Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Until Dawn prezentują efekt motyla na nowym zwiastunie

5 postów w tym temacie

Trochę szkoda, że specjaliści od reklamy, tak strasznie przespali moment, w który powinni ostro reklamować ten tytuł.
Wiadomości, które się teraz pojawiają, są bardzo interesujące i zapowiadają dobrą grę, ale powinny być eksponowane znacznie wcześniej.
Teraz, kiedy do premiery zostało już niewiele ponad tydzień, to nie pomoże zrobić dobrego wyniku sprzedaży.
Jeżeli to co mówią/piszą o Until Dawn jest prawdą, to dla mnie, gra zyskała mocno i stała się o wiele bardziej interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zatrudnili aktora z Mr Robot, osobiście najbardziej kojarzę go z roli w mini-serialu pt. "Pacific". Grał dość charakterystyczną postać.
Osobiście uważam, iż te ścieżki wyborów będą miały kosmetyczny wpływ na rozwój innych wydarzeń. Ale zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@elmartin
Dokładnie. Gra zapowiada się bardzo ciekawie, a gdyby nie te newsy to prawie nic bym o niej nie wiedział. Jak na razie to jest to dla mnie perełka jeśli chodzi o exclusive''y PS4. Powiedziałbym, że ciekawi mnie bardziej niż sam Bloodborne, ale z wyrokowaniem poczekam na recenzje i jakiś konkretny gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam dwa zwiastuny (więcej nie żeby nie zepsuć sobie gry) i kupuję na premierę. Będzie to tytuł, który podobnie jak Heavy Rain przejdę kilkukrotnie. Patrzenie jak przygłupi "Young adults" dają się pochlastać wielkiemu, złemu zwyrodnialcowi to sama radość :D

W ogóle to zaczyna się gorący okres dla playstation 4: Until Dawn, MGS 5 (gwoli tradycji kupię na konsolę Sony) i kolekcja Uncharted rozpalą moją remasterstation do czerwoności. Muszę kupić większą baterię do pada, bo ta co jest oryginalnie to śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować