Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun Nocnych Operacji do Battlefield 4

9 postów w tym temacie

To DLC miałoby sens gdyby w trybie hardcore siedziało więcej graczy. Już na podstawce czasami ciężko znaleźć mocno zaludniony serwer hardcore z niezłą rozwałką a co dopiero będzie na DLC które wychodzi prawie 2 lata po premierze.
Większość będzie grała normal i jak kolega wyżej wspomniał - skończy się na spamowaniu Q i strzelaniu do pomarańczowych kropek XD
Zresztą mi to nie szkodzi - jestem dozgonnym przeciwnikiem takich ubogich DLC jak w BF i CoD - niemal zerowa zawartość i parę map na krzyż. Od czasu kiedy kupiłem premium do BF3 nie wydałem i nie zamierzam wydać złamanego grosza na płatne mapy. Właśnie te nędzne DLC zabiły mody w serii Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego redaktorzy tutaj uczepili się słowa debiut? Debiut to pierwsze wystąpienie/dzieło artystyczne danego artysty lub zespołu artystów, a nie synonim premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To DLC miałoby sens gdyby w trybie hardcore siedziało więcej graczy. Już na podstawce
> czasami ciężko znaleźć mocno zaludniony serwer hardcore z niezłą rozwałką a co dopiero

to słabo szukasz kolego, ja bez problemu znajduje serwer HC na mapie szanghj 64p :) Poza tym co za przyjemność grać na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2015 o 17:35, Liptox napisał:

> To DLC miałoby sens gdyby w trybie hardcore siedziało więcej graczy. Już na podstawce

> czasami ciężko znaleźć mocno zaludniony serwer hardcore z niezłą rozwałką a co dopiero


to słabo szukasz kolego, ja bez problemu znajduje serwer HC na mapie szanghj 64p :) Poza
tym co za przyjemność grać na normalu.

Napisałem "CZASAMI" co chyba nie oznacza że nie znalazłem hardcore i przez cały dzień nie grałem.
Trzeba przy tym co napisałem wziąć poprawkę że mówimy o DLC na których frekwencja już taka wspaniała nie jest, a ogólna frekwencja w grze spada i będzie spadać co nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem.
tak czy siak plus ode mnie. Zawsze jakiś powiew świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować