Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda liczy, że sprzedaż Fallouta 4 przebije Skyrima

12 postów w tym temacie

Jak mam być szczery the elder scroll może miec juz wieksza rzesze fanów. Tes VI bym brak w ciemno a nad tym musze poczekać na recenzje :P ale życzę sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzedaż to mogą być spokojni ( choć też uważam, że TES, zwłaszcza po Skyrimie ma więcej fanów ) ale jeżeli idzie o jakość, fabułę, itp. to zarówno ich Fallout jak i TES stoją na równie niskim poziomie.
Wielu graczy narzeka na takie serie jak Assasin''a Creed, nie widząc że Bethesda od czasów Obliviona robi w kółko tę samą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak mam być szczery the elder scroll może miec juz wieksza rzesze fanów. Tes VI bym brak
> w ciemno a nad tym musze poczekać na recenzje :P ale życzę sukcesu
A u mnie przeciwnie. Fallouta moge brać w ciemno ,a TES-a po nudnym Skyrimie absolutnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 12:11, mythaa napisał:

A u mnie przeciwnie. Fallouta moge brać w ciemno ,a TES-a po nudnym Skyrimie absolutnie
nie.

Fallout 3 był jeszcze bardziej nudny niż Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym jak rozchodziły się edycje z PipBoy''em to sądzę, że pan Hines może być spokojny o sprzedaż F4. Co prawda słychać dość wyraźnie głosy niezadowolonych, że to tylko TES postapo i nie ma nic wspólnego z oryginalnym Falloutem poza tytułem, ale wiadomo, że negatywne opinie zawsze są bardziej widoczne. Przed Skyrimem też dało się słyszeć, że przecież TESy mają miałką fabułę i w ogóle scenariuszowa Beth-bieda. A jak widać sprzedał się on bardzo dobrze.
Ja tam EK zamówiłem i czekam na premierę. I myślę, że w listopadzie Beth pobije swój rekord sprzedażowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi czy znajdą się zapaleńcy, którzy będą paradować z pipboyami po ulicach :) Fajne toto, ale trochę duże i niepraktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować