Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen 3: Titan Lords ulepszone na PC

13 postów w tym temacie

Brawo!! To jest coś co powinno być wydawane do każdej gry po kilku latach od premiery :) Fajnie że nie olali graczy pecetowych i przy odświeżaniu wersji na PSa zrobili też na piecyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach wynagrodzenia Piranii zakupiłem wczoraj na Steamie Złotą Edycję trzeciego Risena ;-) Pozostaje tylko ukończyć "dwójkę", ale jestem na dość wczesnym etapie gry, więc całą serię ukończę pewnie dopiero przed końcem roku (jak dobrze pójdzie). Jeżeli jednak trzecia część bardziej przypomina drugą niż pierwszą (a podobno tak właśnie jest), to muszę zgodzić się z Abim, że to pierwszy Risen pozostanie najlepszą częścią cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piranię może uratować w moich oczach tylko ich najnowszy projekt... niemniej dobrze, że zdecydowali się na taki krok, może ktoś jeszcze skusi się na dzięki temu na grę.

Oby tylko ELEX, nie był kolejną wtopą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to pierwszy raz słyszę o tym Elex, aż muszę looknąc o co chodzi.

A wracając do Risena, to trzecią część kończyłem naprawdę z "bulem" i tylko z poczucia obowiązku.

Jedynkę przeszedłem chyba z osiem razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 09:29, Abi_Dalzim napisał:

Cóż z tego, że poprawią grafikę i animację jak nadal będzie to najgorszy Risen? :)
Jedynka jednak byłą najfajniejsza z całej trójki.


Też uważam, że jedynka była najlepsza. Przede wszystkim miała najlepszy system walki z którego w kontynuacjach zrezygnowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Cóż z tego, że poprawią grafikę i animację jak nadal będzie to najgorszy Risen?
> :)
> > Jedynka jednak byłą najfajniejsza z całej trójki.
>
> Też uważam, że jedynka była najlepsza. Przede wszystkim miała najlepszy system walki
> z którego w kontynuacjach zrezygnowano.

A ja wręcz przeciwnie, uważam ze jest to najlepsza gra pirani jaka stworzyli.
Podoba i się świat, jest i mroczna cześć i kolorowa, Fajne frakcje. walka nie jest już taka drętwa jak w poprzednich częściach tylko jest za łatwa. Fajna magia, jedna z fajniejszych szczerze. Fabuła ... cóż bywały leprze, ale nie jest źle. Skille są fajnie przemyślane, przydatny crafting oraz grafika jest przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cóż z tego, że poprawią grafikę i animację jak nadal będzie to najgorszy Risen? :)
> Jedynka jednak byłą najfajniejsza z całej trójki.

Moim zdaniem trzecia odsłona była najlepsza. Ukończyłem ją raz na X360 i raz na PS3 (z czego wersja na drugą konsolę sportowana potwornie) i pewnie ukończę i trzeci raz, bo gra świetna. Pomieszanie klimatu pirackiego z "pierwszorisenowym" wyszło na plus. Zakończenie tylko pozostawia niedosyt i chętnie bym ujrzał Risena 4, którego niestety nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować