Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2008 o 14:24, Astropath napisał:

Wyszłoby raczej coś w stylu WoWa, czyli gra nastawiona głównie na PvE z dwoma stronami
konfliktu, między którymi interakcja jest niewielka. W WAR przecież już na samym wstępie
wiemy co jest głównym daniem (zdecydowanie nie grindowanie na mobach).


Znaczy się w WARze jest tak, że już od samego początku dostajemy możliwość przetestowania naszych oręży w walce z przeciwnym obozem ? ;-)
Bo w WoWie faktycznie już na samym początku ubijamy wilki na 1 lvlu. ;-P Jakaś odmiana byłaby jak najbardziej miła. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:29, Dann napisał:

Znaczy się w WARze jest tak, że już od samego początku dostajemy możliwość przetestowania
naszych oręży w walce z przeciwnym obozem ? ;-)


Ja rozumiem ze mozesz od razu wlezc wszedzie i od kazdego dostac klapsa. Roznica jest tylko w typach serverow, w open mozesz dostac klapsa nawet od swoich a w core musisz sie oflagowac, dotyczy to ofc. terenow pvE twojej strony konfliktu, natomiast wejscie na tereny PvE przeciwnika albo RvRzone z automatu wlacza flage PvPready. Anyway to moje wyobrazenie, byc moze bedzie inaczej. Ale to zobaczymy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:29, Dann napisał:

> Wyszłoby raczej coś w stylu WoWa, czyli gra nastawiona głównie na PvE z dwoma stronami

> konfliktu, między którymi interakcja jest niewielka. W WAR przecież już na samym
wstępie
> wiemy co jest głównym daniem (zdecydowanie nie grindowanie na mobach).

Znaczy się w WARze jest tak, że już od samego początku dostajemy możliwość przetestowania
naszych oręży w walce z przeciwnym obozem ? ;-)
Bo w WoWie faktycznie już na samym początku ubijamy wilki na 1 lvlu. ;-P Jakaś odmiana
byłaby jak najbardziej miła. ;-)


W WAR właściwie od pierwszego levelu można brać udział w rozgrywce RvR.
Co więcej, można levelować postać właściwie tylko przez PvP,całkiem pomijając PvE, jeśli ktoś woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:33, Terrorite napisał:

Ja rozumiem ze mozesz od razu wlezc wszedzie i od kazdego dostac klapsa. Roznica jest
tylko w typach serverow, w open mozesz dostac klapsa nawet od swoich a w core musisz
sie oflagowac, dotyczy to ofc. terenow pvE twojej strony konfliktu, natomiast wejscie
na tereny PvE przeciwnika albo RvRzone z automatu wlacza flage PvPready. Anyway to moje
wyobrazenie, byc moze bedzie inaczej. Ale to zobaczymy po premierze.


Tak , tylko zastanawiałem się czy zaczynając grę jestem od razu skazany na ubijanie wilków na 1 lvlu, czy też mogę już od początku skupić się na czymś innym niż grindowanie. Jeśli tak, to spoko. ;-)


@ micpl

I o to mi właśnie chodziło. ;-) Choć i tak będę starał się trzymać PvE, to jednak mam również nadzieję czasem się oderwać i pomóc przy obronie stolicy tudzież w raidzie na jakieś umocnienia wroga (czego niestety nie daje mi WoW, bo tam PvE i PvP to jak ogień i woda dla postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:33, Terrorite napisał:

> Znaczy się w WARze jest tak, że już od samego początku dostajemy możliwość przetestowania obozem ? ;-)


Tak, już po stworzeniu postaci możesz iść do obszaru mapy RvR i zamiast zabijać wilki, będziesz robił questy związane z uprzykrzaniem życia przeciwnej frakcji. Na kolejnych mapach RvR będzie zajmować coraz większy obszar, więc po wylevelowaniu do 40 będziemy głównie skazani na pvp i właśnie to mnie do tej gry tak ciągnie ^^ (btw. XP dostajesz też za zabijanie przeciwników - graczy).

Terrorite

Dnia 02.09.2008 o 14:33, Terrorite napisał:

Ja rozumiem ze mozesz od razu wlezc wszedzie i od kazdego dostac klapsa. Roznica jest
tylko w typach serverow, w open mozesz dostac klapsa nawet od swoich a w core musisz
sie oflagowac, dotyczy to ofc. terenow pvE twojej strony konfliktu, natomiast wejscie
na tereny PvE przeciwnika albo RvRzone z automatu wlacza flage PvPready. Anyway to moje
wyobrazenie, byc moze bedzie inaczej. Ale to zobaczymy po premierze.


Coś właśnie w ten deseń, z tym że od swoich klapsa nie dostaniesz. Co najwyżej możesz duelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie, właśnie ściągam klienta do gry, podzielony jest na 7 części, ściągam z FILEPLAY. Interesuje mnie jak to później uruchomić, wszystkie pliki maja rozszerzenie .bin
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:23, hangman napisał:

Witam.
Mam pytanie, właśnie ściągam klienta do gry, podzielony jest na 7 części, ściągam z FILEPLAY.
Interesuje mnie jak to później uruchomić, wszystkie pliki maja rozszerzenie .bin
Pozdrawiam.


powinienes miec jeden plik *.exe

a instalujesz to tak:
wszystkie pliki *.bin jak i *.exe maja byc w jednym miejscu.
uruchamiasz plik *.exe i instalacja przebiega bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni 7 plik nie jest bin, to instaler:

WAR Euro Open Beta (Part 7/7)
File name: WAREuropeanOpenBeta.exe
File size: 419 KB (429,104 bytes)
Type: Game Beta
Author: Mythic
MD5: 3a544dac615ce59289e5360b0db74cd4
Added: 4th September 2008
Downloads: 16983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:23, hangman napisał:

Witam.
Mam pytanie, właśnie ściągam klienta do gry, podzielony jest na 7 części, ściągam z FILEPLAY.
Interesuje mnie jak to później uruchomić, wszystkie pliki maja rozszerzenie .bin
Pozdrawiam.


Jeden plik, ten ktory sie naszybciej sciagnie bedzie aplikacja exe, odpalajaca instalacje korzystajaca z pozostalych plikow, ja tez z tamtad sciagalem i wszystko sie ladnie zainstalowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim
:)
Co zrobić zorientowałem się gdy spojrzałem na ostatni plik do ściągnięcia - .exe :D
Mimo wszystko dzięki.

Co do kluczy, to za każdym razem jak wchodzę na stronę Fileplay to mam możliwość pobrania następnego klucza...czy jest to możliwe? Czy po rejestracji można będzie grać dwoma postaciami? Czy można tylko jedną stworzyć?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:54, hangman napisał:

Co do kluczy, to za każdym razem jak wchodzę na stronę Fileplay to mam możliwość pobrania
następnego klucza...czy jest to możliwe? Czy po rejestracji można będzie grać dwoma postaciami?
Czy można tylko jedną stworzyć?
Pozdrawiam.



To tylko pokaże ten klucz co już dostałeś. Jeśli chcesz nowy klucz musisz zrobić nowe konto jeśli w ogóle są jeszcze jakieś klucze na fileplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluczy na Fileplay nie ma juz od piatku w nocy z tego co kolega sprawdzal.

no juz dzisiaj sie zaczyna beta, zobaczymy z czym to sie je ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 09:43, Onybic napisał:

no juz dzisiaj sie zaczyna beta, zobaczymy z czym to sie je ;D


No więc czekamy aż otworzą rejestrację kont... Zwali się tabun ludzi, serwery padną i będzie po zabawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 09:44, lordfett napisał:

No więc czekamy aż otworzą rejestrację kont... Zwali się tabun ludzi, serwery padną i
będzie po zabawie :P


:-)

Dlatego postanowiłem nie rzucać się na open betę jak szczerbaty na ... ;-)
Ale może nie będzie tak źle.
Ja tam czekam spokojnie do premiery, a potem zapewne jeszcze z kilka dni na pre-paida. :-/ Ale to już mnie nie zbawi.


W każdym razie mam tylko jedną prośbę do tych, którym uda się jakoś przetestować grę już teraz, przed premierą. ;-)
Jako że mam w planach grać White Lionem, chciałbym żeby ktoś spróbował zagrać tą klasą chociaż przez jakiś czas i sprawdził, czy potrafi ona walczyć dwoma toporami jednoręcznymi naraz. W sensie, że nie 2H axe tylko 2x1H w Dual wield.
Bo niby podobno można, aczkolwiek nikomu so far nie udało się tego potwierdzić. ;-)

I to samo, tylko że dla Shadow Warriora, jako że jest to moja ewentualna alternatywa dla WL.
Z góry dzięki wielkie za wszelakie informacje w tej materii. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 10:16, Dann napisał:

Ja tam czekam spokojnie do premiery, a potem zapewne jeszcze z kilka dni na pre-paida.
:-/ Ale to już mnie nie zbawi.


dlaczego masz czekac ? kupujesz gre w dzien premiery a w pudelku jest juz miesiac grania wliczony w cene. Grasz od pierwszego dnia bez zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 10:33, EmperorKaligula napisał:

> Ja tam czekam spokojnie do premiery, a potem zapewne jeszcze z kilka dni na pre-paida.

> :-/ Ale to już mnie nie zbawi.

dlaczego masz czekac ? kupujesz gre w dzien premiery a w pudelku jest juz miesiac grania
wliczony w cene. Grasz od pierwszego dnia bez zadnych problemow.


czytaj dokladnie co jest napisane w sklepie gram.pl ;)
aby uruchomic gre musisz posiadac pre-paid lub karte. w sumie bardziej do stworzenia konta jest Ci to potrzebne, ale zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować