Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Co do e-maili z aktywacja klucza :
Najwyrazniej zlozenie zadaina aktywacji klucza nie zawsze do nich dochodzi .. mimo komunikatu.
Obecnie, na e-mail czeka sie srednio ( z tego co czytam ) od 1 do 20min...
Dlatego wbrew prosbom GOA doradzam wpisanie swojego klucza 3-5 razy, odczekanie 30min, a nastepnie probowac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 10:34, EmperorKaligula napisał:

dzialaja i to bez zadnych problemow, jestem w grze



no to super, bo ja za Boga nie mogę się zalogować na żaden serwer, do gry loguje się normalnie, ale gra odbiera jakbym już grał na jakimś serwerze i wyskakuje błąd,że już jestem zalogowany i lipa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 11:14, EmperorKaligula napisał:

czyli nie mam farta... gram 3h i ani jednego zaproszenia a to sie ciagle swiecic... (ze
jestem w kolejce)


Tak bywa na nowych serwerach.. za pare godzin wszytko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 11:18, Daros napisał:

Tak bywa na nowych serwerach.. za pare godzin wszytko powinno być ok.


tylko wczoraj bylo to samo, a jak gralem to sie hordy graczy przelewaly z roznych frakcji po pobliskich teranach (sojuszniczych frakcji), co wiecej jak widze party do PvE i PQ to ludzie maja po 6-7lvl renown i sa na moim lub nizszym poziomie doswiadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U renown vendora :)
Warto jak najbardziej, bardzo ciężko w tej grze o przedmioty.
Praktycznie tylko za PQ i influence, loot pod koniec PQ i właśnie renown. Random drop i quest items są beznadziejne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekalem jeszcze z godzine i nie ruszyl scenariusz RvR, wszedzie na serverach malo ludzi... byc moze "za mało" a w takiej sytuacji nie nabije 2giego lvl renown aby kupic nowe itemki i poquescic z nudow czy pozwiedzac swiat - bez nowych itemkow nic nie zrobie.

pozostaje wpasc wieczorem jak bedzie wiecej ludzi, do zobaczenia na serwerze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 12:26, EmperorKaligula napisał:

poczekalem jeszcze z godzine i nie ruszyl scenariusz RvR, wszedzie na serverach malo
ludzi... byc moze "za mało" a w takiej sytuacji nie nabije 2giego lvl renown aby kupic
nowe itemki i poquescic z nudow czy pozwiedzac swiat - bez nowych itemkow nic nie zrobie.

pozostaje wpasc wieczorem jak bedzie wiecej ludzi, do zobaczenia na serwerze :]


Nowe przedmioty wcale nie zdobywa sie tylko poprzez RvR, fakt są one warte uwagi, ale również czasem może coś dropnąć z mob''ów oraz z public questów jak będziesz miał szczęście (nie wspominając o zwykłych questach). No i może się zdarzyć, że jakiś gracz ci coś "zapoda" ;] Tak jak mi wczoraj, oddawałem questy a za mną latał kurczak, który w pewnym momencie zaczął krzyczeć "stop, stop!", otworzyło się okienko trade''u i dostałem od niego pare itemów dla witch huntera na wyższy poziom ;] Tak, okazało się, że był to jakiś gracz.... jak to się stało, że był qrczakiem, nie wiem.

Czy ktoś z was wie może, czy wizualne zróżnicowanie itemków w wersji ostatecznej będzie troche...bogatsze ? Mam poziom 9 całkiem niezłą szpade oraz broń palną, ale wizualnie wyglądają jak te z 1 lvl''u ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:19, Lukas1992 napisał:

dostałem maila ale jak klikam żeby potwierdzić wyskakuje mi błąd 711

Maila w którym musisz potwierdzić email po założeniu konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:22, Skwarek pl napisał:

> dostałem maila ale jak klikam żeby potwierdzić wyskakuje mi błąd 711
Maila w którym musisz potwierdzić email po założeniu konta ?

ta już dostałem i tam jest "You have received this email because you have just started the registration process for Warhammer® Online: Age of Reckoning™. In order to complete it, please click here." i jak klikam tu to mi wyświetla stronę war`a ale z błędem 711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo... klikałem co jakiś czas na ten link tak, aby mieć go w paru okienkach. Oczywiście nigdy nie wyświetlił mi docelowej strony, ale na drugi dzień otrzymałem kolejnego maila z danymi o moim koncie. Nie było tam napisane, że właśnie potwierdziłem mój email, ale grać moge. Daltego klikaj ile możesz, kopiuj link i wklejaj go do innych okienek (kopiuj, nie kilkaj linka) a powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:11, Skwarek pl napisał:

Nowe przedmioty wcale nie zdobywa sie tylko poprzez RvR, fakt są one warte uwagi, ale
również czasem może coś dropnąć z mob''ów oraz z public questów jak będziesz miał szczęście
(nie wspominając o zwykłych questach). No i może się zdarzyć, że jakiś gracz ci coś "zapoda"
;] Tak jak mi wczoraj, oddawałem questy a za mną latał kurczak, który w pewnym momencie
zaczął krzyczeć "stop, stop!", otworzyło się okienko trade''u i dostałem od niego pare
itemów dla witch huntera na wyższy poziom ;] Tak, okazało się, że był to jakiś gracz....
jak to się stało, że był qrczakiem, nie wiem.


ale ja nie chce zdobywac przedmiotow przez RvR ja chce zdobywac renown wtedy sobie u npca kupie bron i armory i bede mogl dalej zwiedzac swiat, bez renown (ciagle 0lvl) nawet ich nie kupie ;)

a w public questach z mieczykiem z pierwszego lvl wiele nie zwojuje - maly dmg, niskie miesjca, brak nagrod... wszystko kreci sie dookola renown ;)

no i chyba nie dostane od nikogo przedmiotow bo mam problemy z moobami w chapter 2 z powodu 1 poziomowego wyposazenia... a tam "przypakowanych" nie spotykam, max 5 lvl sie kreci :] zreszta nawet jak cos dostane to inna bajka czy to zaloze, nie pamietam czy renown lvl jest potrzebny tylko do kupowania, wydaje mi sie ze do noszenia tez.

Dnia 10.09.2008 o 13:11, Skwarek pl napisał:

Czy ktoś z was wie może, czy wizualne zróżnicowanie itemków w wersji ostatecznej będzie
troche...bogatsze ? Mam poziom 9 całkiem niezłą szpade oraz broń palną, ale wizualnie
wyglądają jak te z 1 lvl''u ;/


ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:29, Skwarek pl napisał:

Miałem dokładnie to samo... klikałem co jakiś czas na ten link tak, aby mieć go w paru
okienkach. Oczywiście nigdy nie wyświetlił mi docelowej strony, ale na drugi dzień otrzymałem
kolejnego maila z danymi o moim koncie. Nie było tam napisane, że właśnie potwierdziłem
mój email, ale grać moge. Daltego klikaj ile możesz, kopiuj link i wklejaj go do innych
okienek (kopiuj, nie kilkaj linka) a powinno zadziałać.

na jakim serwie grasz (jeszcze mi nie przysłali potwierdzenia;p) i jaka postacią?(klasa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:35, Lukas1992 napisał:

na jakim serwie grasz (jeszcze mi nie przysłali potwierdzenia;p) i jaka postacią?(klasa)


postac to chyba wiadomo, napisal ze szpada i bron palna czyli Witch Hunter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Witch Hunter a serwer Karag Dron. Próbowałem jeszcze priest''em, ale jednak WH ma to coś... szczególnie dźwięk wystrzału jest niesamowity ;] czuje się tą moc prochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:38, EmperorKaligula napisał:

> na jakim serwie grasz (jeszcze mi nie przysłali potwierdzenia;p) i jaka postacią?(klasa)


postac to chyba wiadomo, napisal ze szpada i bron palna czyli Witch Hunter ;)

wiem wiem ja tez zamierzam tym grac, ale nie chciałem żeby post był zbyt krótki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:45, Skwarek pl napisał:

Zgadza się, Witch Hunter a serwer Karag Dron. Próbowałem jeszcze priest''em, ale jednak
WH ma to coś... szczególnie dźwięk wystrzału jest niesamowity ;] czuje się tą moc prochu.

mógłbyś jakieś screeny zapodać i powiedzieć mi o co biega tym ukrywaniem i od którego levela to jest dostępne?

PS. warto obejrzeć (uwaga: tylko dla WH) http://pl.youtube.com/watch?v=7RAR9Opscdc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a byl on kurczakiem, dlatego, bo mial duzo wyzszy lvl i zszedl do nizszego tieru :D takie rozwiazanie, zeby nie gankowali ludzi z duzo mniejszym lvl :)

jesli grasz witch hunterem to na mnie polowac bedziesz xD tyle ze serwery troszke inne :D

powiem tak, z nowymi skillami dps mam taki, ze az sam sie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:46, Lukas1992 napisał:

mógłbyś jakieś screeny zapodać i powiedzieć mi o co biega tym ukrywaniem i od którego
levela to jest dostępne?

PS. warto obejrzeć (uwaga: tylko dla WH) http://pl.youtube.com/watch?v=7RAR9Opscdc


Pewnie, że tak
To są screeny jakie zrobiłem w zainfekowanym miasteczku, wygląda dość klimatycznie ;] niesamowicie wyglądają egzekucje - przystawienie broni do ciała i odpalenie ;] Co do ukrywania się, to obecnie mam 9 poziom i jeszcze się na coś takiego nie natknąłem ;/ może jest dopiero później, zobaczymy

20080910135643

20080910135959

20080910140101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa ;]. Szkoda, że te postacie z bety do dnia premiery zostaną usunięte ;/ Mam również nadzieje, że zróżnicują troche sprzęt bo od innych WH różnie się tylko kolorem....

20080910140257

20080910140407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować