Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 13:34, EmperorKaligula napisał:

ale ja nie chce zdobywac przedmiotow przez RvR ja chce zdobywac renown wtedy sobie u
npca kupie bron i armory i bede mogl dalej zwiedzac swiat, bez renown (ciagle 0lvl) nawet
ich nie kupie ;)


Kupowanie przedmiotów przez renown = kupowanie przez RvR (bo renown masz za RvR). Szczerze mówiąc do tej pory miałem lepsze dropy z mobów robiąc PQ, niż miałbym za renown i influence. Widocznie masz pecha że nic Ci nie leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:05, Lukas1992 napisał:

(...)

fajnie to wygląda. A ukrywanie może od 10 levela;p zobaczymy.^^

PS. a z q jak jest pokazane na mapie jest gdzie trza iść?

Zamiast egzekucji można użyć podpalenia. Podczas walki wręcz nabijasz punkty podobne do punktów rogala z WoW''a. Maksymalnie można nabić 5 na przeciwniku, oczywiście masz również właśnie umiejętności które wykorzystują te punkty jak egzekujca czy podpalenie, im więcej punktów tym bardziej boli ;]

20080910141009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:09, Astropath napisał:

Kupowanie przedmiotów przez renown = kupowanie przez RvR (bo renown masz za RvR). Szczerze
mówiąc do tej pory miałem lepsze dropy z mobów robiąc PQ, niż miałbym za renown i influence.
Widocznie masz pecha że nic Ci nie leci :)


ale z tego co wiem to pozycja w PQ zalezy od ilosci dmg (lub leczenia) - im wiecej zadasz tym wiecej punktow, a z 1 lvl mieczykiem nic nie moge zwojowac moim BO :] Musze sie na RvR dostac i wbic chociaz ten 2gi poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:05, Lukas1992 napisał:

PS. a z q jak jest pokazane na mapie jest gdzie trza iść?


tak, jest zaznaczony obszar na mapie na ktorym masz wykonac questa, questy wg mnei dobrze opisane i klimatyczne (przynajmnie te dla greenskinow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po graniu chwilke wara zauwazylem ze pvp sa strasznei statyczne ;/RVR wyglada to jak rangerzy jedni i drudzy stoja w odleglosci i sie naparzaja i jak duzo hp straca to sie wycofuja, a wszyscy meele to mieso armatnie i szansa na nie zginiecie w probie ataku to albo attak w duzej grupie lub zabijanie jakis odstajacych przeciwnikow. Za to public q bardzo mi sie spodobaly :) szansa na zielony itemek zaraz na poczatku gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie zacząłem grać i właśnie jestem po 2 godzinnej sesji w Warhammera, egh a teraz kuje Gegre do matury ale zrobiłem sobie małą przerwę i postanowiłem sklecić dla was małą "recenzyjkę" owej gry. Zacznijmy od strony technicznej:

Grafika - oczywiście bzdurą jest, iż nie można ustawić maksymalnych detali w becie, albo ja jestem uber noob i sam takie posiadam. Gram na 1280x1024 i detale High (wszystko max), gra wygląda bardzo ładnie jak na produkcję MMO. Można się doczepić do paru elementów ale ogólnie rzecz biorąc gra jest ładna i klimatyczna, wszyscy wyglądają tak jak powinni. Orki tępy wyraz twarzy, Gobliny kozaki, Dark Elves dałny (?:P)... Jest git.

Muzyka - Eee, aaaa jest w ogóle jakaś ? Coś tam było i jest ale w ucho nie wpada, nie mi. Natomiast odgłosy NPCów są super, szczególnie Orków, Goblinów i "dworfów".

Czym grałem ? Gram sobie Squid Herderem na ten moment LvL 4/4, jestem po 10 Public Questach itp itd i kilku walkach PvP. Wszystko prezentuje się naprawdę fajnie, a co najważniejsze gra jest banalna w obsłudze po 10-20 minutach śmigamy po świecie jakbyśmy grali już co najmniej od miesiąca. To prawda iż większość skilli to instanty, walka jest głównie dynamiczna, nie ma praktycznie żadnych silenców itp itd. Co można zauważyć nie ma szans aby ubić kogoś w pojedynkę, tak czy siak jest bardzo trudno. Co do samej gry jak już wspominałem gram Squid Herderem i jeszcze Sorceress. Pierwszym gra się super, natomiast Sorcem do bani. Stoisz i nawalasz, trudno się dziwić to w końcu mag. Ale inaczej sprawa prezentuje się w postaciach typu Squid Herder tudzież White Lion. Walka Melee, Ranged DPS + zwierzątko do tanku lub dpsu sprawia, iż gra jest bardziej urozmaicona i umożliwia nam stosowanie różnych taktyk. Same questy w WAR są banalne, wiesz co robić i gdzie iść. Wszystko jest opisane i pokazane na mapie więc problemów raczej nie ma, myślę że dobrze. Nie cierpiałem kombinować w zadaniach, czasem zdarzało się, że zabierało to za dużo czasu, a mierna korzyść z takiego questa.

Jeżeli ktoś chce jakieś skriny, czegoś konkretnego pisać. Chce ktoś o czymś się dowiedzieć ? Pisać! Nie mogę wszystkiego teraz napisać bo a) nie chcę mi się, b) w sumie to powinienem się teraz uczyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 16:29, oOreVenOo napisał:


Grafika - oczywiście bzdurą jest, iż nie można ustawić maksymalnych detali w becie /../

>

Detale możesz ustawić ale, nic teraz zmieniają. Dlatego, że to jest beta. Update do klienta będzie [ przynajmniej tak jest zapowiadany ] na dwa dni przed oficjalnym otwarciem serverów, czyli wtedy kiedy większość otrzyma bonusowe klucze ;)

W każdym razie widziałem, że spora grupa graczy wybiera servery core, co mnie trochę dziwi przy grze nastawionej głównie na pvp. Ktoś planuje roll na hardcore? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 16:29, oOreVenOo napisał:

Grafika - oczywiście bzdurą jest, iż nie można ustawić maksymalnych detali w becie


Heh, dodam tylko, że większość osób tylko wchodzi do menu i tylko patrzy `ooo psize high`. Serio, 90% ludzi. Mało kto zauważa, że zmiana ustawień na low nic nie zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale problem w tym, że u mnie różnica była kolosalna. Mam GF9600GT, więc i tutaj może być haczyk.

Aha, gdzie jest renown vendor ? Gram Goblinem, gdzie go mniej wiecej szukac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8800gt i nie ma różnicy między low a high poza cieniami, nie wiem jaki to może być haczyk bo to są praktycznie te same karty.
Zresztą, zrób screeny na low i high w tym samym miejscu i sam sprawdź.
Możesz mi też umieścić na forum, bo może tylko ja mam coś z klientem popsute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:48, Selv napisał:

Ja mam 8800gt i nie ma różnicy między low a high poza cieniami, nie wiem jaki to może
być haczyk bo to są praktycznie te same karty.


Z taką różnicą, że 8800GT jest wydajniejsze od 9600GT ;)

Swoją drogą, Selv o ile dobrze pamiętam, graliśmy razem na Burning Steppes. Surinnen czy jak tam gildia miała. Rollujesz na core czy open / o którym narazie niewiele wiadomo... /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeForcy 8800GT u 9600GT są podobne ale pod względem wydajności, natomiast seria 9xxx daje nowe efekty graficzne, które są dostępne tylko dla niej. Zresztą poczytaj sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burning Steppes?:O
Moja niedługa przygoda z WoWem właśnie tam miała miejsce:)

Podobno w DAoC ruleset open się nie sprawdza w przeciwieństwie do core (nie mówię z doświadczenia, tylko z zasłyszanych opinii), więc jest prawdopodobieństwo, że i w WARze będzie tylko "doklejony".

Aktualne, dostępne ustawienia na pewno działają! Zasięg widzenia, trawa, cienie, to wszystko widać na tych screenach co linki podawałem.
No ale, jak mówią, że ma być lepiej to pewnie będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oOreVenOo:
Hehe, nic takiego nie ma, pierwsze słyszę o tym poza tym. Jestem nawet troszkę zaszokowany, że takie plotki chodzą.

^RaZZieL^:
Oj oj :) Fakt, grałem tam, w Surien. Póki co mam postacie na World''s Edge, jak się dowiem więcej o serwerach open to wtedy dopiero będę decydować :)
Myślę, że stanę po stronie Orderu, ktoś w końcu musi leczyć te żałosne hordy archpriestów spamujących light lance ;)

zawcia:
Działają cienie, trawa, lekko zasięg i tyle (chociaż trawa i zasięg nie wszędzie!). Najważniejsze rzeczy takie jak oświetlenie oraz tekstury nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:36, zawcia napisał:

Burning Steppes?:O
Moja niedługa przygoda z WoWem właśnie tam miała miejsce:)

>

Sporo tam polaków biegało, w sumie nie takie dziwne, realm przyciągał swoich ;)

Dnia 10.09.2008 o 19:36, zawcia napisał:

Podobno w DAoC ruleset open się nie sprawdza w przeciwieństwie do core (nie mówię z doświadczenia,
tylko z zasłyszanych opinii), więc jest prawdopodobieństwo, że i w WARze będzie tylko
"doklejony".


Tak, dodali open, bo ludzie na forum się tego domagali. Narazie jednak niewiele o nim wiadomo, jako, że gra została zaprojektowana właśnie pod typ core, a sam open tak naprawdę nigdy nie był testowany. Przynajmniej z tego co mi wiadomo.

Dnia 10.09.2008 o 19:36, zawcia napisał:

Aktualne, dostępne ustawienia na pewno działają! Zasięg widzenia, trawa, cienie, to wszystko
widać na tych screenach co linki podawałem.
No ale, jak mówią, że ma być lepiej to pewnie będzie :p


MUSI być lepiej ;)

oOreVenOo

9600GT jest następcą serii 8600GT. Różnice pomiędzy 8800GT a 9600GT są takie jak między 9600 a 9800. 96'' posiada dla przykładu 64 SM, 88'' 112 SM. Różnica w wydajności [ przy OC ] jest kolosalna, karty wykorzystują ten sam PS i SM, więc zmian w "grafice" być po prostu nie może ;)

Selv

Właśnie widziałem, że największa grupa polaków chce opanować WEM. Pytanie, czy to dobrze czy żle. Szkoda, że nie pogramy razem, bo ja na Orderze nawet oka na dłużej nie zawieszę, chyba, że w wiadomym celu. Hordy nie zdradzę, a starych przyzwyczajeń nie zmienię ;)

W każdym razie, czekamy na oficjalne info w sprawie settingu serverów open, bo z tego co widzę, to więcej tam spekulacji niż faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem po dłuższej sesji w Warka ;). To co mi się podoba to to, że ta gra jest zupełnie" inna" od WOW-a :). Na dłuższe "wrażenia" jeszcze przyjdzie czas, ale na razie jedyne co mnie wkurza, że dostajemy niezłe baty od greenskinsów ;p no i że itemów jednak mało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze itemków mało szczerze mówiąc - radocha. Znalezienie zielonego przedmiotu daje niesamowitą frajde. Przynajmniej wiem, że gdy coś kupie/znajdę to ponoszę.
Teraz testuje swordmastera i jest coraz lepiej, nie jest tak źle na początku jak myślałem. Chyba, że na pvp :P
Tragedia bo ludzie nie leczą.
Klasa przypomina mechanikę assasina z guild wars (ataki po atakach).
Dosyć taktycznie się nim gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:51, Selv napisał:

To ze itemków mało szczerze mówiąc - radocha. Znalezienie zielonego przedmiotu daje niesamowitą
frajde. Przynajmniej wiem, że gdy coś kupie/znajdę to ponoszę.


Tego brakowało w WoW''ie, gdzie właśnie tysiące itemów są główną przyczyną złego balansu klas a 70% graczy na end - game to klony z takim samym buildem ;)

Dnia 10.09.2008 o 20:51, Selv napisał:

Teraz testuje swordmastera i jest coraz lepiej, nie jest tak źle na początku jak myślałem.
Chyba, że na pvp :P


Nie jest tak źle, zobacz sobie jak pada magus, przed osiągnięciem 8 lvl w RvR.

Dnia 10.09.2008 o 20:51, Selv napisał:

Tragedia bo ludzie nie leczą.


Jak tylko świat stanie otworem dla wszystkich, dużo się zmieni. Jako, że PvP praktycznie w tej grze nie istnieje, liczy się duet, a z tego co pamiętam będziesz tak grał. Jeśli zdecydujesz się jednak na grę chosem, polecam kombo Magus + Zealot, mieciemy wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować