Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 17:57, Dann napisał:

Myślisz, że tam nie szukałem ? ;-)


Wszystko tam jest ;)

WL nie ma DW, jedyna klasa po stronie Orderu to WH, choć i on naturalnie "normalnym" DW nie jest ;)
Po drugiej stronie masz, DoK, WE i jakby nie było Marudera x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwój postaci:
Jestem pozytywnie zaskoczony.
Na starcie mamy tyle co nic czyli kupowanie umiejętności za co poziom. Jest OK o zwłaszcza, że umiejętności są zbudowane podobnie jak w Guild Wars czyli mają różne dodatkowe efekty bądź też współdziałają ze sobą.

Następnie postać rozwijamy przez rozwój PVP. Istnieją trenerzy którzy umożliwiają nam alokować poziomy PVP w różnych statystykach, bądź też w dodatkowych pasywnych umiejętnościach (np: po zabiciu goblina, wszystkim innym gobom spadają morale.) czy też zwiększony XP z walk PVP. Jest tego o tyle dużo, że trzeba wybierać to albo tamto. Da się to zresetować wiec można eksperymentować. Bomba, naprawdę umożliwia dokladniejsze wyspecjalizowanie postaci.

Ostatnia częścią rozwoju postaci są mistrzostwa (11lv+). Każda postać ma 3 drogi, które jeśli ulepszamy - dają nowe efekty. Jeśli wzmacniamy jedną to wzmacniane są umiejętności z tego mistrzostwa (znowu podobnie jak w Guild Wars). Co ciekawe, drogi nie wyglądają tak jak `heal, tank, dps` bo na przykład u archmage''a umiejętności do dps są rozrzucone po drzewkach więc trzeba troszkę pogłówkować co wybrać.

Jednym słowem - super ;)
Swoją drogą, im dalej w las, tym więcej drzew bo przedmiotów jest coraz więcej z poziomami i zaczynam już przebierać w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:07, Selv napisał:

Rozwój postaci:
Jestem pozytywnie zaskoczony.


Ja również ^^
Do tego dochodzą jeszcze taktyki (odblokowywalne w różny sposób pasywne bonusy), których jest multum. I morale skills - w czasie walki rośnie pasek morale i można uaktywnić potężne umiejętności. Im dłużej poczekamy, tym mocniejsze odpalimy.

Jedno mnie tylko zastanawia. Czy pory dnia mają tak być na stałe (znaczy niezsynchronizowane z rzeczywistością), czy to tak tylko w czasie bety? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:05, ^RaZZieL^ napisał:

WL nie ma DW, jedyna klasa po stronie Orderu to WH, choć i on naturalnie "normalnym"
DW nie jest ;)
Po drugiej stronie masz, DoK, WE i jakby nie było Marudera x]


No żesz kurde balans ... nie uważacie, że jest to nieco unfair. :-/
Destro mają aż 3 klasy zdolne do DW, a alianci ... eee, znaczy się order w zasadzie ani jednej. :-/
Co mnie kurde jakieś lore obchodzi. Mam nadzieję, że to zmienią i tyle. ;-)
Tym bardziej, że na jednym z trailerów SW walczył dwoma 1h swords jak się patrzy. A w grze podobno już tylko single 1h. :-/


@ Selv

Tylko się czasem nie przyzwyczajaj za bardzo do obecnych charów, do exp, itemów itd. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:06, Astropath napisał:

> Jak dla mnie pozycja nudna i za bardzo przypomina WoWa, którego po prawie 2 latach
gry
> nie mogę już znieść ;p
>
> Cóż czekam na Aion ciągle....

Aion? A czym jest Aion jak nie grindfestem w stylu lineage i WoW? IMHO właśnie ze względu
na nasisk na RvR WAR wyróżnia się spośród tytułów, które się ukazały i ukażą w najbliższym
czasie. Jeśli WAR mnie zawiedzie, to wśród MMORPG nie widzę dla siebie przyszłości (nie
żeby kogoś to miało zasmucić ;P).

Lukas1992

Na jaki Ty klucz czekasz? Na potwierdzenie autentyczności klucza, czy może na sam klucz?
Bo brzmi to tak jakbyś go w ogóle nie miał.


Według zapewnień panów z NCSoft oraz pierwszych Hands on na Eurogamer, ten grindfest został znacznie zmniejszony, żeby bardziej przypodobać się zachodniej braci ;p więc zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2008 o 18:17, Dann napisał:


No żesz kurde balans ... nie uważacie, że jest to nieco unfair. :-/


Nie, WE to odpowiednik WH, a ten może korzystać ze specjalnych umiejętności właśnie przy pomocy gun''a. DoK to priest, ze swordami - odpowiednik WP. Maruder i jego spaczona łapa, to inna bajka. Działa różnie w zależności od tego którą ścieżkę rozwoju wybierzesz.

Rozumiem, że komuś mogą nie pasować bronie 2H ale, zaznaczyć trzeba, że zadają one większy [ przynajmniej z tego co widziałem ] dmg ;)

Dnia 11.09.2008 o 18:17, Dann napisał:

Co mnie kurde jakieś lore obchodzi. Mam nadzieję, że to zmienią i tyle. ;-)


Hyhy, lore czyni grę unikalną. WoW jego jego lore, jest zmieniany w locie bo nie ma praktycznie do czego się odnieść. Świat WH jest nieco bardziej rozbudowany i jakby nie było starszy ;)

Dnia 11.09.2008 o 18:17, Dann napisał:

Tym bardziej, że na jednym z trailerów SW walczył dwoma 1h swords jak się patrzy. A w
grze podobno już tylko single 1h. :-/


Też wydawało mi się to dziwne, ale trailer to nie gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lukas1992

"dokładnie nie dostałem go, od wczoraj czekam wiec jak ktoś będzie miał zbędny to...
przygarnę go^^"

albo ja się zrobiłem niekumaty, albo ty nie czytasz co się odpisuje...

więc powtórzę jeszcze raz i sprostuj mnie jeśli sie mylę odnośnie genezy twojego pytania :>

Po stworzeniu konta NIE dostajesz żadnego keya., który umożliwi dostęp do open bety.
Keye można było zdobyć przed open betą na różnych serwisach, lub dostać za udział w testach closed.
Aktualnie NIE ma możliwości otrzymania keya do open bety WARa, chyba, że ktoś przezornie załatwił sobie kilka i jest ci w stanie teraz odstąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:19, Selv napisał:

Pora dnia/nocy się będzie zmieniać, tutaj jest pokazane na filmiku.


Mhm, zauważyłem że się zmienia, ale chodzi mi o to czy docelowo ma być tak jak w WoWie. Czyli gdy my mamy noc, to i w grze jest noc, jak u nas dzień to w grze dzień. W tej chwili te pory dnia zmieniają się jakoś tak bez ładu i składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach grania krasnalem inżynierem (prawie 7lev) zmieniłem serwer i klasę. Na tym serwie na którym grałem wiało takimi pustkami, że aż smutno się robiło. Pola bitwy puste, gdzie bym nie poszedł, żadnych partnerów do PQ - normalnie jakbym w singla grał. Ale teraz zmieniłem serwer, zrobiłem WH i jest już OK ;).

Przy okazji bardzo ciekawa postać. Ciekawe jak się rozwinie na wyższych levelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:40, ^RaZZieL^ napisał:

Nie, WE to odpowiednik WH, a ten może korzystać ze specjalnych umiejętności właśnie przy
pomocy gun''a. DoK to priest, ze swordami - odpowiednik WP. Maruder i jego spaczona łapa,
to inna bajka. Działa różnie w zależności od tego którą ścieżkę rozwoju wybierzesz.


Wiem, że każda klasa ma swój niejako odpowiednik po drugiej stronie, ale nie zmienia to faktu, że ja chcę DW, a gram w Orderze. :-/
Wiem wiem ... mogę sobie chcieć. :-|

Dnia 11.09.2008 o 18:40, ^RaZZieL^ napisał:

Rozumiem, że komuś mogą nie pasować bronie 2H ale, zaznaczyć trzeba, że zadają one większy
[ przynajmniej z tego co widziałem ] dmg ;)


Nie zadają większego dmg, tylko mają lepszy burst dmg. I dlatego są lepsze do PvP. Ale ja i tak wolałbym 2x1h. Zawsze tak fajniej postać wygląda i w ogóle efektowniej walczy. ;-)

Dnia 11.09.2008 o 18:40, ^RaZZieL^ napisał:

Hyhy, lore czyni grę unikalną. WoW jego jego lore, jest zmieniany w locie bo nie ma praktycznie
do czego się odnieść. Świat WH jest nieco bardziej rozbudowany i jakby nie było starszy
;)


Lore w WoWie ... a to w ogóle istnieje coś takiego ? ;-P
Natomiast w Warhammerze mogliby co nieco nagiąć, choćby dla potrzeb samej grywalności. ;-)
Z tego co pamiętam, wiele osób bardzo chciałoby zobaczyć WL albo SW właśnie z DW ... i ja także.
Myślę , że wszyscy byliby zadowoleni, a sami producenci mogliby na tym tylko zyskać.

Dnia 11.09.2008 o 18:40, ^RaZZieL^ napisał:

Też wydawało mi się to dziwne, ale trailer to nie gra ;)


To niech się zdecydują i będą chociaż konsekwentni w tym co pokazują ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az sie musze pochwalic, moja najlepsza walka ^^ Coraz bardziej podobaja mi sie scenariusze RvR kapitalna zabawa, ide w magów jak w masło :] Postac Fjuczers to moj Black Orc.

dzis skonczylem Chaptera 4, troche tez pobiegałem poodbijalem tereny - ogolnie super, zawsze jest cos do roboty, wykonalem tez z 15 questow. Tylko na PQ cos ciezko teraz ludzi zebrac (a jak zebralismy sie w 7 to nie dalismy rady bossowi), moze pozniej bedzie lepiej. No i broni mi potrzeba lepszej, moj toporek juz slaby... ale to jutro :]

i juz klasycznie: No wonder da Black Orcs is always da bosses!

20080911201514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć wrzucania DW wszędzie gdzie tylko występują bronie. Ciesze się, że twórcy nie naciągają gry pod nastolatki które krzyczą `wanna be badass ninja!`. Szczerze mówiąc, logicznie podchodząc do tematu to albo klasa używa dual wield albo nie. Nie ma czegoś takiego jak `może, czasem, trochę, poniekąd`. White Lion jest uczony walczyć wielkim toporem, jednym i koniec. Nie ma shirukenów, dwóch toporów, trzynogich stołków czy pływania kajakiem.

Dopiero teraz doceniam twórców gry którzy wyspecjalizowali postacie i nie dali dostępu do połowy broni w grze każdej klasie przez co każda jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

EDIT:
EmperorKaligula:
http://img237.imageshack.us/img237/808 6/selvanorm013ca8.jpg
Niezłe nieźle, mi najlepiej idzie arcymagiem a moje hobby to wskakiwanie w damage done i healing done jednocześnie ;)

EDIT2 @down:
Szczerze mówiąc to jak się bawisz w PQ i bijesz chapionów to sprzętu jak ta lala. Tylko dzisiaj przewinęło się przeze mnie 5 staffów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:17, Dann napisał:

Tylko się czasem nie przyzwyczajaj za bardzo do obecnych charów, do exp, itemów itd.


co do itemow to tutaj jest bieda, boje sie ze po starcie gry bede biegal w tym samym - bo przedmiotow jest zwyczajnie bardzo malo i nie ma praktycznie zadnego wyboru - dobija sie renown lvl i kupuje u merchanta sprzet (nie ma wyboru 1 sztuka danego typu na dany poziom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem jak wy gracie ze itemkow nie macie oO ja dzisiaj musialem siedziec i wybieras z okolo 6 broni wlasciwa... o armorach nie wspomne.. tak wiec na prawde nie iwem o czym mowicie..

a z rvr mialem tyle dropow ladnych, ze szkoda gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może o co kaman, bo jak w końcu udało mi się zarejestrować i patche ściągnąć dostałem to:
"Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_34.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić problem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować