Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 17:15, hammerfall87 napisał:

a ja ci powiem,że rozwydrzona dzieciarnia prędzej czy pózniej bedzie jesli gra będzie
dobrze rozleklamowana


Chyba nie zrozumiałeś tego, co napisałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:17, damianvs napisał:

> a ja ci powiem,że rozwydrzona dzieciarnia prędzej czy pózniej bedzie jesli gra będzie

> dobrze rozleklamowana

Chyba nie zrozumiałeś tego, co napisałem. :)


teraz zrozumiałem ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:05, damianvs napisał:

Mam deja vu.
2-3 miesiące temu takie same teksty leciały na temat AoC - że WoW mu do pięt nie dorasta,
że tacy zacni gracze tam, dojrzali, brak dzieciaków, a sama gra to wręcz arcydzieło!


Winna twórców, bo naobiecywali wiele rzeczy, których praktycznie nikt nie mógł zweryfikować i gra na papierze przedstawiała się genialnie. Okazało się jednak, że gracze kupując pełną grę, tak naprawdę otrzymali betę w której połowa rzeczy opisanych na pudełku z tytułem się nie znalazła. Przez to właśnie ludzie zdezerterowali z AoC, który teraz ratuje się stopniowym zmniejszaniem abonamentu. Co i tak pewnie sprowadzi go do miana Archlorda, którego twórcy zmuszeni byli zrezygnować całkowicie z opłat miesięcznych. W skrócie zabrakło profesjonalizmu ze strony Funcomu, sami sobie winni, bo z premierą mogli poczekać do końca roku i wydać dopracowany wolny od większości błędów tytuł.

Dnia 12.09.2008 o 17:05, damianvs napisał:

Pamiętajcie o tym pisząc posty po paru dniach gry w betę WARa ;)


Z tą różnicą, że beta WAR''a jest lepiej dopracowana niż finalny pudełkowy AoC x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem, dlaczego AoC poległ, sam w niego przez miesiąc grałem. Co nie zmienia faktu, że z ochami i achami na temat WARa moim zdaniem lepiej się jakiś czas wstrzymać, bo nikt z nas tej gry po prostu dobrze jeszcze nie zna, a poza tym nie mamy pojęcia, jak devsi się zajmą grą i graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:09, Selv napisał:

Swoją drogą, mały ten patch, 33 mb ale serwery ciągle leża niestety :(


Dobrze Ci to zrobi, przewietrz się trochę, wyjdź z domu hehehe....:P

@Nikt WARem się nie podnieca, gra jest oceniana obiektywnie i nie da się jej porównać do WoWa. To zupełnie dwie różne gry, przy czym WAR ustanowił nowy "rodzaj" MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:28, damianvs napisał:

Ja doskonale wiem, dlaczego AoC poległ, sam w niego przez miesiąc grałem.


Współczuję, ja też dałem się złapać. Ale Polaków może tytuł przyciągnie, gdy tylko CDP zacznie sprzedawać polską wersję ;)

Dnia 12.09.2008 o 17:28, damianvs napisał:

Co nie zmienia
faktu, że z ochami i achami na temat WARa moim zdaniem lepiej się jakiś czas wstrzymać,
bo nikt z nas tej gry po prostu dobrze jeszcze nie zna,


Znanym tytuł nieporównywalnie lepiej niż mieliśmy okazje poznać AoC. Znanym zapewnienia i wiemy, że najważniejsze dla twórców jest end-game concent którego tytuł Funcomu nie posiada. Wiemy, że gra jest poświęcona głównie RvR, nie nieustannemu grindowi. Nie wiem czy grałeś w betę, ale sam sposób prowadzenia walki jest świeży, nie jest to odgrzewany WoW x]

Dnia 12.09.2008 o 17:28, damianvs napisał:

a poza tym nie mamy pojęcia,
jak devsi się zajmą grą i graczami.


Sądząc po oficjalnym forum gry, społeczność jak i rola dev''ów niewiele odstępuje temu co znamy z WoW''a. Bądźmy dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:36, ^RaZZieL^ napisał:

Współczuję, ja też dałem się złapać. Ale Polaków może tytuł przyciągnie, gdy tylko CDP
zacznie sprzedawać polską wersję ;)


Ja bym się nie skusił po przeczytaniu tony negatywnych opinii. Ale może dobry marketing coś zdziała. ;)

Dnia 12.09.2008 o 17:36, ^RaZZieL^ napisał:

Nie wiem
czy grałeś w betę, ale sam sposób prowadzenia walki jest świeży, nie jest to odgrzewany
WoW x]


Nie grałem, pobawię się dopiero wersją pudełkową. :) Ale akurat system walki to jedyna rzecz, która mi się w AoC podobała, nie wystarczyła jednak do utrzymania mnie przy sobie.

Dnia 12.09.2008 o 17:36, ^RaZZieL^ napisał:

Sądząc po oficjalnym forum gry, społeczność jak i rola dev''ów niewiele odstępuje temu
co znamy z WoW''a. Bądźmy dobrej myśli ;)


Zawiodły mnie LOTRO i AoC, to może WAR będzie godnym następcą WoWa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:46, damianvs napisał:

Zawiodły mnie LOTRO i AoC, to może WAR będzie godnym następcą WoWa. :)


Jeśli będziesz szukał następcy w WoWa to poczekaj na WotlK bo ta gra nie jest następcą a równoległa linią która wiedzie ku czemuś innemu. Zawiedziesz się tylko niepotrzebniei. Sam nie rozumiem, czemu ludzie np: odchodzą z WoWa aby szukać tego co w WoWie było/jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziala wam gra ? bo u mnie normalnie odpalil sie patcher, sciagnal plik i napis "patching complete", no to odpalilem jeszcze raz gre, wpisuje login i haslo i ciagle jest "Starting Product Patch" i [PLAY] nie aktywne... po kilkudziesieciu sekundach wywala mi Authentication Failed, pomimo tego ze wpisuje wszytko tak jak zawsze... cholercia. [jest napis 100% Mythic Patcher]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:46, damianvs napisał:


Ja bym się nie skusił po przeczytaniu tony negatywnych opinii. Ale może dobry marketing
coś zdziała. ;)


Sądzę, że do AoC dużą liczbę graczy z Polski przekona właśnie wersja PL, w końcu gracze którzy nie znają języka będą mieli możliwość poznania gry w 100%. Nie wspominając już o dobrych na polskie realia opłatach.

Dnia 12.09.2008 o 17:46, damianvs napisał:


Nie grałem, pobawię się dopiero wersją pudełkową. :) Ale akurat system walki to jedyna
rzecz, która mi się w AoC podobała, nie wystarczyła jednak do utrzymania mnie przy sobie.


Szkoda bo sam system miał ogromny potencjał pozostaje nam żałować, że reszta leżała i kwiczała.

Dnia 12.09.2008 o 17:46, damianvs napisał:


Zawiodły mnie LOTRO i AoC, to może WAR będzie godnym następcą WoWa. :)


Powiem tak, jeśli WAR nie wypali to ja nie widzę żadnych gier MMO dla siebie. Szkoda by było.

Dobra trzeba przeinstalować system i przygotować się na headstart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:52, Selv napisał:

Jeśli będziesz szukał następcy w WoWa to poczekaj na WotlK bo ta gra nie jest następcą
a równoległa linią która wiedzie ku czemuś innemu. Zawiedziesz się tylko niepotrzebniei.
Sam nie rozumiem, czemu ludzie np: odchodzą z WoWa aby szukać tego co w WoWie było/jest
:)


Ale ja nie szukam drugiego WoWa. Szukam innego MMO pozbawionego bugów, stabilnego, z dużą ilością graczy i grywalnością. A czy to będzie PvP, PvE czy Bóg wie co to już mi wisi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:53, EmperorKaligula napisał:

dziala wam gra ?


Nie działa. Coś popsuli. Mam nadzieję, że po prostu konieczne były dodatkowe poprawki i trochę się to przedłuża. Bo jeśli mają takie problemy ze zwykłym załadowaniem patcha, to Boże miej nas w swojej opiece !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:59, Astropath napisał:

Bo jeśli mają takie problemy ze zwykłym załadowaniem patcha,
to Boże miej nas w swojej opiece !


kolejny argument aby robic open testy ^^ mozna przetestowac gre pod kazdym aspektem.

a czy ktos z was wie czy limit 10 postaci na konto bedzie obecny w pelnej versji ? Bo fajnie bedzie miec wszystkie postacie z danej strony konfliku na koncie, a nie byc ograniczonym do 2 czy 3

edit: juz dziala, ale w grze jest komunikat ze gra chwilowo wylaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 18:05, EmperorKaligula napisał:

> Bo jeśli mają takie problemy ze zwykłym załadowaniem patcha,
> to Boże miej nas w swojej opiece !

kolejny argument aby robic open testy ^^ mozna przetestowac gre pod kazdym aspektem.


Też się w sumie cieszę. Niech chłopaki potrenują patchowanie gry :)

Dnia 12.09.2008 o 18:05, EmperorKaligula napisał:

a czy ktos z was wie czy limit 10 postaci na konto bedzie obecny w pelnej versji ? Bo
fajnie bedzie miec wszystkie postacie z danej strony konfliku na koncie, a nie byc ograniczonym
do 2 czy 3


Limit jest 10 postaci na serwer a na konto to nie wiem czy w ogóle jest jakikolwiek limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 18:09, Astropath napisał:

Limit jest 10 postaci na serwer a na konto to nie wiem czy w ogóle jest jakikolwiek limit.


tak o to mi chodzilo, zle to sformuowałem, ale po starcie gry bedzie ten "limit" utrzymany ? Bo teraz to jest beta, wiec moze specjalnie jest wiecej miejsc aby potestowac kilka klas i je porownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 18:14, EmperorKaligula napisał:

tak o to mi chodzilo, zle to sformuowałem, ale po starcie gry bedzie ten "limit" utrzymany
? Bo teraz to jest beta, wiec moze specjalnie jest wiecej miejsc aby postowac kilka klas
i je porownac


Limit nadal będzie 10, właśnie po to by zmieścić wszystkie klasy na tym samym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować