Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Czy ktos wie cos na temat istnienia 2 osobnych kont? Jednego przez ktore mozna sie zalogowac na strone a drugiego do gry? Jak juz pisalem wczesniej przy podawaniu klucza spisalem konto A, a maila dostalem z tekstem "Greetings B". Gdzie A i B to 2 rozne nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak nie działa, otóż:

Greetings Selvanor,
Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:
Warhammer Online: Age of Reckoning
1 month - WAR

Gdzie Selvanor nie jest loginem a ksywką którą podałem wcześniej. Tak to działa, do gry podajesz login czyli będzie u Ciebie A ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 11:17, DeathAngel napisał:

Poszło nareszcie teraz ciągnie patcha


Czyli że może faktycznie nad tym pracują. Trzeba im tylko czasu.
Jak wrócę z pracy, to miejmy nadzieję wszystko będzie już tip-top ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbijajcie na serwer Eltharion, open rvr jest jednak lepsze od core, sam gram na nim od wczoraj chociaż mam już całkiem wysoką postać na serwerze core, ale te sztuczne "blokady".... pozowolicie aby gość z Destruction drwił sobie z was przy wyłączonym rvr ? Nie ? To serwer open rvr jest dla was ;]

Tak przy okazji, czy już się otworzyły drogi do warhama dla wszystkich ? Nie wiem kiedy można się spodziewać napływu graczy bo tak troche pusto jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Mi tez patch poszedl, nie widze postepu bo przez zdalny pulpit z pracy patchuje, ale cos tam sie juz mieli, przynajmnij nie rzuca bledem. A swoja droga to wiem z wlasnego doswiadczenia ze przy releasach sa zawsze problemy (sam jestem programista) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może teraz trochę moich spostrzeżeń po trzech wieczorach spędzonych z WARem.

Na pierwszą postać wybrałem sobie Bright Wizarda i gra mi się nim póki co super, poziom 10 aktualnie. Wkurza mnie w nim tylko to, że rzucając czary sam często się rani, a jak nie ma healera pod ręką to czasem nieciekawie to wygląda, ale w grupie, której członkowie myślą, jest bosko.

Do 4 poziomu dociągnąłem też klasy Archmage, Engineer i Rune Priest, bo szukam klasy na alta, nie chcę dobić za szybko do 40tki, bo w sumie po co się spieszyć.
Archmage mi nie podszedł, wyznaję zasadę, że co jest do wszystkiego, to jest do niczego. :)
Engineerem z kolei grało mi się bardzo sympatycznie, śmieszna klasa, pewnie nim dłużej pogram.
Rune Priest też miły w prowadzeniu, ale po paru scenariuszach i public questach stwierdziłem, że brak mi cierpliwości do krzykaczy. Byłem jedynym healerem na 10-15 osób, a każdy wymagał ode mnie leczenia nawet, jeżeli był na drugim końcu mapy. Poza tym dla mnie to oczywiste, że jak oczekuję leczenia, to bronię healera, a prawie nikt nie próbował mnie bronić widząc, że jestem okładany ciosami przez zielonych. Ale niektórzy do bycia leczonymi chyba jeszcze nie dojrzeli, dlatego do Rune Priesta pewnie wrócę, ale za jakiś czas.
Potestuję sobie jeszcze pozostałe orderowe klasy.

RvR, scenariusze, public questy, tome of knowledge, trzy rodzaje expa (zwykły, renown, influence), sensowne nagrody, brak niedziałających umiejętności, brak errorów, żadnych wywałek do Windowsa - krótko mówiąc gra ogólnie na razie cudowna. Nie pasuje mi tylko, że tak mało w tej grze muzyki i rzadko się włącza, ale może retailowy klient coś w tej kwestii zmieni.

Chociaż AoCem na początku też się wszyscy (w tym ja) podniecali, a potem zonk, więc z ostatecznym werdyktem się wstrzymam gdzieś tak 2 miesiące, jeśli ciągle będę w to grać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na core i nie widzę większego sensu w tym aby postać na 30lv mogła zaatakować postać z 11.
Kurczakowanie na core ma sens, chcesz bić dużo słabszych - idź graj w wowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 11:40, Lost Paradise napisał:

Cholera, ludzie patchują się i grają już a ja "gniję" w pracy....


Witam w klubie. ;-)
Ja też niestety jestem "uziemiony", ale spróbuję chociaż zerwać się dzisiaj z pracy tak z godzinkę lub dwie. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:11, Selv napisał:

Ja gram na core i nie widzę większego sensu w tym aby postać na 30lv mogła zaatakować
postać z 11.
Kurczakowanie na core ma sens, chcesz bić dużo słabszych - idź graj w wowa :P



Z tego co się orientuję na open też jest kurczakowanie :O A jak nie kurczakowanie to po prostu nie można wracać do niższych tierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest wg mnie paranoja, zresztą się zobaczy, tutaj lvl nie rośnie tak wolno więc się zobaczy gdzie lepiej ale ja stawiam na core bo gra i tak kipi od pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, na jakiej stronie mogę się zarejestrować, aby móc napisać coś bezpośrednio do Mythica ? W sensie np. jakieś forum, które byłoby przez pracowników Mythica przeglądane. Bo na oficjalnej stronie chyba takiego nie ma.

To raz, a dwa to zapytam się, czy ktoś tutaj gra na serwerze typu core ? Jeśli tak, to na jakim ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać na tym samym chociaż gra z pudełka jest większa, są filmiki i dodatkowe głosy ale za to patch 822mb się ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:44, Selv napisał:

Możesz grać na tym samym chociaż gra z pudełka jest większa, są filmiki i dodatkowe głosy
ale za to patch 822mb się ściąga.


aha czyli jak zainstaluje z pudelka to nie bede musial tego patcha sciagac, tak ? mam lacze 1MB to dla mnie wazna informacja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować