Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 14:54, Dann napisał:

W sumie generalnie nie bardzo zrozumiałem, o co chodzi z tymi Twoimi nie wchodzącymi
healami i animacjami. :-? Wyobraź sobie, że nie ma żadnych animacji i skup się na grze,
a nie na podziwianiu swojego AM wymachującego kijem nad głową. ;-)


Na global cooldown nie można się opierać, bo też źle działa ;P Odpalam umiejętność. Włącza się 1.5sec GC i jak schodzi to umiejętność jest nadal nieruszona :S Łapię się czasem na tym, że nie patrzę na walkę, tylko na pasek umiejętności i na tą cholerną ikonę która nie chce się włączyć. Jak się nie włączy to i tak trup jestem, więc whatever....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:21, KaPe napisał:

No jest jak w każdym MMO


No nie do końca, inne MMO zwykle miały tak stworzoną klasę healera, że był on niemalże bezużyteczny jeśli chodzi o walkę. Tak było w GW, gdzie monk leczył super, ale walczył zdecydowanie najgorzej. W WoWie też normalny Priest nie wymiatał (Shadow Priest to inna sprawa). Tutaj jest inaczej i to ludziom zakręciło w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:38, Astropath napisał:

Na global cooldown nie można się opierać, bo też źle działa ;P Odpalam umiejętność. Włącza
się 1.5sec GC i jak schodzi to umiejętność jest nadal nieruszona :S Łapię się czasem
na tym, że nie patrzę na walkę, tylko na pasek umiejętności i na tą cholerną ikonę która
nie chce się włączyć. Jak się nie włączy to i tak trup jestem, więc whatever....


To dziwne. U mnie jest rzekłbym wręcz odwrotnie. ;-)
Czasami CD jeszcze trwa i w tym momencie klikam na ikonkę, a jak CD upływa, to skubana sama się aktywuje, mimo że wcisnąłem ją jeszcze podczas trwania CD. :-) Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
W każdym razie ja nigdy nie miałem tak, że dany skill / spell nie rzucił się, bo minął CD, a ten wciąż był nieaktywny. Dwa razy też nigdy klikać nie musiałem, przynajmniej nie przypominam sobie. IMO trzeba to robić z pewnym wyczuciem, szczególnie jeśli ma się lagi.
Jedyne co mi się zdarza czasami, to rzucić dwa razy pod rząd jakiegoś instant HoTa albo zaklęcie z cast timem poniżej 1s, mimo że ikonkę wcisnąłem tylko raz. Jakoś tak dziwnie.

Natomiast z całą pewnością nie mam problemów z rozpoznaniem, czy dany gracz heala dostał czy nie. Bo albo mam go zaznaczonego indywidualnie (najczęściej), albo jego health bar jest na moim interface i wszystko widzę jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czasami CD jeszcze trwa i w tym momencie klikam na ikonkę, a jak CD upływa, to skubana sama się aktywuje, >mimo że wcisnąłem ją jeszcze podczas trwania CD. :-) Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
Tak w rzeczywistości jest. Tak samo jest w innych mmo, takie ułatwienie, żeby nie walić w klawisz aby trafić tuż po cooldownie. W ten sposób można sobie stworzyć kolejkę ruchów, oczywiście nie wybiegającą zbytnio w przyszłość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło spotkać kogoś z Destro na tym świętym terenie orderu :-D (joke)
Powiedz mi proszę jak się nazywa ta umiejętność którą zabiera się aciton pointsy, głowę bym dał, że wczoraj ją scrollowałem u jakiegoś skill trainera, ale dziś za nic nie umiem znaleźć. Dla mnie również wielką zagadką są niektóre skille ( zwykłe) widoczne w mastery training, jak na przykład Bane Shield dostępny niby od levelu 10 ale nie spotkałem możliwości wykupienia nigdzie u żadnego trainera jeszcze....
Co do tome tactics, też mnie to nurtuje od wczoraj ( od zdobycia pierwszej tactic skill) pytałem kilku highlevel graczy ale nikt nic nie wie) może złe osoby pytam... :/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam przymusowe kilka dni przerwy w grze. Upłynął 7 dniowy darmowy trial właśnie, a kasę na grę uzyskam na początku października. Blah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skillów z Mastery Training się nie kupuje.
Po prostu wydajesz na nie punkty, które dostajesz po 11 lvlu...Nie dostaje się co lvl, ale w sumie do 40 będziesz miał 25 takich. Taki sam motyw jak Talenty w WoW czy featsy w AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:12, zawcia napisał:

Skillów z Mastery Training się nie kupuje.
Po prostu wydajesz na nie punkty, które dostajesz po 11 lvlu...Nie dostaje się co lvl,
ale w sumie do 40 będziesz miał 25 takich. Taki sam motyw jak Talenty w WoW czy featsy
w AoC.


Nie nie, źle mnie zrozumiałeś kolego zawcia ;) . W mastery training po prawej jest tabelka core ability, przeznaczając punkt można wzmocnić ich dzialanie, sęk w tym, że żadnego ( oprócz pierwszego z każdej ścieżki) z tych ability nie widziałem u skill trainera a przy niektórych pisze że są od levelu 10 ( mam 11)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:43, Dregorio napisał:

mam skill witch huntera "booby trap" i nie mogę skapować się dlaczego nie mogę jej użyć?


Wykorzystujesz to tylko na machiny oblężnicze.

Z innej beczki... co trzeba zrobić, żeby mieć nazwisko (drugi człon ign)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Słyszałem, że istnieje coś takiego jak 7-dniowy trial, ale pewności nie mam...
Jeżeli taki jest, to mam pytanie, gdzie można go zdobyć?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 22:49, Bambusek napisał:

Jestem na Open RvR serwerze :) Anerielle czy jakoś tak.


Zwracam honor, źle zrozumiałem. Bo myślałem, że ci w ogóle zablokowało wejście a niższy tier, a nie tylko do scenario.

Bad Moon --> Sam, czy w jakiejś gildii? Bo dobiłem powolutku do 16 lvl IB, obczaiłem z grubsza taktyki i zaczynam się powoli rozglądać za jakąś bardziej zorganizowaną formą spuszczania wpier...niczu zielonym. ;)

Z życia wzięte. Dziś miałem dwie zabawne sytuacje. Pierwsza, to dołączenie się na zdobywaniu keepa do ruskiej gildii - nawet na czacie nadawali cyrylicą, myśląc, że nie znam ichnich znaczków i języka. ;) Ale najlepsze jest to, że wcale mnie tam nie chcieli, ale zrobili OP więc wlazłem, bo liczne było. Najlepsze zaś z najlepszego, że nie mogli mnie stamtąd wykopać i zamiast skupić się na grze,wciąż czytałem te teksty. Wpadli w panikę normalnie, nie wiedzieli co zrobić. W końcu zdisbandowali party i zrobili od nowa. :)
Druga, to najdłuższa dotąd moja walka zakończona sukcesem. Przebiegałem przez Ekrund i tam jakiś orczas lvl 18 katował 6-10 lvl naszych. Wpadłem i zająłem go czymś ambitniejszym. I tak się zaczął ponad 30 min pojedynek dwóch pancernych. Ja niższy level, ale tarcza, on większy dps. Goniliśmy się aż do objectiva w drugiej lokacji. Na szczęście był pod ręką niskolevelowy, ale całkiem przytomny RP, który dał mi invita i zaczął leczyć. Swoją drogą, orkowa głowa, to orkowa głowa. Zielony dopiero po paru minutach kapnął się, że o dziwo nie sam się leczę i zaczął klepać Priesta. Za późnoooo... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 17:17, RavenSoul napisał:

Miło spotkać kogoś z Destro na tym świętym terenie orderu :-D (joke)
Powiedz mi proszę jak się nazywa ta umiejętność którą zabiera się aciton pointsy, głowę
bym dał, że wczoraj ją scrollowałem u jakiegoś skill trainera, ale dziś za nic nie umiem
znaleźć. Dla mnie również wielką zagadką są niektóre skille ( zwykłe) widoczne w mastery
training, jak na przykład Bane Shield dostępny niby od levelu 10 ale nie spotkałem możliwości
wykupienia nigdzie u żadnego trainera jeszcze....
Co do tome tactics, też mnie to nurtuje od wczoraj ( od zdobycia pierwszej tactic skill)
pytałem kilku highlevel graczy ale nikt nic nie wie) może złe osoby pytam... :/
Pozdrawiam



Withering Blow - to skill co zadaje DMG i zabiera Actiony :) Dostałem go chyba na 13-14 lvl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.wardb.com/profile.aspx?id=27765

ide jak burza ^^ wlasnie doszedlem do chaptera 9 u greenskinow, a tam toporek prawie 40dps +50str, oj bedzie sie dzialo :]

Ludzie w grze w porzadku (pomagaja gdy sie poprosi i to nie gildia czy cos, tylko pierwszy lepszy ktory jest obok), questy super (nie za dlugie, nie za krotkie, no i sporo), PQ tez bardzo fajnie sie robi. Scenario tez wyrownane (ale wczoraj wiecej zwyciestw po stronie destro, dobry dzien mielismy).

Aha jedyne co mnie drazni to bardzo mala ilosc sprzetu dla Black Orc na aukcjach - akcesoria praktyczne zadne, broni tez nie ma - lepiej jest z armorami. Ale i tak sprzetu dla innych nacji jest o wiele wiecej. Wyglada na to ze BO to popularna klasa. Ja moze za pare lvl zaczne grac moim Magusem :)

Dzis jeszcze formalnosci na uczelni (mam nadzieje ze to formalnosci...) i moze na pare godzin wpadne, ta nowa choppa - musze ja miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę noobkowatych pytań... Zostanę prawdopodobnie zlinczowany za to lub owo, ale cóż...

1) Mam 11 lev... Gram greenskinem ;] (więć szacunek mi tu do zielonych) i zastanawiam się, gdzi eznajdę auction house?
2) Gram na RP Open RVR i dosyć ciężko dostać się na scenario (mało osób na serwie? małe zainteresowanie scenariami z terenów greenskinów?) i tu pytanie... Jak można bezboleśnie dołączyć do scenaria spoza krainy, w której jesteśmy?

I tak od siebie... Klimat pierwsza klasa. Odnoszę wrażenie, że public qusty są takim czymś analogicznym do instancji w wowie, jednak bardziej dynamiczne i porównywalnie grywalne. Żeby nie zostać oskarżonym o wszelkiego typu demagogie, ZAZNACZAM że to zupełnie dwie różne formy zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować