Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Mam pytanko: jeśli odinstaluję Open Beta, a później zainstaluję retail to moja postać zostanie zachowana? Czy stracę swojego SW i będę musiał tworzyć od nowa?

Hej Flesh00er! W odpowiedzi na twoje pytanie - WAR to taki Counter Strike RPG :D. Głównie chodzi o klimat, mimo że może być trochę tego "ekspienia" to robisz to nie dla samego "expienia" i levelowania. Rozgrywka z innymi, rywalizacja stoi na pierwszym planie. A i historie w chapterach po których chodzisz są bardzo fajne (jeśli ktoś je czyta;P - ja owszem). Ogólnie, jeśli nie zawiedzie społeczność, to wróżę że gra będzie miała długą żywotność.
Podczas walk musisz kombinować jakich umiejętności w danej sytuacji użyć. Dawało mi to do myślenia za każdym razem - podejście do walki raczej taktyczne niż zręcznościowe...przynajmniej jak grałem Shadow Warriorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:23, Onybic napisał:

czytanie ze zrozumieniem boli prawda?
"wiekszosc" nie wszyscy, "wiekszosc" jesli nie rozumiesz sprawdz w slowniku co to slowo
znaczy...


wiekszosc to uogolnienie a nie dokladne dane, ja mowie ze wiekszosc ludzi z ktorymi gram to w porzadku ludzie, ktorzy wiedza co robic, i co ? Ktory z nas ma racje ?

Dnia 26.09.2008 o 18:23, Onybic napisał:

wiesz, przez ostatnie 3 dni gry wygralem moze 3 scenario, a jestem zapisany non stop,
fajnie prawda?


masz pecha ? Nie bardzo mnie to obchodzi, ze przegrywasz :) Ktos kiedys powiedzial ze mezczyzna sam sobie radzi z problemami a nie wypłakuje sie na forach ;) "strzel focha" moze ktos sie przejmie ;)

ja wygrywam moze z 60-70% scenariuszy

Dnia 26.09.2008 o 18:23, Onybic napisał:

wow(nie mylic z gra) to na prawde mmo? nie wiedzialem, gra z innymi? myslalem ze to single...
jak nie masz czegos interesujacego do napisania to po prostu nic nie pisz. ciesze sie
ze masz super ultra heal,mozesz sie cieszyc, na moim serwie nie jest to czeste, ba raz
na 20 scenario ktos bedzie dobrze leczyl


co za problem wyszukac grupe osob ? pogadac z nimi, ustalic "taktyke" - to zaprocentuje, bo jak jest zgranie to wygrany scenariusz i wiecej renown... ale oczywiscie Ty wolisz sie nam tutaj wyzalic na forum :)

A i jeszcze powiedz mi co interesujacego bylo w Twojej wypowiedzi ("buuu nie lecza mnie, mam dosc tej gry") wg mnie nic, no i koloryzowales ze tepaki graja w te gre (wiekszosc to wiecej niz 50%) co jest rzecza zmyslona.

Przestan obwiniac innych o porazki, i pisz do ludzi - niektorzy maja to do siebie ze trzeba im napisac co maja robic, ale oczywiscie po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Już myślałem, że cały piątkowy wieczór poświęcę na WARa, a tu patrze: na dwójce o 20.00 bez reklam SW: Nowa nadzieja. ;-P No nie no ... to zacznę dopiero tak od 22.00. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:22, EmperorKaligula napisał:

wiekszosc to uogolnienie a nie dokladne dane, ja mowie ze wiekszosc ludzi z ktorymi gram
to w porzadku ludzie, ktorzy wiedza co robic, i co ? Ktory z nas ma racje ?


no to gratuluje, baw sie dobrze i ciesz sie ze na takich trafiles

Dnia 26.09.2008 o 19:22, EmperorKaligula napisał:

masz pecha ? Nie bardzo mnie to obchodzi, ze przegrywasz :) Ktos kiedys powiedzial ze
mezczyzna sam sobie radzi z problemami a nie wypłakuje sie na forach ;) "strzel focha"
moze ktos sie przejmie ;)


po pierwsze misiek nie strzelam focha, mowie jak jest. a bardziej w moim poscie chodzilo o bledy ze sterowaniem nie z leczeniem, ale co tam lepiej sie tego uczepic bo co do sterowania nie masz nic do powiedzenia, prawda?

Dnia 26.09.2008 o 19:22, EmperorKaligula napisał:

ja wygrywam moze z 60-70% scenariuszy

no to super, znowu gratuluje

Dnia 26.09.2008 o 19:22, EmperorKaligula napisał:

co za problem wyszukac grupe osob ? pogadac z nimi, ustalic "taktyke" - to zaprocentuje,
bo jak jest zgranie to wygrany scenariusz i wiecej renown... ale oczywiscie Ty wolisz
sie nam tutaj wyzalic na forum :)


nie zale sie, a na pewno nie osobie takiej jak ty, ktora musi sie dowartosciowac obrzucajac kogos blotem.
napisalem jaki jest problem, boli cie to tak bardzo?
co do grupy osob, powodzenia, zdarzaja sie na tym serwie raz na 20 razy. a z 3 osobami raczej nic nie zrobie..

Dnia 26.09.2008 o 19:22, EmperorKaligula napisał:

A i jeszcze powiedz mi co interesujacego bylo w Twojej wypowiedzi ("buuu nie lecza mnie,
mam dosc tej gry") wg mnie nic, no i koloryzowales ze tepaki graja w te gre (wiekszosc
to wiecej niz 50%) co jest rzecza zmyslona.


a czy umiesz czytac wypowiedzi innych? w moim poscie nacisk nalozony byl na bledy sterowania i brak wspolpracy, przez "brak leczenia" najlatwiej to pokazac, ale nieee ty musisz byc lepszy i zaczac wymyslac jakies bzdury, nikt cie o zdanie nie pytal wiec zachowaj je dla siebie.

"wiekszosc" zmyslona? to powiedz mi ile twierdz na serwerze burlok posiada order a ile destro. ile scenario wygrywa order a ile destro no i wnioski sie same nasuwaja.

Dnia 26.09.2008 o 19:22, EmperorKaligula napisał:

Przestan obwiniac innych o porazki, i pisz do ludzi - niektorzy maja to do siebie ze
trzeba im napisac co maja robic, ale oczywiscie po co...


a kim ja jestem zeby ludziom mowic co maja robic? skoro graja taka postacia to chyba oczywiste co maja robic, prawda? nie bede przeciez pisal do kazdego tanka "ty masz tankowac i isc na przod", do dps''a "ty napierdzielaj ile wlezie i rozrywaj ich na strzepy", i tak dalej.. no bez przesady.


edit:

i tak w ogole nie wiem czemu sie mojej osoby uczepiles, nie pasuje ci to co pisze to tego nie czytaj prosta sprawa, nikt cie zmuszac nie bedzie, a ja nie mam zamiaru wysluchiwac (czytaj raczej ;e) twoich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W order jest to samo, pozdrawiam tanków biegnących ZA healerem. Zamiast marudzić, gram z gildia.
Właśnie wróciliśmy ze zdobywania keepa na T3, dostaliśmy się do środka a to trochę hardcorowe na 20stych poziomach ale zabawa przednia zwłaszcza, że bramę tłukliśmy toporami^^
Niestety w środku się zaagrował hero i skosił healerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 20:11, Onybic napisał:

po pierwsze misiek nie strzelam focha, mowie jak jest. a bardziej w moim poscie chodzilo
o bledy ze sterowaniem nie z leczeniem, ale co tam lepiej sie tego uczepic bo co do sterowania
nie masz nic do powiedzenia, prawda?


uzyles slow:

"nie moge poruszac sie na boki, zaden moj skill nie dziala... i sie zastanawiam.. wtf... nie wiem dlaczego nagle mi padlo sterowanie + myszka + targetowanie, ale co tam..."

nie opisales problemu dokladnie tylko "o nie dziala i juz", czyli zignorowalem to. Ja nie jestem tu od domyslania sie na czym polega Twoj problem czy w jakich sytuacjach zachodzi... No i wieksza czesc (ponad 50%) Twojego posta to narzekanie na graczy, czyli jakby nie patrzec czesc wazniejsza.

Dnia 26.09.2008 o 20:11, Onybic napisał:

nie zale sie, a na pewno nie osobie takiej jak ty, ktora musi sie dowartosciowac obrzucajac
kogos blotem.
napisalem jaki jest problem, boli cie to tak bardzo?


tak, nie lubie publicznego uzalania sie, szczegolnie ze na tym forum nikt raczej nie ma recepty na healerow ktorzy nie lecza na Twoim serverze...

Dnia 26.09.2008 o 20:11, Onybic napisał:

co do grupy osob, powodzenia, zdarzaja sie na tym serwie raz na 20 razy. a z 3 osobami
raczej nic nie zrobie..


to dolacz do gildii i zagdaj do rownych lvl osob... ale chyba sam na to wpadles, nie ? Sam tej gry nie rozpykasz...

Dnia 26.09.2008 o 20:11, Onybic napisał:

a czy umiesz czytac wypowiedzi innych? w moim poscie nacisk nalozony byl na bledy sterowania


szczegolnie to ale co tam... podkresla waznosc Twojego problemu... jesli to miala byc ironia to sobie odpusc :)

Dnia 26.09.2008 o 20:11, Onybic napisał:

i brak wspolpracy, przez "brak leczenia" najlatwiej to pokazac, ale nieee ty musisz byc
lepszy i zaczac wymyslac jakies bzdury, nikt cie o zdanie nie pytal wiec zachowaj je
dla siebie.


oczywiscie zachowam dla siebie, tylko nie żal sie wiecej publicznie ;)

Dnia 26.09.2008 o 20:11, Onybic napisał:

"wiekszosc" zmyslona? to powiedz mi ile twierdz na serwerze burlok posiada order a ile
destro. ile scenario wygrywa order a ile destro no i wnioski sie same nasuwaja.


u mnie tez ciagle Order odbija twierdze, zadna mi nowosc, scenariusze wyrownane, ale pare porazek pod rzad tez sie zdarza

Dnia 26.09.2008 o 20:11, Onybic napisał:

a kim ja jestem zeby ludziom mowic co maja robic? skoro graja taka postacia to chyba
oczywiste co maja robic, prawda? nie bede przeciez pisal do kazdego tanka "ty masz tankowac
i isc na przod", do dps''a "ty napierdzielaj ile wlezie i rozrywaj ich na strzepy", i
tak dalej.. no bez przesady.


no jesli chcesz dalej przegrywac - to prosze bardzo :) Jak nic nie bedziesz robil to nic nie zmienisz, a jak sprobujesz to kto wie.

Dnia 26.09.2008 o 20:11, Onybic napisał:

edit:

i tak w ogole nie wiem czemu sie mojej osoby uczepiles, nie pasuje ci to co pisze to
tego nie czytaj prosta sprawa, nikt cie zmuszac nie bedzie, a ja nie mam zamiaru wysluchiwac
(czytaj raczej ;e) twoich komentarzy.


vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam gildie ale jak na razie nie biegamy zbytnio razem sam nie wiem z jakich powodow ;/
i dlatego zmieniam serwer na jakis open,
rp, ktorego i tak brak to nie dla mnie.

@EmperorKaligula

no byla to ironia, i czemu niby mialbym sobie odpuscic? zabraniasz mi? hyh... no przepraszam ze wyrazilem moja opinie o grze w danym momencie, juz wiecej nie bede tylko nie krzycz na mnie wiecej ;(

tak mi sie przypomnialo wiec postanawiam skonczyc juz pisac z Toba..
http://tnij.org/bvc4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery OPEN nie mają sensu, już mówię dlaczego.
Na każdym TIERze troszkę powierzchni zajmują tereny RVR.
T1 - 20%
T2 - 40%
T3 - 60%
T4 - 80%
Tiery poniżej 4 to tak naprawdę zapychacze czasu, poziomowanie, nauka etc a na T4 gdzie domyślnie się toczy prawdziwa gra, RVR nie będzie brakować.
Gankowanie zostawmy nieudacznikom a ataki na słabe zamki to już w ogóle jest fail.
Nie wiem jaka zabawa jest w czekaniu przed obozem na słabych przeciwników bo w środku są guardsi na 55lv zadajacy 20k od strzała.

Ja mam gildie która razem ze sobą grała GvG w GW przez pare lat. Sam jestem nowy, ale cóż, Vent praktycznie non stop i jest świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee no to taka gre rozumiem, vent to podstawa :)

a co do serwa to juz sam nie wiem xD ten caly burlok to jest masakra, ludzie z destro dobrzy zdarzaja sie na prawde rzadko i jest to dobijajace... tak mysle ze RP odstrasza troche ludzi i jest tam spokojniej niz na innych serwerach...

a tak w ogole to na jakim Ty grasz i ktora strona konfliktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na K8P, order, archmage 20.
Niby sporo polaków ale nie jest jakoś tak tragicznie jeśli chodzi o poziom, zresztą, szacujemy, że problemów z poziomem nie będzie bo jakoś dzieciaki trafiają się rzadko, ja jeszcze się nie spotkałem z jakiś takim przypadkiem.
Target tej gry jest inny niż 14latki co zresztą widać.
Sporo* polskich gildii robi masówki (czyt. biorą kogo się da) ale u nas powstała mała zgrana ekipa która "będzie ownić" w pvp, np planując akcje i wpadając w healerów przeciwnika z tyłu na RVR ale to koło poziomu 30, póki co nie ma presji i ale w miarę możliwości co wieczór gdzieś łazimy na PQ.
Do szczęścia nam nie potrzeba 100 członków którzy się nie znają a 20 którzy są za pan brat.
Nie wiem jak to jest z rekrutacją, musiałbyś się po prostu popytać i zaoferować trochę czasu i poziomu osobistego ;-)

*wszystkie poza naszą Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poziom to nie problem, tylko na forum jestem retardem hehe

po stronie orderu gracie? w sumie to wbije zaraz do gry i stworze sobei jakas postac, jeszcze nie wiem kto to bedzie, ale cos ise wymysli, jak by co to jaki masz nick? odezwe sie jak juz bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:59, hangman napisał:

Mam pytanko: jeśli odinstaluję Open Beta, a później zainstaluję retail to moja postać
zostanie zachowana? Czy stracę swojego SW i będę musiał tworzyć od nowa?


Nie tracisz postaci, bo ta jest trzymana na serwerze, a nie twoim dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 20:44, Onybic napisał:

no byla to ironia, i czemu niby mialbym sobie odpuscic?


bo nie potrafisz jej nalezycie uzywac

Dnia 26.09.2008 o 20:44, Onybic napisał:

tak mi sie przypomnialo wiec postanawiam skonczyc juz pisac z Toba..
http://tnij.org/bvc4


sloma z butow chlopcze, sloma z butow wylazi... koncza sie argumenty to wolimy obrazac

rowniez koncze dyskusje, dowiodles ze z osobami ktore uzalaja sie nad soba nie ma co dyskutowac :)

no ja wbijam na server dobic do 20 ^^ milego wieczora wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli to cie obrazilo to chyba nie zrozumiales co tam jest napisane, przetlumacze Ci tak na szybko

"kłócenie się w internecie jest jak olimpiada specjalna.. nawet jesli wygrasz nadal jestes idiotą."

wiec po co sie klocic? ale widze ze sie poczules zraniony, niepotrzebnie bo nie chcialem cie obrazic, ale ok jak tam chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 21:10, Selv napisał:

Gram na K8P, order, archmage 20.
Niby sporo polaków ale nie jest jakoś tak tragicznie jeśli chodzi o poziom, zresztą,
szacujemy, że problemów z poziomem nie będzie bo jakoś dzieciaki trafiają się rzadko,


jaaasne... być moze na Twoim serwerze tak jest, na Eltharionie gdzie gram, gdy robie scenariusze to mnie krew zalewa z powodu glupoty grajacych tam ludzi (mam lvl20). Po stronie orderu. Nie wiem jak w Destro, ale mam wrazenie, ze jest tam wiecej "kumatych" ludzi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, poziom to niekoniecznie jest też umiejętność grania bo tego drugiego się nauczyć można.
Marudzić dopiero będziemy na 40lv ;)
Takie jest moje nowe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 21:24, Bambusek napisał:

> Mam pytanko: jeśli odinstaluję Open Beta, a później zainstaluję retail to moja postać

> zostanie zachowana? Czy stracę swojego SW i będę musiał tworzyć od nowa?

Nie tracisz postaci, bo ta jest trzymana na serwerze, a nie twoim dysku.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na to, że gracze destro wcale tacy głupi nie są szczególnie zielonoskórzy ( nie twierdzę , że order jest) Spotkałem wielu orków i gobosów walących gdzie popadnie ale zagłębiając się w to co robią dostawałem bardzo inteligentne odpowiedzi związane z odgrywaniem było nie było "niezbyt" inteligentnych postaci.
"me smashin humies alone"
"oi plateface" ( gram chosenem, takie oprzywitanie goboska szamana, rozbroił mnie tym aż mu za darmo niebieskiego itemka dla jego profesji wcisnąłem, chociaż nie chciał ;)) itp.

oczywiście zdarzają się:lol''e,wtf, noob,i cała masa slangu psująca radość z rozgrywki, ale raczej są to wyjątki przynajmniej na moim serwie (Ellyrion open RP)

Baah.... na pohybel, zarzucę teraz kawałem który dziś wymyśliliśmy w warbandzie trzepiąc krasnale ( według mnie najmniej niebezpieczne lecz najbardziej irytujące cholery w grze)

Wypłynęło to, gdy z kolegami w trójkę Chosenów wbiliśmy się w sporą bandę orderu oczywiście magowie stali z tyłu a krasnoludy zaczęły swój "taniec gumijagód"

-Dlaczego jak krasnoludy od nas uciekają to skaczą jak szalone?
- Bo je trawa w jajka kłuje....


Co do tego głupiego skakania to na prawdę nie pojmuję, ale pocieszające jest to że mój topór już niejednego takiego skoczka sprowadził na ziemię i to poniżej poziomu gruntu ;- D

No to sobie ulżyłem ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować