Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Co z tego, ze istnieją pojedyncze przypadki chodzenia na T4, to nie tak działa.
Spraw zbytnio nie mają bo na T4 potrzebna jest `ekipa`.
Co do naturalności serwerów widzisz, to czy porobisz questy z graczami z przeciwnej strony - przecież na open też możesz z nimi je porobić, wolna wola graczy, w party i tak nie zagrasz.
Po wkroczeniu na RVR lake jesteśmy wrogami - ktoś nie chce to tam nie wchodzi i tyle, dla mnie jest wtedy cywilem czyli nie bierze udziału w wojnie, całkiem naturalne podejście.
Klimat: zamiana w kurczaka po wejściu na niższe tiery nie przeszkadza w klimacie widzę - dla mnie to zniszczyło całkowicie open.
Bezsensu, nawet nie ma jak książki skompletować, fajna zabawa a wątpię aby ktoś zrobił wszystko na danym lv bo masę rzeczy jest pochowanych.

Mnie osobiście przestały bawić osoby wchodzące do niższych poziomów szukając wrażeń - jak się komuś nudzi to niech idzie postrzelać w ludków na swoim poziomie, tylko, że do tego już raczej ekipa jest potrzebna i może tutaj jest problem.

Nie wiem dlaczego uważasz, że wszystko co napisze zarzucam Tobie. Nikomu nie zarzucam ale fakt faktem na open gra jest bardziej zależna od gear i lv niż na core, dużo bardziej zależna co przekłada się na czas ingame.
Poziomy znaczą na open, na core praktycznie od tego już nie zależy rezultat walki. To, że grupka na 8-14 pokonuje 20, fajnie, kwestia grupy, normalnie jednak tak nie jest a późno w nocy tragedia bo wtedy grup nie ma prawie w ogóle.

One hit sorc nie jest spowodowana jakaś dramatyczną przewagą poziomów, po prostu to taka klasa postaci gdzie starczy zaledwie parę poziomów więcej.

>> Dlaczego natomiast gracz który dopiero co zrobił swoją postać ma być na równi z gościem który gra pare >>godzin i ma lvl 8 ?

Ja jakoś wychodzę z założenia, że jak z kimś gram to bardziej emocjonujące jest kiedy przeciwnik ma np: wszystkie szachy podczas partii ;)
Tak samo wyznaje we wszystkich grach, nawet tych przez siec. GW to dało, daje to WAR.

Ja się nie ciesze, że na 20 pokonałem 30, nie nie, tutaj chodzi o to, że miałem z nimi realne szanse w drużynie, liczyły się głownie nasze drużynowe umiejętności a poziom - detal.
Nie, nie podobają mi się zasady open pvp, poczekam na inne obiecane serwery przez Mythic.
Nie wiem co ma boost lv do czitów bo czity dają przewagę a nie równają szanse między graczami którzy grają więcej a tymi którzy nie mają na to aż tyle czasu.

Dziecinadą nazywam podejście `gram dłużnej, mam być mocniejszy` oraz gankowanie słabiuśkich. Osiągnięcia i rozwijanie postaci jest bardzo fajne, ale czy musi się to od razu przenosić na dużo słabszych przeciwników?
Ja nie płacze, że ludzie mają lepszy sprzęt czy wyższy lv tylko nie podoba mi się akurat to w WARze i uważam za kiepskie rozwinięcie idei RVR ale to akurat wyjdzie na T4 i w samym endgame (gank na PQ), bo zamykanie lokacji może trwać i miesiąc na core, co będzie na open? Nie wie tego nikt.

Ta gra nie polega na bieganiu za przeciwnikiem ale na przejmowaniu lokacji stąd uważam serwery open za pointless. Wole brać udział w bitwach niż ganiać po całych mapach.

Zresztą, EOT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:24, RadeXMaster napisał:

mam dwa proste pytania mianowicie:
-skad wziazc wierzchowca i jakie sa wymagania??
-jakie statsy sa najwazniejsze dla witch huntera?


wierzchowiec na 20 lvl kupujesz w swojej stolicy u mount tradera.

wbilem dzisiaj na Eblablabla costam open server, pogralem jaki witch hunter, mam 7 lvl wszystko cacy, a tu lup dostalem 3 strzaly od jakiegos witch elfa, padlem... i co najlepsze tak mi sie smiac z tego chcialo ze szok :D podoba mi sie ten serwer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:24, RadeXMaster napisał:

mam dwa proste pytania mianowicie:
-skad wziazc wierzchowca i jakie sa wymagania??


Wierzchowiec czyli mount jest dostępny za 15g od 20 lvlu w stolicy, czyli Invitable City albo Aldtorf.

Dnia 27.09.2008 o 23:24, RadeXMaster napisał:

-jakie statsy sa najwazniejsze dla witch huntera?


Tego Ci nie powiem bo nie grałem nigdy WH ale myślę, że Ballistic (mogę się mylić).

Kiedyś na 15 lvlu teleportnąłem się do T1, co się stało ? No cóż, zacząłem biegać jako kurczak i złapałem się za głowę gdzie ja do cholery gram. Na szczęście gram na Core, a "transfer" w kurczę był bugiem. Powiem tak - samo to, że na Open istnieje zamiana w kurczaka nigdy nie zagrał bym na takim serwerze. Core ma to do siebie, że każdy ma równe szanse ale i też nie do końca. Zrównoważenie lvli to nie wszystko, bardzo istotny jest skill gracza i skille postaci, których nie dostajemy na RvR, tzn Witch Huner ma normalnie 28 lvl, ja 25 przy czym lvl mamy równy bo został podniesiony do 28 ale ja dysponuje skillami tylko do 25 lvla, a on do 28 więc w samych skillach często przewaga bywa. Nie jednokrotnie dobry healer z odpowiednimi skillami Morale mógł wyleczyć połowę teamu więc Core wcale taki "izi" nie jest. Oczywiście faktem jest, że wybór serwera to również kwestia gustu ale IMO Open jest trefnym pomysłem Mythica i dużo lepiej sprawdza się Core przy czym posiada olbrzymie powierzchnie terenów przeznaczonych do PvP więc jeden pies na dobrą sprawę. Zresztą kolejny przykład, robiłem PQ z 5 ludkami i pullowaliśmy po 10-15 mobów na raz i AoE Dmg, wpadło 5 orderów kiedy biliśmy te mobki i nas wyczesali. Trudno mieć 15 mobów na karku i 5 żywych graczy. To był typowy przykład chamstwa, jak można dobijać graczy, którzy mają na sobie moby. Mogli poczekać kozaki, ciekawe jaki był by wtedy wynik, pomijam że mieli 1-2 lvli mniejszych od nas więc po prostu skorzystali z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weypon skill jest ważniejszy dla WH niż Ballistic: więcej jednak będziesz machał bronią białą niż strzelał. Chyba, że ktoś chce pełnić tylko rolę supportu, czyli stać za plecami ekipy i strzelać. Tylko wtedy strasznie marnuje się potencjał tej klasy.

Ta kłótnia o to, jakie serwery są lepsze nieco jałowa. ja sam gram WH na open RvR/RP, ale mam też With elfkę na samym RP (no, na razie w stanie zawieszenia, ale najdalej tydzień tylko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiedzcie mi, czy grając chaosem też mam zakaz wstępu do własnych tier po osiągnięciu jakiegoś levelu ( na Open) Jako level 9 chciałem wejść pozwiedzać imperialny tier 1 :) i mnie skurczakowano, obecnie na 14 levelu dalej mogę chodzić po tier 1 ale własnym. Pytam bo odkryłem samotnego bossa level 40 hero w tier 1 i zastanawiam się jakie skarby kryje ^_^ ale zadaje 1200 damage na hit więc nie wiem czy znajdę na poziomie 14-20 zealota który by temu zaradził :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś to Lair Raid więc potrzebujesz trochę więcej niż 20 lvl, a mianowicie lvl +30 więc jeszcze daleka droga przed Tobą do niego.

@Bad Moon

Nie mam ochoty latać za szczeniakami i robić to samo co oni. Właśnie dlatego nie gram na serwerach PvP. Szkoda, że żaden cwaniak nie wyskoczy 1vs1, zresztą jak ma wyskoczyć do szamana od razu miał by "Sajunara maderfaker".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:24, RadeXMaster napisał:

-jakie statsy sa najwazniejsze dla witch huntera?


1. Strength
2. Weapon skill
3. Initiative

Balistic skill nie warto, bo dostajesz tego bardzo dużo przy levelowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 11:50, oOreVenOo napisał:

Ten koleś to Lair Raid więc potrzebujesz trochę więcej niż 20 lvl, a mianowicie lvl +30
więc jeszcze daleka droga przed Tobą do niego.


Dzięki za odpowiedź :) Zdaję sobie sprawę, żę jeszcze długo mogę go tylko w kostki gryźć ^_^ Chodziło mi o to czy później, gdy już wrócę przypakowany, będę mógł go pomęczyć? W końcu to tier1 a kurczakiem wiele nie zdziałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 lvl na open rvr i musze powiedziec, ze jak zostajesz zgankowany przez 2 postacie n a 16 lvl to dziala bardzo motywujaco :D teraz expie jak szalony zeby ich dopasc ^^
ogolnie to grajac czuc wojne bardziej, nie biegniesz juz sobie srodkiem drogi bo boisz sie ze ktos Cie napadnie, ogolnie wrazenia bardzo dobre :)

odzywac sie do onybic, gram na tym Ecostam xD witch hunter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 11:50, oOreVenOo napisał:

Nie mam ochoty latać za szczeniakami i robić to samo co oni. Właśnie dlatego nie gram
na serwerach PvP. Szkoda, że żaden cwaniak nie wyskoczy 1vs1, zresztą jak ma wyskoczyć
do szamana od razu miał by "Sajunara maderfaker".


Pardon ? Co to za argument, że nie chcesz latać za szczeniakami, dlatego nie grasz na pvp ? A na core masz jakąś blokade "latania za szczeniakami" ? Bardzo dojrzale jest oceniać wiek graczy tylko poprzez rodzaj serwera...oOreVenOo co ty wypisujesz ? A tak btw szamanów "łykam" na dzień dobry ;] to mój pierwszy target a po nich healerzy i magusy.

Ktoś się pytał co najlepsze dla witch hunter''a, wg mnie weapon skill, strength i wytrzymałość. Jak ci się trafi balistyka w jakimś itemku to napewno nie zaszkodzi.

RavenSoul
Szczerze wierze w to, że twórcy wymyślą coś leszpeszgo niż qrczak. Naginamy ich troche na prawie-oficjalnym forum WAR''a podsuwając lepsze pomysły i argumentując obecny stan nie możnością ukończenia książki wiedzy ;] Chociażby zwykłe obniżenie poziomu i statów gdy wchodzimy na niższe tiery miałoby podobny efekt co qrczak, ale nie odbierało by połowy gry.

@Onybic
Eltharion ? Jak tak, to moge zachować dla ciebie pare itemków na wyższy lvl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego Skwarku pl. Naginajcie ich tam twardo ;) Niegłupim było by również usuwanie i zablokowanie RvR flaga ( chyba że niższy levelem sam zaatakuje) nawet na serwerach open, wtedy gracze mogli by się czuć bezpiecznie, a nam pozwalało by to robić lairy i dungeony w niższych tierach....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Eltharion,
za itemki bede wdzieczny ^^ jakos kiepsko z nimi po stronie orderu oO jak gralem destro to na 8 lvl mialem juz 3 purpurowe itemki :D a tutaj zero xD a itemki z pq sa tak jakby dla ludzi 4 lvl mniej xD


i tak odnosnie wojownikow Core serwerow, gralem w becie, gralem w head start, gralem do teraz w core... i uwierzcie mi lub nie, ale na OPEN bawie sie duzo lepiej, mimo ze obrywam od wiekszych lvl to nie ma nic przyjemniejszego niz zjechanie 1vs1 witch elfa o 5 lvl wyzszego ode mnie :) tutaj kurde czuc ta wojne, czuc strach, mozesz zginac w kazdej chwili, musisz myslec jak sie schowac, kiedy zrobic zasadzke i w ogole cacy:)
questy obok terenu wroga nigdy nie byly takie przyjemne i adrenalino-pędne :D
ogolnie to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 17:58, Onybic napisał:

Tak Eltharion,
za itemki bede wdzieczny ^^ jakos kiepsko z nimi po stronie orderu oO jak gralem destro
to na 8 lvl mialem juz 3 purpurowe itemki :D a tutaj zero xD a itemki z pq sa tak jakby
dla ludzi 4 lvl mniej xD


tez tak myslalem

a teraz chapter 12 czeka, a tam itemki na 24lvl, a ja ledwo co wbiłem 22 ;) Do innych nacji poleciec musze poquescic :]

Dnia 28.09.2008 o 17:58, Onybic napisał:

i tak odnosnie wojownikow Core serwerow, gralem w becie, gralem w head start, gralem
do teraz w core... i uwierzcie mi lub nie, ale na OPEN bawie sie duzo lepiej, mimo ze
obrywam od wiekszych lvl to nie ma nic przyjemniejszego niz zjechanie 1vs1 witch elfa
o 5 lvl wyzszego ode mnie :) tutaj kurde czuc ta wojne, czuc strach, mozesz zginac w
kazdej chwili, musisz myslec jak sie schowac, kiedy zrobic zasadzke i w ogole cacy:)


"czuc ta wojne, czuc strach, mozesz zginac w kazdej chwili" - padłem na podłoge i turlam sie ze smiechu ^^ kolega za duzo amerykanskiego kina widział i mu sie chyba pomylily rzeczywistosci ;) odpocznij troche od gry ;) Chyba ze kolega jest weteranem albo najemnikiem na jakiejs wojnie - to wtedy nic nie mowilem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy gra ktoś na kompie o podobnych parametrach do mojego?
RAM: 1024
Karta Graficzna: GF 7600 GS
Procesor: Intel Pentium 4

Uprzedzam pytanie - znam minimalne wymagania gry, ale w grach teoria nie zawsze ma odzwierciedlenie w praktyce. Proszę o opinie ludzi o podobnym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:09, Flesh00er napisał:

Mam pytanie. Czy gra ktoś na kompie o podobnych parametrach do mojego?
RAM: 1024
Karta Graficzna: GF 7600 GS
Procesor: Intel Pentium 4

Uprzedzam pytanie - znam minimalne wymagania gry, ale w grach teoria nie zawsze ma odzwierciedlenie
w praktyce. Proszę o opinie ludzi o podobnym sprzęcie.


Z wypowiedzi osób udzielających odpowiedzi na takież pytania, przytaczam ogólny ich wydźwięk - zapomnij ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzieś rzuciło mi się w oczy, że na każdej planszy mozna znaleźć 10 miejsc, w których mozna znaleźć tzw tome lore. ma to niby zachęcić do eksploracji całej mapy danego chaptera. Znalazł już coś ktoś takiego? ostatni slot taktyk własnie jest zarezerwowany dla "tome lore". Co dają te taktyki?

co do itemków: jedyne purpurowe itemki, które znalazłem to byly na razie komponenty do robienia talizmanów :D i kilka na aukcji :) gram po stornie orderu, no i na nieszczęsnym eltharionie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować