Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Ja mam taki problem z gra, kiedy wpisauje login i haslo a nastepnie klikam 'Play' gra wogole sie nie odpala, musze tak porobic kilka lub nawet kilkanascie razy az w koncu zaskoczy, czy Vista home premium 64 bit moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zakupiłem grę i zamierzam założyć konto - kiedy wypełniam formularz otrzymuje błąd "Data bank connection failed" - wie ktoś czy na serwerach jest teraz jakiś maintenance? Na głównej stronie war-europe jest tylko tyle, że mają jakiś update jutro bazy danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2008 o 18:24, EmperorKaligula napisał:

"czuc ta wojne, czuc strach, mozesz zginac w kazdej chwili" - padłem na podłoge i turlam
sie ze smiechu ^^ kolega za duzo amerykanskiego kina widział i mu sie chyba pomylily
rzeczywistosci ;) odpocznij troche od gry ;) Chyba ze kolega jest weteranem albo najemnikiem
na jakiejs wojnie - to wtedy nic nie mowilem :]


powiem szczerze, odbij facet ode mnie, szukasz zaczepki po prostu na chama, czepiasz sie moich postow (i nie tylko moich) od dawien dawna, jesli nie masz nic innego do roboty niz wojowanie na forum, to szczerze ci wspolczuje.
nie podoba ci sie pieczarko co pisze, to tego kuzwa nie czytaj i nie komentuj w glupi sposob. forum to nie jest miejsce na budowanie swojego ego, wiec odpusc i zajmij sie czyms innym ;/


wracajac do tematu, jeden z powodow dlaczego unikam polakow na serwerach, przyklad patrz wyzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 03:32, Onybic napisał:

powiem szczerze, odbij facet ode mnie, szukasz zaczepki po prostu na chama, czepiasz
sie moich postow (i nie tylko moich) od dawien dawna, jesli nie masz nic innego do roboty
niz wojowanie na forum, to szczerze ci wspolczuje.
nie podoba ci sie pieczarko co pisze, to tego kuzwa nie czytaj i nie komentuj w glupi
sposob. forum to nie jest miejsce na budowanie swojego ego, wiec odpusc i zajmij sie
czyms innym ;/


nie szukam zaczepki ale jako typowy szary zjadacz chleba chetnie poznam czym jest wojna, bo dla mnie WAR to gra, udana gra. A dodam jeszcze Pekka-Erik Auvinen tez byl zafascynowany wojna - jak skonczyl, wiemy wszyscy.

I jak mam tu bez podejrzec czytac posty "czuc wojne, czuc strach, mozesz zginac w kazdej chwili" odnosnie gry ktora jest klasyfikowana na +12 ? Ja tam strachu nie czuje, a tymbardziej wojny. A moze twierdzisz ze Twoja wypowiedz miala sens i brzmiala logicznie ?

I bynajmniej wojowanie na forum nie jest moim hobby, ot sledze 2-3 tematy w ktorych sie wypowiadam, a jak widze jak ktos pisze głupoty to czemu mam nie odpowiedziec ? Glupote "trza" tępic.

To z budowaniem mojego ego bylo dobre jesli masz na to jakies papiery.

Dnia 29.09.2008 o 03:32, Onybic napisał:

wracajac do tematu, jeden z powodow dlaczego unikam polakow na serwerach, przyklad patrz
wyzej ;/


o dziwo jestem w polskiej gildii, gra sie swietnie jest nas z 200+, szybko robimy jakies party jak trzeba, co wieczor rajdy na keepy, co by tu jeszcze ? Ogolnie nie narzekam... Ale wolisz uogolniac na podstawie jednego przykladu... jakie to... dziecinne ?

Aha dodam jeszcze ze czytam wszystkie komentarze i tylko te Twoje "prowokuja" mnie do odpowiedzi - ciekawe, nie ?

No dopijam kawe i nie licze na odpowiedz bo jak ktos "czuje wojne" (ciagle licze ze opiszesz mi czym jest prawdziwa wojna, bo ja jej nie poznalem) to lepiej o nic nie pytac. Dobrego Dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo jestes bardzo ograniczony, albo malo rozumny... a jak czytazs jak ktos pisze np ksiazke to zarzucasz autorowi, ze skad on moze wiedziec jak zyja elfy?
nie rozumiesz, ze jest to wolne powiedzenie i nie powinienes tego odbierac doslownie? tak jest to powiedzenie odnosnie GRY i co to zmienia? ale nie, widac ze tutaj pan jest zbyt yntelygentny na to.
tak czuc wojne, ide sobie i widze jak walcza caly czas, to co mam powiedziec? "w tej grze mozna odczuc bardzo duzo pokemonow"

innymi slowy tylko tobie to przeszkadza i tylko ty sie przypierniczasz, wiec skoncz.

a jezeli tylko moje posty cie prowokuja to najwidoczniej cos masz do mojej osoby, odbij.

ale masz super gildie, pozazdroscic po prostu... ale czekaj, wielkie g mnie to obchodzi ;] i nie uogolniam na podstawie jednego przykladu, gram w mmo dosc dlugo i na prawde marginalnym zjawiskiem sa uprzejmi i grajacy "dobrze" w wielu aspektach tego slowa. tak wiec wybacz nie jestes jedynym przykladem na ktorym sie opieram, wiem wiem czujesz sie zawiedziony, ale takie jest zycie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 00:03, Onybic napisał:

wbilem dzisiaj na Eblablabla costam open server, pogralem jaki witch hunter, mam 7 lvl
wszystko cacy, a tu lup dostalem 3 strzaly od jakiegos witch elfa, padlem... i co najlepsze
tak mi sie smiac z tego chcialo ze szok :D podoba mi sie ten serwer :D


A ja się zastanawiałam gdzie się podział Ony na Burloku :P. A tu takie buty. Ja moją dyscyplinką też nie gram póki co, raz po raz w nocy, jak spać nie mogę :P. Ogólnie teraz się bawię Bright Wizardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 09:22, Nalia napisał:

A ja się zastanawiałam gdzie się podział Ony na Burloku :P. A tu takie buty. Ja moją
dyscyplinką też nie gram póki co, raz po raz w nocy, jak spać nie mogę :P. Ogólnie teraz
się bawię Bright Wizardem.


a BW fajna postac :) tez pogralem troche i powiem, ze smakowa jest :D

a na burloku juz nie wytrzymywalem ani to rp, ani nic, a ludzi malutko, moze kiedys bedzie wiecej, ale to w sumie nie problem przeniesc sie tam znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 09:26, Onybic napisał:

a BW fajna postac :) tez pogralem troche i powiem, ze smakowa jest :D

a na burloku juz nie wytrzymywalem ani to rp, ani nic, a ludzi malutko, moze kiedys bedzie
wiecej, ale to w sumie nie problem przeniesc sie tam znowu :D


Mi się w ogóle Discipline Of Khaine z deczka znudził. A Burlok fajny serwer, ale wolę zawalony Karak Eight Peaks, przynajmniej jest gwarancja, że dużo się dzieje. Moja Witch Hunterka stanęła na 17, Bright Wizard jest na 16 i póki co nią tylko gram. Pewnie znowu niedługo mi się znudzi i zmienię na inną klasę xD. Ale ja zawsze miałam tendencję do robienia od groma postaci np. w WoWie.

To mówisz, że na Open RvR grasz... Niestety taki serwer nie dla mnie, nie lubię się frustrować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tam frustrowac :D ja sie smieje z tych ludkow, ktorzy na 20 lvl schodza do tier 1 i bija sie z ludzmi na 8 lvl :D

a nie powiem, pogralem chwile na karak 8 peaks i zawalony maskarycznie serwer :D caly czas pelno ludzi i fajnie tak nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 09:44, Onybic napisał:

i tam frustrowac :D ja sie smieje z tych ludkow, ktorzy na 20 lvl schodza do tier 1 i
bija sie z ludzmi na 8 lvl :D

Ty napewno grasz w warka ? I do tego na open rvr ? To co napisałeś to FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE. Na core to jeszcze można sobie wrócić do poprzednich tierów, ale już na tereny rvr nie da się wejść gdy się ma za wysoki rank. No chyba, że lubi się biegać kurczakiem na jeden strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 09:57, SwenG napisał:

Ty napewno grasz w warka ? I do tego na open rvr ? To co napisałeś to FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE.
Na core to jeszcze można sobie wrócić do poprzednich tierów, ale już na tereny rvr nie
da się wejść gdy się ma za wysoki rank. No chyba, że lubi się biegać kurczakiem na jeden
strzał.


na 20 lvl mozesz zejsc do tier 1 w open rvr, na 22 bodajże juz chyba nie mozesz, wiem jedno z tier 2 na tier 1 mozesz chodzic i sie bez problemu napierdzielac. sorry ale lamie prawa fizyki lol xD

edit: z warhammer wiki

Open RvR rule-set - players entering any area of two level tiers below will be turned into a chicken. For example, if a rank 22 Shaman went to a tier 1 zone they would be transformed into a chicken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 10:08, Onybic napisał:

> Ty napewno grasz w warka ? I do tego na open rvr ? To co napisałeś to FIZYCZNIE
NIEMOŻLIWE.
> Na core to jeszcze można sobie wrócić do poprzednich tierów, ale już na tereny rvr
nie
> da się wejść gdy się ma za wysoki rank. No chyba, że lubi się biegać kurczakiem
na jeden
> strzał.

na 20 lvl mozesz zejsc do tier 1 w open rvr, na 22 bodajże juz chyba nie mozesz, wiem
jedno z tier 2 na tier 1 mozesz chodzic i sie bez problemu napierdzielac. sorry ale lamie
prawa fizyki lol xD

edit: z warhammer wiki

Open RvR rule-set - players entering any area of two level tiers below will be turned
into a chicken. For example, if a rank 22 Shaman went to a tier 1 zone they would be
transformed into a chicken.

Hmm, ja gram na core z powodu choćby możliwości cofnięcia się do contentu pve, którego nie obejrzałem. Mając rank 13 wlazłem na tereny rvr gdzie grają ludzie w okolicach 8 lvl to już dostałem ostrzeżenie, że mam za wysoki rank. Preciwnicy mają też zabawę z wciskaniem się w duże grupy mobów, np. orków i podkładanie się pod topór, żeby przypadkiem trafić i zmienić na normalnym terenie flagę rvr co automatycznie postaci z za wysokim rankiem kończy się w transformację w kurczaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 10:19, PharauhnMizzrym napisał:

Tru, ostatnio brata jeszcze w T1 (na core) klepał na terenach RvR 20 lvl xD.

No to jest nie możliwe. Chyba że masz na myśli scenario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa... mam pytanie do graczy, którzy korzystali z head startu a mianowicie, czy po wpisaniu headstartu i klucza na itemki musieliście wpisywać po upływie tegoż headstartu klucz z instrukcji ? Pytam, ponieważ w mailu, który dostałem po rejestracji HS było napisane, że konto aktywne od 15 do 24.09 tymczasem ja sobie gram i gram.... czyżby już mi szły te darmowe 30 dni pomimo tego, że nie wpisywałem klucza z instrukcji ? Chciałem sprawdzić jak wygląda status mojego konta na stronie war''a, ale nic na temat subskrypcji nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 13:23, Skwarek pl napisał:

Dziwna sprawa... mam pytanie do graczy, którzy korzystali z head startu a mianowicie,
czy po wpisaniu headstartu i klucza na itemki musieliście wpisywać po upływie tegoż headstartu
klucz z instrukcji ? Pytam, ponieważ w mailu, który dostałem po rejestracji HS było napisane,
że konto aktywne od 15 do 24.09 tymczasem ja sobie gram i gram.... czyżby już mi szły
te darmowe 30 dni pomimo tego, że nie wpisywałem klucza z instrukcji ? Chciałem sprawdzić
jak wygląda status mojego konta na stronie war''a, ale nic na temat subskrypcji nie znalazłem.


ja wpisalem klucz swoj po headstarcie, wiec nie wiem

ale jesli grasz sobie spokojnie a nie wpisywales klucza z instrukcji to sie mozesz cieszyc :D korzystaj poki mozna ;)
tak mysle ze to 30 dni jeszcze Ci nie uplywa bo nie wpisales klucza na ktorym te dni sa zapisane, tak wiec graj za free na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 13:23, Skwarek pl napisał:

Dziwna sprawa... mam pytanie do graczy, którzy korzystali z head startu a mianowicie,
czy po wpisaniu headstartu i klucza na itemki musieliście wpisywać po upływie tegoż headstartu
klucz z instrukcji ? Pytam, ponieważ w mailu, który dostałem po rejestracji HS było napisane,
że konto aktywne od 15 do 24.09 tymczasem ja sobie gram i gram.... czyżby już mi szły
te darmowe 30 dni pomimo tego, że nie wpisywałem klucza z instrukcji ? Chciałem sprawdzić
jak wygląda status mojego konta na stronie war''a, ale nic na temat subskrypcji nie znalazłem.


slyszalem ze podglad, edycja konta, dalsze oplaty maja ruszyc 1 pazdziernika, czy to prawda ? Nie wiem. Ale wypadaloby jakby do polowy pazdziernika sie wyrobili, wczesniej to nie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 09:44, Onybic napisał:

i tam frustrowac :D ja sie smieje z tych ludkow, ktorzy na 20 lvl schodza do tier 1 i
bija sie z ludzmi na 8 lvl :D


wczoraj na 22 wszedlem na obszar RvR w Tier2 - i w kurczaka mnie przemienilo... wiec juz nie wiem jak to jest ;) Rzadko mam interes w nizszych tierach, ale wczoraj akurat musialem sie przejsc bo nie moglem poleciec :/

Dnia 29.09.2008 o 09:44, Onybic napisał:

a jezeli tylko moje posty cie prowokuja to najwidoczniej cos masz do mojej osoby, odbij.


nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować