Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 22:00, Bambusek napisał:

Widać czytnik ma jakiś problem z odczytaniem płyty. Albo masz nosnik zabrudzony albo
czytnik powoli kończy żywot.

ale pierwsza płyta idzie normalnie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:11, Lukas1992 napisał:

> Widać czytnik ma jakiś problem z odczytaniem płyty. Albo masz nosnik zabrudzony
albo
> czytnik powoli kończy żywot.
ale pierwsza płyta idzie normalnie^^


w takim razie duze prawdopodobienstwo, ze masz po prostu 2 plytke zwalona, moze pozycz od kogos, kto tez kupil czy cos. albo idz do sklepu i powiedz ze uszkodzona plyta zeby ci wymienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:22, Onybic napisał:

> > Widać czytnik ma jakiś problem z odczytaniem płyty. Albo masz nosnik zabrudzony

> albo
> > czytnik powoli kończy żywot.
> ale pierwsza płyta idzie normalnie^^

w takim razie duze prawdopodobienstwo, ze masz po prostu 2 plytke zwalona, moze pozycz
od kogos, kto tez kupil czy cos. albo idz do sklepu i powiedz ze uszkodzona plyta zeby
ci wymienili

wziąłem wgrałem te wersje co miałem ściągniętą na open betę^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy exp jest za PQ questy głównie pod koniec T3 dla przykładu za jednego PQ w ciągu 15-20 minut max jesteś w stanie wyciągnąć +20k expa, dzisiaj na samych PQ wbiłem około 200k expa. Ogólnie rzecz biorąc lvl leci już wolniej, a ja sam zaczynam się trochę bardziej obijać. Głównie zależy mi na wejściu do T4, a potem to mam już w dup** lvl bo to i tak ostatni content i tam i tak grając czy to PvP czy robiąc PQ exp będzie leciał więc nawet jeżeli ktoś by nie chciał wbić 40tki to i tak wbije. :)


@Deathscythe

Też gram na tym serwerze, odezwij się do mnie w grze to będziemy mogli pograć razem itp. :) Nick Revok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak te wasze wrażenia z gry, ciekawe bardzo niemniej mam pytanie, a raczej kilka pytań

- Który serwer wybrać - nie chciał bym trafić na jakiś pustawy
- jak to jest z tymi serwerami czy są specjalnie dzielone na PVP PVR..?

Wiem może dziwne pytania ale jutro dostanę w końcu moją Kolekcjonerkę i pewnie zarazu od razu zacznę grać, nie chciał bym jednak trafić na serwer na którym się upupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 04:56, marselus napisał:

- Który serwer wybrać - nie chciał bym trafić na jakiś pustawy


Polecałbym raczej taki o średnim zaludnieniu. Ludzie na tych najbardziej obleganych bluzgają na kolejki. A te co teraz są średnio zaludnione i tak w krótkim czasie będą oblegane. Kwestia czasu. :)

Dnia 01.10.2008 o 04:56, marselus napisał:

- jak to jest z tymi serwerami czy są specjalnie dzielone na PVP PVR..?


Zacytuje z forum GOL-a rodzaje serwerów:
"Core:
Standardowa mechanika gry. Walka między graczami będzie ograniczona do pól RvR. Gracze będą mogli włączyć flagę do walki z wrogiem w ich własnych obszarach PvE, jeśli gracz wejdzie na wrogi obszar PvE flaga zostanie automatycznie podniesiona.

Open RvR:
Gracze będą mogli spuszczać smary z przeciwnika na całym świecie bez konieczności podnoszenia flagi.

Roleplay (RP):
Na tych serwerach gracze będą, a raczej powinni zachowywać się jakby naprawdę żyli w tym świecie. Zasady walki będą takie same jak na serwerach Core."

Dnia 01.10.2008 o 04:56, marselus napisał:

Wiem może dziwne pytania ale jutro dostanę w końcu moją Kolekcjonerkę i pewnie zarazu od razu zacznę grać, nie chciał bym jednak trafić na serwer na którym się upupię


Szczęściarz.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapytanko:
od 6 poziomu gildia ma możliwość "zalożenia" swojej tawerny, w której są kupcy itd... gdzie taką tawernę mozna zalożyć (po stronie orderu)? W stolicy rasowej? Np w Altdorfie? W którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 09:13, Bad Moon napisał:

zapytanko:
od 6 poziomu gildia ma możliwość "zalożenia" swojej tawerny, w której są kupcy itd...
gdzie taką tawernę mozna zalożyć (po stronie orderu)? W stolicy rasowej? Np w Altdorfie?
W którym miejscu?



Tawerna otwiera się automatycznie w momencie, kiedy Altdorf "uzyska" rank 2 (pojawi się druga niebieska gwiazdka nad polem mapy, kiedy przebywasz w Altdorfie). Tawerna nazywa się "Sigmar's Hammes", a jest dostępna tuż za plecami Guild Registrara:).

Pozdrawiam,
Radzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie taktyk, tych zielonych znaczy się ... carrier tactic czy jakoś tak.
Mianowicie, ile naraz takich taktyk można mieć aktywnych ? Tylko jedną ?
Bo w sumie w trakcie walki nie można zmienić taktyki, ba nawet po walce jest jeszcze CD około 8 sekund czy jakoś tak.
I tak się zastanawiam, że trochę to głupie, że nie można mieć np. kilku taktyk naraz, bo w sumie co niektóre z nich dość dobrze by się ze sobą łączyły. Albo chociaż żeby można było zmieniać je do woli podczas walki.

Czy może ja po prostu o czymś nie wiem, ale tam w slocie po lewej stronie tuż nad skill bars jest na te zielone taktyki tylko jeden slot, podobnie jak na te od renown i na jedną od książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 11:01, Dann napisał:

Witam,

Mam pytanie odnośnie taktyk, tych zielonych znaczy się ... carrier tactic czy jakoś tak.
Mianowicie, ile naraz takich taktyk można mieć aktywnych ? Tylko jedną ?
Bo w sumie w trakcie walki nie można zmienić taktyki, ba nawet po walce jest jeszcze
CD około 8 sekund czy jakoś tak.
I tak się zastanawiam, że trochę to głupie, że nie można mieć np. kilku taktyk naraz,
bo w sumie co niektóre z nich dość dobrze by się ze sobą łączyły. Albo chociaż żeby można
było zmieniać je do woli podczas walki.

Czy może ja po prostu o czymś nie wiem, ale tam w slocie po lewej stronie tuż nad skill
bars jest na te zielone taktyki tylko jeden slot, podobnie jak na te od renown i na jedną
od książki.

Co 10 leveli dostajesz dodatkowy slot na taktyke career.
Tylko nie wiem czy przy 40 tez dostajesz bo po 30 na pewno 3 sloty masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2008 o 07:49, HumanGhost napisał:

> Wiem może dziwne pytania ale jutro dostanę w końcu moją Kolekcjonerkę i pewnie zarazu
od razu zacznę grać, nie chciał bym jednak trafić na serwer na którym się upupię

Szczęściarz.. ;]


Szczęściarz..?
Hmmm... a chciałbys kolekcjonerkę po normalnej cenie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 11:09, Atreides napisał:

Co 10 leveli dostajesz dodatkowy slot na taktyke career.
Tylko nie wiem czy przy 40 tez dostajesz bo po 30 na pewno 3 sloty masz.


Czyli że na 10-tym lvl dostaję pierwszy slot, na 20-tym drugi itd. ? W takim razie na 40-tym masz chyba 4 sloty, bo tyle widnieje na wardb.com w mastery builderach.
Anyway, jeśli to prawda, to jest to pierwsza dobra wiadomość, jaką usłyszałem dzisiejszego dnia. ;-)
W sumie max mam jak dotąd lvl 18 archmagiem, a na dodatek teraz zacząłem grać Witch Hunterem i myślałem, że cały czas masz tylko jeden slot na carrier tactic.
Dzięki wielkie za tą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.
W końcu zainstalowałem młotka teraz przy próbie zpaczowania gry wpisuję login i hasło i co... autentification failed... wie ktoś o co chodzi..? Konto zalożone mam i to już od dawna...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 18:47, marselus napisał:

Pytanie.
W końcu zainstalowałem młotka teraz przy próbie zpaczowania gry wpisuję login i hasło
i co... autentification failed... wie ktoś o co chodzi..? Konto zalożone mam i to już
od dawna...:/

Musisz jeszcze zarejestrować Keya. (Tył instrukcji)
Na swym koncie.
wtedy wszystko ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE wybieraj [EN]Eltharion, bo się szybko zniechęcisz. lagi wieczorem są masakryczne, szczególnie na sceneriach, bądź byle potyczce pvp. Wychodzi na to, że serwer nie jest przygotowany na tak dużą ilość graczy i co jakiś czas się zawiesza, muszą go wyłączać, etc...

porażka... gdyby nie to, że mam tu już 24 lvl i od nowa nie mam sił zaczynać gdzie indziej to bym zmienił serwer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowie swoje pytanie bo musze wiedzieć co jest nie tak ;]

Czy ktoś z was, kto używał klucza do head startu może wciąż na nim grać, czy musieliście wpisywać już klucz z instrukcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 00:09, Bad Moon napisał:

NIE wybieraj [EN]Eltharion, bo się szybko zniechęcisz. lagi wieczorem są masakryczne,
szczególnie na sceneriach, bądź byle potyczce pvp. Wychodzi na to, że serwer nie jest
przygotowany na tak dużą ilość graczy i co jakiś czas się zawiesza, muszą go wyłączać,
etc...

Co prawda, to prawda. Wczoraj, to już jakaś gehenna była normalnie. Zaczęło się od "zniknięcia" naszej gildii. Ot po prostu, nagle u wszystkich zablokował się dostęp do okna gildii w interfejsie, chociaż kanał chatowy działał w najlepsze. Po trzecim z kolei relogu wsio wróciło do normy. Zrobiliśmy dwa szybkie rajdy na keepy w T2. Pierwszy poszedł jak z płatka, chociaż lagi były chwilami miażdżące. Potem skoczyliśmy do Troll Country i... połowę ludzi wylogowało. Nie pozwalając zalogować się ponownie. Godzinę później serwer w ogóle padł, a nad ranem przestał odpowiadać patcher, ale ten problem dotknął chyba wszystkich. Olać na razie brakujący content, niech to na bogów stabilne będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować