Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

@Skwarek pl

Grałeś w open betę? Masz klucz do hedstartu z edycji normalnej czy kolekcjonerskiej?

@Myszasty

a ludzie narzekali, że "instancje w Aoc są zabugowane bo się crashują" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam pytanie do tych, którzy grają Swordmasterami. W zasadzie bardziej chciałbym prosić o sprostowanie, żebym był pewien, czy faktycznie wzrok mnie nie mylił, czy tylko mi się przewidziało.
Mianowicie, mógłbym postawić głowę pod pieniek za to, że widziałem SM biegającego z 2x 1h sword (tak, dual wield) ... i to już ze dwa razy. Przynajmniej tak to wyglądało: dwa miecze jak się patrzy. Tylko nie byłem w stanie tego zinspektować ani zapytać, bo nie było czasu. :-/
I teraz czy faktycznie SM potrafią DW ? Czy to może jakiś fatamorgana ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie potrafią.

jest to bodajże tarcza wygladajaca jak miecz :D ktos pare stron wczesniej juz to wyjasnia


@Myszasty

no nie gadaj, ze az tak zle bylo oO dobrze ze wczoraj nie gralem... a jaka strona konfliktu tam grasz, ze tak spytam? (szczerze mowiac nie pamietam, a gdzies juz widzialem odpowiedz xD)
Sprawdze zaraz jak dzisiaj sie sprawuje serwer.. o ile w kolejce nie bede musial czekac... jesli czas przekracza 5 minut sukcesywnie odstrasza mnie to od dalszej gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:37, Onybic napisał:


no nie gadaj, ze az tak zle bylo oO dobrze ze wczoraj nie gralem... a jaka strona konfliktu
tam grasz, ze tak spytam? (szczerze mowiac nie pamietam, a gdzies juz widzialem odpowiedz
xD)


Było wesoło, szczególnie w nocy. Dzisiaj za to trochę poekspiłem i mimo full serwera oraz sporej gromady na PQ cykało bez problemów.
Myszymir (Ironbreaker), czyli Order, gildia Inquisitors. Swoją drogą ekipa, która w sporej części ma już bogate doświadczenia z mmo, bardzo spoko i sensowni ludzie. :)


zawcia --> Porównanie z AoC będę miał, jak do 40 dobiję i zobaczymy, co wtedy będzie. Bo w AoC, niestety, nudą wiało potwornie. A kłopoty z serwerami wybaczam na początku każdemu, zobaczymy jak będzie za miesiąc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aj aj aj, szczescie masz, że Ci dobrze dziala... ja teraz pogralem 10 min robiac PQ, wbilem na scenario i zwatpilem... gram tier2 elfow i probuje podniesc flage.. podnosze... podnosze... nikt mnie nie bije a pasek sie uzupelnia juz 5 raz ;/ biegne sobie z respa, bum patrze umarlem zabilem sie sam xD niewiadomo jak, strasznie laguje w chwili obecnej, po prostu niegrywalne jest scenario. coz pozostaje expienie sobie spokojnie na mobkach.

@ Myszasty
mam cos dla ironbreakera, tyle za na 13 tier wiec pewnie juz dla Ciebie za malo hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja na początku też wybaczam, bo jest tyle klas postaci, które chce się "sprawdzić", że zawsze mogę się na parę min, godzin urwać na jakiś inny serwerek pograć altem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 14:30, SwenG napisał:

Dziś nowy patch, ktoś już ma instalnięte i może kilka słów skrobnie zanim sam zagram
wieczorkiem ?


tak na szybko napisze, że działa dużo szybciej gra i nie mam jako takich problemow, wszystko miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecali po becie ze nie bedzie problemow tym czasem odkad kupilem gre mam same problemy. Na poczatku gra odpalala sie po kilku kliknieciach ''play'', pozniej po kilkunastu , teraz wogole sie nie odpala, na zagranicznym forach az wrze od tego problemu, tworcy tlumacza ze wersja standart edition miala corrupted files exe i daja link to warpatchexe file zeby zamienic ten co sie ma, niestety po zamianie wyskakuje blad The patch client was unable to retrieve the file [patcher-goa.prod] from the patch server. Reinstalacja windowsa, gry, wrzucenie nowych sterow, uaktyualnienie directa nie pomoglo, wpisuje login i haslo, klikam play i gra nie odpala, nie mam zamiaru po 80 razy wpisywac tego zeby sobie pograc. Ludzie liczyli ze zostanie to naprawione dzisiejszym patchem tym czasem jest jeszcze gorzej, widze ze tu na gram.pl nikt nie ma tego problemu, ja kupowalem gre za granica moze dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ja gram cały czas na kliencie z bety i na razie absolutnie ŻADNYCH problemów z uruchamianiem. No chyba, że patcher nie może się do serwera dobić, ale to już nie jego wina.

Onybic --> I jak tam dzisiaj, sojuszniku? :) Pewnie na serwer wbiję się dopiero wieczorem, bo sporo zajęć około domowych mam dziś. Uroki mieszkania w domu jednorodzinnym z bandą znajomych zwyrodnialców. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 14:33, Onybic napisał:

tak na szybko napisze, że działa dużo szybciej gra i nie mam jako takich problemow, wszystko
miodzio :)



A orientuje się ktoś, jak tam z Białym Lwem ? Podobno mieli poprawić pathing, zachowanie i bug znikającego pet interface. Tylko ciekawe, jak to wyszło w praniu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest kurde, nikt nie gra White Lionem ? ;-P
Ehh ... widać sam będę musiał to sprawdzić.
Szkoda tylko, że poprzedniego WL usunąłem (choć i tak miał tylko 11 lvl).
Ok back to the game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, pobawiłem się troche RvR, i jedno co mogę powiedzieć... pugowanie tego jest równie przyjemne, co wbijanie sobie gwoździ w ... Nie chce mi się angażować w gildie, jak "konkurencja" za rogiem, ale myślałem, że chociaż jakiegoś keepa da rade stuknąć dla rozrywki. Sam patent niezły, ale trwa to strasznie długo, co przy nierównej populacji serwera kończy się w 1 sposób. Ofkors widzę, jak zorganizowana grupka mogłaby sobie z tym poradzić - żadnego "kto kupuje taran? omg z tyłu są! rez plx!(i releasują przed końcem, urocze)". Za to zdobywanie objective - za 5 minutowy scenariusz dostaje tyle samo renown i grubo więcej expa, wtf ;) Plus nie stoje 3 minuty jak kołek dla 300rp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie każdy myśli i wie na czym rzecz. Wejdź do T4 i wtedy zacznij zabawę, wcześniej jest tylko dziecinada i nie potrzebne nerwy. Większość ludzi się uczy, trudno się dziwić, gra jest nowa i ja będąc już w T4 do tej pory nie znam wielu rzeczy.

Ktoś wie kiedy łaskawie mają wprowadzić Medium Mounty na 30 lvl bo dalej ich nie ma w grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 17:43, KaPe napisał:

Hm, pobawiłem się troche RvR, i jedno co mogę powiedzieć... pugowanie tego jest równie
przyjemne, co wbijanie sobie gwoździ w ...


To zupełnie jak w WoWie gra z warriorem, który nie wie co to jest taunt lub sunder armor i tylko biega w kółko. Albo a priestem, który nawet siebie nie potrafi wyleczyć.
Tak do raidów w WoWie jak do raidów na stolice / baszty w WARze potrzebna jest dobrze zorganizowana grupa. Nie wiem, czego Ty się spodziewałeś. :-?
No ... chyba że przytłoczycie wroga liczebnie, co raz już się zdarzyło. Niestety z strony przeciwnej frakcji, bo Destro jest tu zdecydowanie więcej, przynajmniej na moim serwerze.
Generalnie wrażenie może być znacznie lepsze, ale myślę że i na to przyjdzie czas, jak ludzie nieco lepiej poznają grę.

A ja w międzyczasie idę na Imperium Kontratakuje ;-P, a potem wracam do mojego reaktywowanego WLa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:39, Dann napisał:

No ... chyba że przytłoczycie wroga liczebnie, co raz już się zdarzyło. Niestety z strony
przeciwnej frakcji, bo Destro jest tu zdecydowanie więcej, przynajmniej na moim serwerze.

No generalnie tego się czepiam ;) Niezbalansowana populacja jest tu dużo bardziej widoczna niż w WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:51, KaPe napisał:

No generalnie tego się czepiam ;) Niezbalansowana populacja jest tu dużo bardziej widoczna
niż w WoWie.


Ano dlatego, że (nie oszukujmy się) w WoWie world PvP w zasadzie nie istnieje, mimo pewnych starań Blizza w tej materii.
Zawsze można zmienić strony ... albo serwer. ;-)
Dla mnie jest to niejako dodatkowa motywacja ... jeszcze zobaczymy, jak będzie za miesiąc lub dwa. Póki co zostaję na Karaz-a-karak.


PS. Jednak wracam do mojego WL już teraz ... zamiast Imperium Kontratakuje, TVP2 zaserwowało ludziom: "Taniec z pseudo-gwiazdami na lodzie po wódzie". Porażka ... czuję się załamany , pognębiony , nagi i wykorzystany. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 17:43, KaPe napisał:

Hm, pobawiłem się troche RvR, i jedno co mogę powiedzieć... pugowanie tego jest równie
przyjemne, co wbijanie sobie gwoździ w ...
Za to zdobywanie objective - za 5 minutowy scenariusz dostaje tyle samo renown i grubo
więcej expa, wtf ;) Plus nie stoje 3 minuty jak kołek dla 300rp.

Jak tak dalej bedziesz myslal to ci w T4 strona przeciwna przejmie miasto i tyle sobie pograsz gdy nie bedziesz mial dostepu do trenerow i merchantow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:19, Khraan napisał:

Jak tak dalej bedziesz myslal to ci w T4 strona przeciwna przejmie miasto i tyle sobie
pograsz gdy nie bedziesz mial dostepu do trenerow i merchantow :)



Coś jeszcze mądrego dodasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:19, Khraan napisał:

Jak tak dalej bedziesz myslal to ci w T4 strona przeciwna przejmie miasto i tyle sobie
pograsz gdy nie bedziesz mial dostepu do trenerow i merchantow :)

A też trzeba tam zabić 5 NPCów i czekać potem 3 minuty nic nie robiąc? Troche inna sprawa, o ile do Keepów ludzie latają, to przeciętny objective jest pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować