Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2008 o 16:16, Myszasty napisał:

>

Ja gram cały czas na kliencie z bety i na razie absolutnie ŻADNYCH problemów z uruchamianiem.
No chyba, że patcher nie może się do serwera dobić, ale to już nie jego wina.


Tylko ze ja nie gram na kliencie z bety, tylko na grze wgranej z 2 DVD i ponoc jak twierdza tworcy gry druga plytka powoduje ''corrapted warpatcherexe''. Daja fix do tego w postaci nowego exe pliku, jednak gdy zastepuje go w folderze z gra i probuje odpalic wyskakuje komunikat : The patch client was unable to retrieve the file [patcher-goa.prod] from the patch server. Please try again leter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 16:16, Myszasty napisał:

Onybic --> I jak tam dzisiaj, sojuszniku? :) Pewnie na serwer wbiję się dopiero
wieczorem, bo sporo zajęć około domowych mam dziś. Uroki mieszkania w domu jednorodzinnym
z bandą znajomych zwyrodnialców. ;]


a rozdalem dzisiaj jakies 5 itemkow dla klas i jakies 20 itemow do tworzenia telizmanow :D jesli masz ochote na jakiegos itemka i bede go mial to pisaj bez problemu wysle :)

tak w ogole to mam zamar niedlugo zrobic raid na hero, ktorego znalazlem calkiem przez przypadek w jaskini obok jakiegos jeziorka :D


problem tej gry to jest to, ze czlowiek ma od groma kasy i nie ma co z nia robic xD po prostu masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już ich problem bo przejęte BO nie dość, że umożliwiają przejęcie lokacji to dają bardzo dużo VP które są kluczowe na T4.
Poza tym, RPki się dostaje dwa razy, po przejęciu i odczekaniu.
Generalnie w ~10 minut wpada tego około 1200-1400 RP (na T3) bo po co stać w warcampie jak kołek skoro można czekając na scenario przejąć np: 2 x BO.

PS: BO to jedyny sposób na twinkowanie postaci pod względem renown`u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:57, Gosu napisał:

> >


A nie można jeszcze gdzieś na torrentach znaleźć klienta OB EU? Kilku znajomych tak zrobiło zaraz po premierze, bo u nich z kolei losowo wybrany dvd odmawiał współpracy przy instalce. Teraz grają, więc chyba zadziałało... W razie czego, jutro mogę dopytać.

Onybic --> Dam znać w grze. Generalnie łykam wsio niebieskie+ i lepsze zielone dla IB w okolicach mojego aktualnego poziomu. W ziółka i inne talizmany już się nie bawię, bo kto to widział, żeby krasnolud... Jak da się broń, czy pancerze robić, może wrócę do rzemiosła. :)
A faktycznie, z kasą na razie tez nie wiem co robić. Już nawet poza niektórymi miksturami i klasowym sprzętem najczęściej daję przy wspólnych akcjach Passa i olewam losowania. Nie raz nie mogłem wcześniej czegoś fajnego podnieść, bo inv był zawalony po sufit kolejną odmianą odmiany jakiegoś nasionka. :)
Jak coś zbierasz do crafta to daj znać. Niebieskie+ itemy ciułam i rozdaję, jeśli nie moje i nie mają binda, ale mało znalazłem póki co takowych.

Trochę lipa z tym, że na czacie nie da się zalinkować opisów itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pewien problemik. Mam właśnie swojego Warhammera ale nie chcę tworzyć nowego konta tylko "ulepszyć" konto z bety do pełnej wersji, teraz tylko pytanie jak to zrobić? Nie mogę się zalogować na stronie gry na loginie i haśle z bety bo pokazuje błędne Master Account Name lub Password, a tworzenie nowego konta raczej skończy się utratą tych ładnych postaci jakie mam xD. Co z tym fantem zrobić :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 02:08, Onybic napisał:

problem tej gry to jest to, ze czlowiek ma od groma kasy i nie ma co z nia robic xD po
prostu masakra :D


Wiesz ile kosztują końcowe mikstury ? PS skompletuj sobie seta pod high lvl z AH ale najpierw zacznij farmić kasę. Mogę wiedzieć skąd ludzie wypisują takie bzdury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że usunęli mi konto :/ (w Warhammerowym armory nie mogę znaleźć moich postaci)... Cholera, w takim razie zaczynamy od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może , jak szybko zaraportować goldsellerów? W nowym patch notes pisali, że wprowadzono ułatwienia, ale nigdy tego nie robiłem i nie mam pojęcia jak, a dziś dostałem pierwszy spam z goldoffer.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij "O" i spróbuj w tamtejsze tabelce cuś wybrać ale nie jestem pewny czy to będzie to. Osobiście leję na Goldoffer''ów bo raportowanie ich nie wiele daje, a sam nie zwracam uwagi na to. Ja pierdykam jaki T4 jest pusty, istna masakra tam nic nie jest zrobione. Nawet PQ są niemal w większości wyzerowane w I stage''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:56, zawcia napisał:

@PharauhnMizzrym

Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem, ale i tak postacie z bety w momencie rozpoczęcia
headstartu zostały usunięte.


Chodziło o postacie stworzone w trakcie tego bonusowego tygodnia juzpo premierze. Ale Selv miał rację: mój braciszek właził na złą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 11:56, oOreVenOo napisał:

> problem tej gry to jest to, ze czlowiek ma od groma kasy i nie ma co z nia robic
xD po
> prostu masakra :D

Wiesz ile kosztują końcowe mikstury ? PS skompletuj sobie seta pod high lvl z AH ale
najpierw zacznij farmić kasę. Mogę wiedzieć skąd ludzie wypisują takie bzdury ?


koncowe miksturki sam sobie tworze, mam plecak zawalony potkami na 20 lvl, wczoraj chociazby 20 rozdalem. na prawde nie ma co zrobic z kasa na razie, a w end game? do end game jeszcze troche, jesli na 20 lvl nie mam co robic z kasa bo mam jej od groma to tak samo bedzie na 40, bo z kazdym lvl wiecej kasy z questow i tym podobnych.
zauważ, ze nie jest to tylko moje spostrzeżenie, ze nie ma co z kasa robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onybic ma rację, kasy jest dużo, a nie ma jej zbytnio na co wydawać...
Dobrze, że jest dużo, ale fajnie jak by było coś do kupienia za nią - żeby to miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 15:35, zawcia napisał:

Onybic ma rację, kasy jest dużo, a nie ma jej zbytnio na co wydawać...
Dobrze, że jest dużo, ale fajnie jak by było coś do kupienia za nią - żeby to miało sens.


Ja po każdym levelowaniu idę na zakupy do AH i kasy zawsze mi brakuje. Zbędny to wydatek, ale tak już się przyzwyczaiłem po robieniu altów w WoWie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 15:43, Astropath napisał:

> Onybic ma rację, kasy jest dużo, a nie ma jej zbytnio na co wydawać...
> Dobrze, że jest dużo, ale fajnie jak by było coś do kupienia za nią - żeby to miało
sens.

Ja po każdym levelowaniu idę na zakupy do AH i kasy zawsze mi brakuje. Zbędny to wydatek,
ale tak już się przyzwyczaiłem po robieniu altów w WoWie :]

tez sie w AH pobawilem troche :D
tyllko zawsze wychodzilem na plus, kupowalem itemki dla siebie a sprzedawalem dla innych, no i marketingowe sztuczki dzialaja ;) moc 9 i takie tam ^^ ludzie kupowali moje itemki mimo ze drozsze :D szał ciał po prostu :)

z drugiej strony zalezy tez jakie masz profesje crafting. taki talizman making wydaje sie dosc kaso-chłonny jesli nie ma sie swoich dostarczycieli itemkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu odczułem co to znaczy rank miasta. Altdorf na Karak-Azgal dostał wczoraj 3 rank i pojawiły się PQ w niespodziewanych miejscach, np. napad na pierwszy bank w Altdorfie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 15:35, zawcia napisał:

Onybic ma rację, kasy jest dużo, a nie ma jej zbytnio na co wydawać...
Dobrze, że jest dużo, ale fajnie jak by było coś do kupienia za nią - żeby to miało sens.

Jak widze po innych forach, claim keepa kosztuje pare G za każdą godzinę, więc jest gold sink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować