Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 17:23, SwenG napisał:

A ja w końcu odczułem co to znaczy rank miasta. Altdorf na Karak-Azgal dostał wczoraj
3 rank i pojawiły się PQ w niespodziewanych miejscach, np. napad na pierwszy bank w Altdorfie
;)


A ja Cierpie, bo na Axe Bite Pass destruction ma już rank 3 bodajże od wczoraj, a Altdorf cały czas nie, a też mnie strasznie ciekawi co tam się wydarzy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee słucham ? Który masz lvl ? 20 ? Więc koniec dyskusji. Powiem tak... Wpadnij na pomysł na razie przynajmniej pomalowania caluteńkiego armora na Midnight Blue, trochę kasy Ci ubędzie.

@zawcia

Wszystko masz do kupienia na AH więc z kasą jest co robić, a na 20 lvlu trudno żeby cokolwiek można było z nią robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie keepa z tego co się orientuję 15g/h.

Wiesz, oOreVenOo, ja wychodzę z założenia, że wszystko co jest w AH mogę sam zdobyć z jakiegoś dropu albo od kumpli z gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malowanie strojow to dla mnie dodatek tylko, wydawac kasy mi sie na to nie chce bo moze okazac sie, ze 5 min po pomalowaniu dropnie mi cos lepszego i co wtedy? znowu malowac? tak mam 20 lvl i co to zmienia? ze od 21 juz bede cierpial na totalny brak kasy? no opanuj sie, ktos mysli inaczej niz ty nie musisz od razu sie rzucac na niego ;/

wszystko z AH dropnelo ludziom, wielka sprawa po co mam kupowac w ah skoro i tak bede mial to samo z dropa lub od ludzi z gildii? no i po co kupowac cos za wysoka cene jak to realnie jest 10 razy tansze.. a posiadanie tego itemka nie jest niezbedne do dalszej gry,
jesli tak bardzo cierpisz na brak kasy to chyba jednak ty masz problem z tym, skoro wszyscy mowia ze jest wrecz odwrotnie i nie ma co z kasa robic.
tak twardo chcesz nam udowodnic ze jest za malo kasy, ze az ci to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 23:26, Onybic napisał:

wszystko z AH dropnelo ludziom, wielka sprawa po co mam kupowac w ah skoro i tak bede
mial to samo z dropa lub od ludzi z gildii? no i po co kupowac cos za wysoka cene jak
to realnie jest 10 razy tansze.. a posiadanie tego itemka nie jest niezbedne do dalszej
gry,

e tam, na AH można dostać itemki w bardzo rozsądnej cenie, tylko sprzęty do craftu są bardzo wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...

WAR jest jedyną przynajmniej mi znaną grą MMORPG, która nie wymaga od gracza farmu pieniędzy, przynajmniej na razie. Tzn wbijając 20 lvl stać Cię na mounta i nie musisz farmić bądź żebrać o pieniądze czego nie można powiedzieć o WoWie czy LII gdzie część graczy albo nie wie jak mounta zdobyć albo nie ma pieniędzy. Następna jest sprawa taka, że nie narzekam na brak pieniędzy bo mam ich wystarczającą ilość ale ceny pewnych itemów są duże, niektórych drastycznie duże, a przekonasz się o tym gdy większość Twojego serwera wejdzie na content T4. Powiadasz, iż dye''a są bezsensowane niestety są one jedyną rzeczą, którą mogą Cię odróżnić od innego gracza bo ilość pancerzy w WAR nie powala, a koszt naprawdę prawdziwego high-endowego dye''a jest trochę wyższy i nie oznacza to że cena jest przesadzona bo jest ich po prostu mało, w dodatku są skupowane masowo bo każdy woli mieć inny kolor niż połowa serwera. Lepiej mieć na sobie Azyr Blue niż Warlock Purple, w którym lata 50% osób. Po nikim nie jadę tutaj ale ceny idą w górę, a pisanie iż kasy jest jak lodu nie do końca pokryje Ci się z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym, ze wiesz, dye bede mogl tworzyc sam, potionki tez, sprzedawac moge czesci do talizmanow, mam ich od groma i nie wazne jaka cene ustale zawsze sprzedam, ale po co to wszystko, na 40 lvl bede sie martwil na co wydac, a teraz to rozdaje po prostu itemki ludziom z gildii bo innej opcji nie widze.
przyzwyczajony jestem z l2 gdzie na prawde trzeba bylo farmic kase, a tutaj? wszystko superowo, mounta ma kazdy przez co nie jest to juz jakis wyznacznik "ooo on dobrze gra, farmi ostro i ma mounta" tylko po prostu "o ma mounta, fajnie", po prostu przyzwyczajenia z innych mmo. obecnie mam duzo kasy nie mam na co wydawac bo w sklepach lepszego eq nie kupie niz posiadam i lipton troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówienie o L2 w kontekście farmienia kasy to monstrualna pomyłka. Widok stada dwarfów o znaczących nickach typu JDFGDFSDF, bijących strażników w miastach w wiadomym celu, był bardzo charakterystyczny. Skrafcenie czegokolwiek na wyższych levelach kosztowało fortune, a i tak gwarancji nie było, że w ogóle się uda - więc cała ekonomia oparta była na botach. Jakoś nie chciałbym powtórki z tego w innych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w gildii osoby cierpiące na nadmiar kasy ustawiają dziesięcinę (tithe) na 50-70%. Jeśli utrzymywanie keepa kosztuje 15g/h, to może nie jest to taki zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy gra ktoś na Makkaisson?? A jak nie to zapraszam, server core-rpg, tylko na razie trochę mało luda tam, ale za to brak jakichkolwiek kolejek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy komuś też od niedawna gra zaczęła niemiłosiernie przycinać? Powiem szczerze, że niedawno było całkiem nieźle, ale od 2-3 dni znowu zaświadczyłem w grze ścinki, a detali nie zmieniałem (bo po co, skoro niedawno płynnie wszystko chodziło).... Ktoś wie może w czym tkwi problem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy w tej samej lokacji, czy po przejściu do innej? Bo ja zauważyłem drastyczne czasem spadki fps w różnych lokacjach. Przykładowo całość Marshes of Madness mam 80-90 fps. Polecę do Troll Country i mam już tylko 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam identyczny problem, natomiast w czym on tkwi nie mam pojęcia. Zrypany kod źródłowy gry ? Problemy z serwerami ? Nie wiem TBH. ;-)

@

Tutaj akurat Selv ma rację, lepiej poczekać 15 minut i mieć z kim grać aniżeli oglądać pustki na polach bitwy, i tutaj kolejny mój problem. T4 Content świeci na tyle pustkami, iż postanowiłem sobie darować granie na parę dni albo gram tak od niechcenia po 20 min dziennie bo nie ma ani co robić ani z kim grać, a niestety na 30 lvlu nie jestem w stanie zrobić wszystkich questów bo i lvl nie wystarczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm część lokacji jest bardziej wymagająca od innych i to jest pewne dla przykładu właśnie Marshes of Madness czy Barak Varr kontra Troll Country, różnica w FPSach około 50%, niestety to samo tyczy się Black Fire Pass i Black Crag, Chaos Wastes także nie grzeszą ale jest już znacznie lepiej. Talabecland także potrafi czasem przyciąć, dziwne to wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ok, zacząłem grę od nowa White Lionem z wielkimi nadziejami, że patch 1.01 naprawdę dużo poprawił w tej klasie.
Oczywiście bardzo szybko zawiodłem się na całej linii. Jedyne zauważalne zmiany jakie spostrzegłem, to:
1. Jak zatrzymujesz postać, lew nie obraca się na chwilę do tyłu, tylko stoi jak powinien (naprawdę się wysilili :-O). I to chyba wszystko w kwestii poprawy pathingu - czyli w zasadzie nic.
2. Interface lwa nie znika już w pewnych sytuacjach (np. po użycie Tome of binding). Co nie znaczy, że znika rzadziej ... wręcz przeciwnie. Teraz znika jeszcze częściej, nawet podczas zwykłego spaceru przez miasto. :-/ (czyżby syndrom Funcomu i patchy do AoC, które zamiast naprawiać, jeszcze bardziej paprały sprawy ?)

Największe bugi Lwa i samego Białego Lwa in general nadal zostały jak były lub nawet doszło parę nowych. Tutaj przytoczę post pewnej osoby z forum wardb:

My pet almost never works. I would go down the list, but atm he just doesnt seem to work 90% of the time.

1) Teleports around
2) Sticks and freezes in place
3) Randomly disappears
4) Movement is really poor
5) Does random things like chase a zealot down the hill when there is no way he was ever in range to attack me to begin with (and I always keep my Lion on defensive).

I wanna save the worst for last. My lion changes appearance every time I summon him or enter a new zone or zone in or out of a scenario.


I w zasadzie ja nie mam tutaj nic do dodania... niestety. :-/
Autor tego posta zastanawiał się również, jakim cudem tak rażące i rzucające się w oczy bugi graficzne i zabugowane animacje mogły ostać się przez alfę, a co dopiero betę aż do pełnej wersji ?
Ja również dołączam się do tego pytania, bo bardzo mnie to interesuje. Jeez... czy ktokolwiek z Mythica grał tą klasą dłużej niż przez pierwsze 2-3 levele ? Bo as far as i can see, to chyba nie bardzo.

Reasumując, doszedłem wprawdzie tylko do lvl 8 (prawie 9), ale tyle już mi wystarczyło w zupełności. Bardzo chciałem grać tą klasą, ale niestety sam Mythic wybitnie mi to utrudnia. ATM klasa jak dla mnie nadal kompletnie niegrywalna. :-/
Tym razem jednak nie będę go usuwał ... niech sobie będzie, a wraz z kolejnymi patchami będę weryfikował posunięcia Mythica w tej materii. Bo wciąż wierzę w to, że WL może być "moją klasą".
In the meantime, zagram kimś innym, może Shadow Warriorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko.
Jak otrzymać klucz do klienta zassanego ze strony warhammera?

Kolega chciałby zacząć grać, więc pożyczę mu mojego klienta na płycie, tylko nie znaleźliśmy skąd wsiąść klucz... ( oczywiście konto będzie updatowwane prepaidem, lub przez vise, al nie sądzę by to o ten klucz chodziło)
Czy ktoś mógłby opisać procedurę?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować