Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 12:17, neonek90 napisał:

Oraz klasy orderu dalej są overpowered w porównaniu do klas destro...


Jak mogą być overpowered, jak są do siebie bardzo podobne, niemalże mirrory? I skoro są tak przegięte to czemu nie widzę Orderu ownującego na każdym serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 13:40, Aliens pl napisał:

Witam

Wie ktoś czemu nie można wejść do stolicy orderu gram na serwerze Karak Eight Peaks


Musisz iść do war camp i skorzystać z Flight Mastera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Oraz klasy orderu dalej są overpowered w porównaniu do klas destro...
>
> Jak mogą być overpowered, jak są do siebie bardzo podobne, niemalże mirrory? I skoro
> są tak przegięte to czemu nie widzę Orderu ownującego na każdym serwerze?
>

Dobrze gadasz ;) nie są OP, po prostu trzeba umieć grać ;)

@Rambowski

Trochę przypomina, tylko że jest z nastawieniem na PvP, a nie PvE jak WoW.

@neonek90

Nie można mówić, że Destro jest słabsze tylko dlatego, że random party nie potrafi się zgrać na scenariuszu...
Na ABP nie czuje się wcale pokrzywdzony, i owszem zdarza się, że przegrywam w Destro scenariusze, nawet kilka pod rząd, ale są też sytuacje odwrotne, że to my wygrywam parę scenario pod rząd. C''est la vie ;)

Owszem, jak przegrywam, irytuję się na innych, ale...mam tyle samokrytyki, by nie pisać, że wszyscy są do nosa, bo wiem, że oni pewnie myślą to samo o mnie, a to, że w moim odczuciu gram dobrze nie musi oznaczać, że w ich też :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, piękna akcja na K8P własnie była. Ja (Ironbreaker), drugi Ironbreaker i Witch Hunter zdobyliśmy wszystkie battlefield objective z tier 1 Krasnoludów. Po drodze klepiąc dwóch szamanów (jeden lvl 8 drugi chyba 11) i jakiegoś 28 levelowca zamienionego w kurczaka.

Ironbreaker z kilkoma miksturkami leczenia jest w stanie objectivy solować właściwie. O ile tylko ma championa jako equal to sobie poradzi, a reszta ochrony to płotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 01:14, Bambusek napisał:

Ironbreaker z kilkoma miksturkami leczenia jest w stanie objectivy solować właściwie.
O ile tylko ma championa jako equal to sobie poradzi, a reszta ochrony to płotki.

No niestety potem masz Hero mobki, więc już sobie raczej nie posoluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcymag na T1 spokojnie soluje każdy battleobjective. Co do scenariuszy jak mnie irytują ludzie co nie podnoszą artefaktu jak padnie nosiciel :/ A i widzę, że coraz więcej jest arcymagów dps''ow, szczególnie polaków, bo to jest chyba chore jak mam więcej healu od healera będąc witch hunterem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 02:17, KaPe napisał:

No niestety potem masz Hero mobki, więc już sobie raczej nie posoluje.


No hero na pewno nie. Ale hero są wykoksowani strasznie, więc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieczo-tarcze prawdopodobnie są wynikiem buga i zostaną wywalone.
Sam dzisiaj zdobyłem miecz który ma statsy i wygląd dwuręcznego ale jest jednoręczny... masakra, tylko troszkę* zabugowanie wygląda ale co poradzić, bawić się póki nie znerfią bo ma dps większy niż epiki z 40/80 :D

*Postać walczy nim jak dwuręcznym (a szkoda) więc tarcza przenika przez postać - wygląda tragicznie, destro się zdziwi ;)

20081014044650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jutro wyjaśni się sprawa z moimi problemami z logowaniem, więc pewnie wrócę młócić dalej. :)

Bambusek --> Swoim IB na 11 lvl też zajmowałem BO w T1 bez większych problemów. Przed weekendem spróbowałem się z ciekawości właśnie z bossem z T2 i muszę przyznać, że po nabiciu grudge''a nawet całkiem nieźle szło, praktycznie co chwila "leżał" na glebie, resztę zbierała ładnie tarcza. Problem w tym, że z 1h toporem robiłbym to chyba kilka godzin... Więc dałem sobie spokój i odstąpiłem od walki. Po czym chwalebnie i bohatersko poległem.
Jaki morał z tej bajki?
Kiedy wróg cię zajdzie od dupy strony, jużeś pewnikiem zdechły i rozłożony. ;)

btw: Oatha opłaca się czasem kulnąć na czaromajstra-healera, a potem iść i dać się bić. Jest taki skill, który u OF zwiększa Willpower - leczenie rośnie na potęgę, tym bardziej, że na scenario JUŻ posiadane skille się skalują. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 15:10, zawcia napisał:


Nie można mówić, że Destro jest słabsze tylko dlatego, że random party nie potrafi się
zgrać na scenariuszu...
Na ABP nie czuje się wcale pokrzywdzony, i owszem zdarza się, że przegrywam w Destro
scenariusze, nawet kilka pod rząd, ale są też sytuacje odwrotne, że to my wygrywam parę
scenario pod rząd. C''est la vie ;)

Dokładnie. Wszystko zależy od ludzi i ich zgrania W DANYM momencie. Sam czasem uciekałem z kolejek do bg widząc, że po kilku scenario wciąż ci sami ludzie walą ten sam błąd. Bo w zasadzie tam popełnia się tylko jeden rodzaj błędu - uprawia podparty ułańską fantazją indywidualizm. Zgadza się, mnie też czasem poniesie i zapędzę się swoim pancernym kurduplem za daleko. Ale przynajmniej staram się co jakiś czas spojrzeć do tyłu, zobaczyć czy healerów ktoś nie obskoczył z boku etc. Natomiast gra z ludźmi z gildii - że o com-linku nie wspomnę - to już zupełnie inna bajka, nawet w małej grupie. Wtedy jest nawet szansa, by innym "narzucić tempo". I ludzie zaczynają wtedy inaczej myśleć i jakoś tak lepiej kombinować. Mamy bąbla, to go chronimy; wycofujemy się i przegrupowujemy, jeśli poszła się kochać pierwsza linia... A że po drugiej stronie też czasem potrafią dobrze pokminić... C''est la vie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz mam jeszcze jedna prośbę. Mianowicie na K8P nie mogę znaleźć gildii rodaków bo przyjmują tylko od 20+ lat, a ja jak widać mam 16 (za 3 miesiące 17). I w związku z tym szukam jakiejś organizacji która by mnie wzięła do siebie. (Problem z rozmowa po angielsku nie jest, ale zawsze więcej sie rozumie jak polak mówi^^)=>dla wyjaśnienie gram w anglojęzycznej gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 08:21, Lukas1992 napisał:

To teraz mam jeszcze jedna prośbę. Mianowicie na K8P nie mogę znaleźć gildii rodaków
bo przyjmują tylko od 20+ lat, a ja jak widać mam 16 (za 3 miesiące 17). I w związku
z tym szukam jakiejś organizacji która by mnie wzięła do siebie. (Problem z rozmowa po
angielsku nie jest, ale zawsze więcej sie rozumie jak polak mówi^^)=>dla wyjaśnienie
gram w anglojęzycznej gildii.



http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=30738&start=0 - Masz tu spis gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko:
czy ktoś robił epic questa The Greater of Two Evils? Szczególnie te subquest w Ostlandzie.

Interesuje mnie czy ktoś znalazł i zniszczył Doctor''s Plagued Cache w Wolfenburgu (Ostland PQ Ch7). Jeśli tak to może pamięta gdzie, bo sam mam z tym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:12, Bad Moon napisał:

pytanko:
czy ktoś robił epic questa The Greater of Two Evils? Szczególnie te subquest w Ostlandzie.

Interesuje mnie czy ktoś znalazł i zniszczył Doctor''s Plagued Cache w Wolfenburgu (Ostland
PQ Ch7). Jeśli tak to może pamięta gdzie, bo sam mam z tym problem :)

Z tego co pamiętam to ta skrzynia jest w public''u w miejscu, gdzie zamiast tych zombie są horrory. Jest tam takie zejście w dół gdzie napotykasz wyżej wymienione stworki, wybijasz troche i mniej więcej na środku powinna być ta skrzynia/skrytka. Mam nadzieje, że dobrze kojarze questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować