Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Jak zakładałem konto, nie podawałem ani jednego ani drugiego i nie była żadnych problemów. Zdaje się, że rejestracja w wersji US miała troche więcej komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem i może ktoś będzie wiedział o co chodzi.

Mianowicie zarejestrowałem sobie jakieś dwie godzinki temu pre-paida (kupiony w Empicu), na stronie www.war-europe.com i w moim profilu jest wszystko w porządku (czyli dwa miesiące grania więcej), ale przy logowanie do gry wyskakuje taki komunikat:

Patch error. Your game account is not active.

No to jak to jest do cholery. Jest aktywne czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:23, Kunyak napisał:

Mam mały problem i może ktoś będzie wiedział o co chodzi.

Mianowicie zarejestrowałem sobie jakieś dwie godzinki temu pre-paida (kupiony w Empicu),
na stronie www.war-europe.com i w moim profilu jest wszystko w porządku (czyli dwa miesiące
grania więcej), ale przy logowanie do gry wyskakuje taki komunikat:

Patch error. Your game account is not active.

No to jak to jest do cholery. Jest aktywne czy nie???

mh z tego co pamietam trzeba okreslonego czasu na to az zadziala prepaid.
szybciej i pewniej otrzymasz informacje od supportu, napisz do nich, jesli chodzi o platnosci odpowiadaja bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 09:58, Lost Paradise napisał:

Jaka jest szansa na zrobienie epickiego talizmanu (np: +19 W albo +19 STR) (podobno musi
wyjść krytyczny sukces bo inaczej tylko Rare zostanie zrobiony)


Tutaj jest bardzo dobrze wszystko opisane: http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=181672

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed sekundą znalazłem w necie wiadomość, że podobno Mythic dał screena, który może świadczyć o tym, że niedługo powinna dojść nowa klasa dla krasnoludów, czyli Slayer ;D Wiadomość jest z 19.01 więc chcę się zapytać czy ktoś coś wie o jakimś nowszym newsie, który to potwierdza czy cuś ;p
Z góry dziękuję za (w miarę szybką, o ile się da ;p) odpowiedź ;D

PS. Oby to była prawda...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 01:04, Bambadil napisał:

Przed sekundą znalazłem w necie wiadomość, że podobno Mythic dał screena, który może
świadczyć o tym, że niedługo powinna dojść nowa klasa dla krasnoludów, czyli Slayer ;D
Wiadomość jest z 19.01 więc chcę się zapytać czy ktoś coś wie o jakimś nowszym newsie,
który to potwierdza czy cuś ;p
Z góry dziękuję za (w miarę szybką, o ile się da ;p) odpowiedź ;D

PS. Oby to była prawda...;D


Slayer dla Orderu i Choppa dla Destro. 29 stycznia szersze info i pewnie jakiś event na dniach.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dodam że idą pacze bardzo szybko:) a i dodam że na Windows 7 BETA x64 działa:) a i dodam że niedługo kończy mi się free month...


Kupię prepaid''a:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można opłacać abonament kartą mBanku? Do wyboru są tylko Visa, MC i American express (nie ma visa elektron :S). Sam bym sprawdził i nie zadawał bezsensownych pytań, ale muszę wpierw przelać pieniądze na konto mBank. Nie wiem czy warto się fatygować i może zakupić po prostu pre-paida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 13:13, Astropath napisał:

Można opłacać abonament kartą mBanku? Do wyboru są tylko Visa, MC i American express
(nie ma visa elektron :S). Sam bym sprawdził i nie zadawał bezsensownych pytań, ale muszę
wpierw przelać pieniądze na konto mBank. Nie wiem czy warto się fatygować i może zakupić
po prostu pre-paida.


Osobiście jakoś czuję się bezpieczniej jak używam Prepaidów niż kart płatniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:12, Lost Paradise napisał:

Osobiście jakoś czuję się bezpieczniej jak używam Prepaidów niż kart płatniczych :)


Kwestia gustu. Ja jednak wolę regularne miesięczne obciążanie konta. Raz ustawisz i masz z głowy. Ale nie tym razem. Jednak potrzebna jest e-karta mbanku, bo ta zwykła nie działa.

Parę pytań:
To prawda, że po dodaniu pre-paida trzeba czekać parę godzin aż zostanie zatwierdzony przez system?
Istnieje jeszcze serwer Axe Bite Pass, czy został już połączony z jakimiś innymi?
Mając rank 25, mam szansę znaleźć ludzi do scenariuszy i world rvr (na PQ nawet nie liczę :/)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 12:17, Astropath napisał:

Parę pytań:
To prawda, że po dodaniu pre-paida trzeba czekać parę godzin aż zostanie zatwierdzony
przez system?


Nie. Po wprowadzeniu prepaida odświeżasz stronę i masz komunikat ze konto zostało doładowane = grasz dalej (przynajmniej ja tak miałem)

Dnia 27.01.2009 o 12:17, Astropath napisał:

Istnieje jeszcze serwer Axe Bite Pass, czy został już połączony z jakimiś innymi?


Jestem w pracy wiec teraz nie sprawdzę:)

Dnia 27.01.2009 o 12:17, Astropath napisał:

Mając rank 25, mam szansę znaleźć ludzi do scenariuszy i world rvr (na PQ nawet nie liczę
:/)?


oczywiście że masz :) kwestia godzin w których grasz (rano w np. poniedziałek może być ciężko bo ludziki są w pracy na ogół) i serwera. Dlatego zakładając postać kieruj się populacją na serwie (Med/Med styka) najlepiej w godzinach 16-18 kiedy wszystko się najlepiej rozkręca.
Osobiście gram na K8P Destro (a raczej grałem) i nie ma tam problemów, natomiast Orderem pykam na Karak Norn i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:17, Astropath napisał:

Mając rank 25, mam szansę znaleźć ludzi do scenariuszy i world rvr (na PQ nawet nie liczę
:/)?


Nie widzę powodu żeby nie znaleźć. Ja gram od niedawna i w T1 spokojnie trafiają się ludzie zarówno w scenariuszach jak w RvR. Oczywiście nie zawsze jest ich dużo - dzisiaj pograłem rano i tylko trafiłem na dwóch tanków z którymi odbliliśmy szybko jeden punkt, a potem trzeba było się zbierać.
Inna sprawa to jacy to będą ludzie. Wszyscy narzekają na brak healerów, ale ja grając głównie nimi dostrzegam raczej brak porządnych postaci pierwszoliniowych. Nie mam pojęcia jak ludzie spodziewają się wsparcia od healerów, jeśli ci muszą robić jeszcze za tanków albo dps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię prepa do wara.
Samą grę juz mam, ale darmowy miech mi przeleciał zaraz po premierze bo miałem za słabego kompa. A zanim złozylem drugiego to było po graniu :P
Jakoś kolejny dodatek do wowa nie przypadł mi do gustu. Wieje nudą.
Kolejne bieganie po instancjach, do tego gowniano łatwych, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trzech miesiącach nieobecności, muszę stwierdzić, że na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło.
Gra dalej nieźle przycina (myślałem, że może coś zoptymalizują :/). Animacje czasem się blokują. Moby i gracze z odległości wyglądają jak sprite''y z Might and Magic. Stary problem z zasięgiem, pomimo tego, że tulę się do moba. Nadal umiejętności nie zawsze "wchodzą", pomimo tego, że nikt mi interupta nie zarzuca... i nadal nie potrafię grać witch hunterem :]
Ale pomijając te drobiazgi, nie jest źle. Ludzi sporo, na scenariusz parę minut się czeka. Na czacie ciągle słychać wezwania do ataku/obrony punktów i twierdz. Nawet na PQ się załapałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mythic zasypał dzisiaj graczy wieściami.

1. Potwierdzono dwie nowe klasy: Choppa i Slayer. Obie klasy zostaną wprowadzone w marcu z Live Event poprzedzającym (o tym dalej).
2. Zapowiedziano Live Event "walentynkowy", czyli Night of Murder.
3. Zapowiedziano pierwszy większy dodatkowy content, który zostanie poprzedzony dwumiesięcznym eventem "Call to Arms!". Częścią "CtA!" będzie wprowadzenie Choppa i Slayer. Owy content to dungeony Tomb Kings, do których dostęp uzyskamy dopiero po zamknięciu konkretnej strefy.

Linki:
Night of Murder - http://herald.warhammeronline.com/liveevents/2009NightofMurder.php
Live Event Bitter Rivals - http://herald.warhammeronline.com/liveevents/2009BitterRivals.php
Call to Arms! - http://www.warhammeronline.com/call_to_arms/index.php

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze istnieją instancje i raidy jak w wowie? Ja jestem maniaczką wszelkiego rodzjau rajdów i instance, zastanawiam się nad warhammerem ale nie chce w niego grać, jeżeli instance jest jak na lekarstwo.

Wowem jestem już trochę znudzona, war wygląda ciekawie z tego co o nim słyszałam jak dotąd, ale większość znajomych powiedziała mi, że się łatwo grą znudzili i wrócili do starych gier(gw i wow).

Czy pvp ma w grze największe znaczenie? Czy po osiągnięciu max lvlu można jescze robić jakieś ciekawe rzeczy ale poza pvp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:54, Eilene napisał:

Czy w grze istnieją instancje i raidy jak w wowie? Ja jestem maniaczką wszelkiego rodzjau
rajdów i instance, zastanawiam się nad warhammerem ale nie chce w niego grać, jeżeli
instance jest jak na lekarstwo.


Instanców/raidów jest mało bo jest to gra przeznaczona na tryb PvP.

Dnia 02.02.2009 o 14:54, Eilene napisał:

Wowem jestem już trochę znudzona, war wygląda ciekawie z tego co o nim słyszałam jak
dotąd, ale większość znajomych powiedziała mi, że się łatwo grą znudzili i wrócili do
starych gier(gw i wow).


Kwestia gustu :)

Dnia 02.02.2009 o 14:54, Eilene napisał:

Czy pvp ma w grze największe znaczenie? Czy po osiągnięciu max lvlu można jeszcze robić
jakieś ciekawe rzeczy ale poza pvp?


Głównie PvP (zwane w WARku RvR), a PvE to tylko taka mała otoczka :) na 40 lvl są instance''y i co jakiś czas będzie ich przybywało wraz z kolejnymi patch''ami.

Podsumowując - jeśli uwielbiasz PvE raczej o Warhammer Online zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować