Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dobra pewnie masz racje. No cóż jescze troche poczekam zanim pojawi się jakieś mmo, które pozwoli mi zapomnieć o wowie.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:05, Eilene napisał:

Dobra pewnie masz racje. No cóż jescze troche poczekam zanim pojawi się jakieś mmo, które
pozwoli mi zapomnieć o wowie.^^


Osobiście czekam na nowe STAR WARSy online to będzie wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:54, Eilene napisał:

Czy w grze istnieją instancje i raidy jak w wowie? Ja jestem maniaczką wszelkiego rodzjau
rajdów i instance, zastanawiam się nad warhammerem ale nie chce w niego grać, jeżeli
instance jest jak na lekarstwo.


Nie wiem jak wygląda gra po osiągnięciu maksymalnego poziomu, ale na początkowych nie ma typowych instancji. Są za to Public Quests, które działają trochę inaczej. Są otwarte, w każdej chwili można je opuścić albo się dołączyć, nie ma limitu postaci (można wbić się i dwudziestoosobową drużynką). PQ podzielone są na kilka etapów, pierwszy spokojnie można solować przeciętną postacią, kolejne już niekoniecznie, ale zdarzało mi się je robić np. z dwiema innymi przypadkowo napotkanymi osobami. Wyliczane są punkty w zależności od zaangażowania gracza w wykonanie PQ i na końcu przyznawane nagrody dla najlepszych.
Co do raidów, to podobnie jak w WoW można przerobić zwykłą grupę na raidową, tutaj zmienia się ją w warband. Używa się tego głównie w PvP, ale parę dni temu zdarzyło mi się że taka zebrana drużynka kilkunastu osób po odbiciu strefy RvR poszła do jaskini z jakimś mocnym potworkiem. Byłem tam dwukrotnie i za każdym razem padałem, ale taki już los healera gdy tank nie utrzyma aggro. Mimo wszystko zabawa była przednia.
Jeśli oczekujesz olbrzymich instancji to raczej ich nie znajdziesz. Za to jeśli ktoś chce zgarnąć drużynę i pójść coś robić w PvE albo PvP to jak najbardziej. Aczkolwiek musisz się jednak liczyć z tym, że w WAR PvP jest istotne i raczej ciężko się rozwijać bez udziału w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:05, Eilene napisał:

Dobra pewnie masz racje. No cóż jescze troche poczekam zanim pojawi się jakieś mmo, które
pozwoli mi zapomnieć o wowie.^^

Hm... Spróbuj Age of conan !
To jest całkiem inna rzeczywistość. wszystko ukazane mrocznie i brutalnie .
Obecnie gram w nią i jestem uzależniony ^^.
Moje ferie wyglądały tak: Wstaje o 11:00 - wykonuje podstawowe czynności .
Age of conan do 4-5 nad ranem :)

Mimo wielu jej buggów, jest bardzo grywalna i wciąga .
Najlepsza fabuła ze wszystkich dotychczasowych mmo.
System walki który nie sprowadza się do wyboru umiejętności z paska,
tutaj musisz wykazać się refleksem i spostrzegawczością .

Warto AOC wypróbować, może akurat przypadnie Ci do gustu .
(wielu graczy wowa, przeniosło sie na age of conan ostatnimi czasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoC przy WAR to pikuś. W AoC się nic nie dzieje (a przynajmniej nie działo jakieś dwa miechy temu), szybko się nudzi i ma masę byków ;s W ciągu ostatniego miesiąca sporo osób z AoC wróciło do WAR - takie są przynajmniej moje spostrzeżenia.

WAR jest na chwilę obecną jedną z lepszych pozycji, jeśli chodzi o PvP w klimatach fantasy (dla fanów sf - EVE).

Co do instancji, to się nie zgodzę. Wczorajszy wypad na jeden z mniejszych dungeonów w mieście zajął mi około 4 godzin. Co prawda miałem drużynę, która była tam pierwszy raz i to prawdopodobnie wydłużyło czas (zazwyczaj 45min). Ale jest takie Lost Vale albo nawet Bastion Stairs, gdzie można spędzić długi godziny. Z tego, co wiem, to LV może zająć nawet cały dzień w przypadku robienia tylko i wyłącznie środkowego skrzydła.

Spore nadzieje wiązane są z Tomb Kings, który, wedle plotek, ma być pokaźnych rozmiarów.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy można zmienić serwer na obojętnie jaki czy tylko na ten co jest podany w tabelce która się rozwija w profilu na stronie war-europe.com?
PS. na jakim serwie najlepiej zacząć grę po stronie orderu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:15, Wielki Bubba napisał:

Kiedy dokładnie zostanie dodany slayer w warze ?


W marcu ma być event wprowadzający i prawdopodobnie headstart dla osób, które odblokują. Najpóźniej w kwietniu będzie dla wszystkich.

@Lukas1992
Tylko na wymienione w profilu na stronie. Ew. możesz poczekać na nową porcję transferów.
Karak-Azgal potrzebuje wsparcia po stronie orderu, natomiast jeśli chcesz "easy mode", to chyba K8P (czy tam ABP), gdzie order ma przewagę liczebną dość sporą.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:34, Tokix napisał:

Moje ferie wyglądały tak: Wstaje o 11:00 - wykonuje podstawowe czynności .
Age of conan do 4-5 nad ranem :)



Ha ha :D Nolife :D Ale szczerze, gdyby nie to, że mam w cholerę rzeczy do roboty to mój tryb funkcjonowania wyglądał by identycznie :) Czas wstawania i spoczynku się zgadza, ale środek niekoniecznie -_-


@Deathscyte

Mówiłem to już w wielu tematach i o różnych grach - kwestia gustu, opinia zależy od ludzi z którymi grasz :)


Jedni mówią tak drudzy siak, najlepiej samemu grać i sobie oceniać.
Aczkolwiek jak dla mnie jeżeli ktoś szuka czegoś w WARze to na pewno nie PvE ;)


MMO różnych pełno wszędzie, nadchodzących też sporo, ale łatwo popaść w jakiś utopijny schemat i czekać na grę idealną, złożoną, rozbudowaną, narzekać na każdy nowy wydany tytuł i czekać na swojego księcia z bajki ;P
Każdy jedzie w to co mu bardziej przypadło do gustu.

Lubisz grę prostszą, ale niesamowicie wciągającą szczególnie w PvE baw się w WoW.
Lubisz mass PvP 24h/7 aczkolwiek w nieco utartych schematach to WAR to twój wybór.
Masz ochotę na coś odbiegającego od pewnych norm w ładnej oprawie graficznej próbuj AoC.
Jesteś hardcorowcem, śmierć avatara w grze sprawia ci ból, czekaj na Darkfalla.
Masz ochotę na świat Tolkiena podany w ładnej oprawie graficznej z ciekawym PvE skuś się na LotRo.
Kręci cię SF nie czekaj tylko bierz się do EVE.


Dla każdego coś miłego <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 02:48, zawcia napisał:

Lubisz grę prostszą, ale niesamowicie wciągającą szczególnie w PvE baw się w WoW.
Lubisz mass PvP 24h/7 aczkolwiek w nieco utartych schematach to WAR to twój wybór. /ciach/

ŁAdnie to kolega ujął ja osobiście gram w dwa mmo Lotro i warhammer a jeszcze paręciekawych tytułów w planach się szykuje, cóż będzie trzeba się zdecydować na jeden góra dwa..:) szkoda, że doba ma tylko 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 02:48, zawcia napisał:

> Moje ferie wyglądały tak: Wstaje o 11:00 - wykonuje podstawowe czynności .
> Age of conan do 4-5 nad ranem :)


Ha ha :D Nolife :D Ale szczerze, gdyby nie to, że mam w cholerę rzeczy do roboty to mój
tryb funkcjonowania wyglądał by identycznie :) Czas wstawania i spoczynku się zgadza,
ale środek niekoniecznie -_-


@Deathscyte

Mówiłem to już w wielu tematach i o różnych grach - kwestia gustu, opinia zależy od ludzi
z którymi grasz :)


Jedni mówią tak drudzy siak, najlepiej samemu grać i sobie oceniać.
Aczkolwiek jak dla mnie jeżeli ktoś szuka czegoś w WARze to na pewno nie PvE ;)


MMO różnych pełno wszędzie, nadchodzących też sporo, ale łatwo popaść w jakiś utopijny
schemat i czekać na grę idealną, złożoną, rozbudowaną, narzekać na każdy nowy wydany
tytuł i czekać na swojego księcia z bajki ;P
Każdy jedzie w to co mu bardziej przypadło do gustu.

Lubisz grę prostszą, ale niesamowicie wciągającą szczególnie w PvE baw się w WoW.
Lubisz mass PvP 24h/7 aczkolwiek w nieco utartych schematach to WAR to twój wybór.
Masz ochotę na coś odbiegającego od pewnych norm w ładnej oprawie graficznej próbuj AoC.
Jesteś hardcorowcem, śmierć avatara w grze sprawia ci ból, czekaj na Darkfalla.
Masz ochotę na świat Tolkiena podany w ładnej oprawie graficznej z ciekawym PvE skuś
się na LotRo.
Kręci cię SF nie czekaj tylko bierz się do EVE.


Dla każdego coś miłego <3



Normalnie za ten post temu Panu to się browar należy, albo inny trunek! Polać mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:14, Lukas1992 napisał:

/.../ nie chodzi mi o to żeby była przewaga ,ale żeby sobie pograć pvp dobrze;p
za odpowiedz dziękuje.



Jeśli zależy ci na rodakach to K8P i Burlok, z czego ja grałem na Burloku (przerwę mam), na Burloku PvP jest całkiem całkiem, zazwyczaj znajdzie się kogoś do keepów, ciężko w T1 o cokolwiek, ale tam się mało w PvP bawiłem. No i na Burloku często liczy się bardziej sama młócka, niż farmienie worków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:25, czupryn napisał:

> /.../ nie chodzi mi o to żeby była przewaga ,ale żeby sobie pograć pvp dobrze;p

> za odpowiedz dziękuje.
>


Jeśli zależy ci na rodakach to K8P i Burlok, z czego ja grałem na Burloku (przerwę mam),
na Burloku PvP jest całkiem całkiem, zazwyczaj znajdzie się kogoś do keepów, ciężko w
T1 o cokolwiek, ale tam się mało w PvP bawiłem. No i na Burloku często liczy się bardziej
sama młócka, niż farmienie worków.


Utarło się, że Polacy, to tylko na k8p i Burloku. A tymczasem na Karak-Azgal jest przynajmniej jeden polski alians destro zrzeszający 7 gildii, natomiast po stronie orderu jest Twierdza i coś jeszcze. No i Burlok to w końcu serwer RP, więc nie licz na farmienie worków.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 00:34, Deathscythe napisał:

> > /.../ nie chodzi mi o to żeby była przewaga ,ale żeby sobie pograć pvp dobrze;p

>
> > za odpowiedz dziękuje.
> >
>
>
> Jeśli zależy ci na rodakach to K8P i Burlok, z czego ja grałem na Burloku (przerwę
mam),
> na Burloku PvP jest całkiem całkiem, zazwyczaj znajdzie się kogoś do keepów, ciężko
w
> T1 o cokolwiek, ale tam się mało w PvP bawiłem. No i na Burloku często liczy się
bardziej
> sama młócka, niż farmienie worków.

Utarło się, że Polacy, to tylko na k8p i Burloku. A tymczasem na Karak-Azgal jest przynajmniej
jeden polski alians destro zrzeszający 7 gildii, natomiast po stronie orderu jest Twierdza
i coś jeszcze. No i Burlok to w końcu serwer RP, więc nie licz na farmienie worków.

Pozdrawiam
C.



Bo K8P i Burlok to 2 "Główne" miejsca gdzie siedzą polacy i ludzie z przełęczy czarnego ognia ;) No często się walczy PvP a nie farmi wory, na tym polega gra. Chociaż farmerzy też się zdarzają dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:01, czupryn napisał:

Bo K8P i Burlok to 2 "Główne" miejsca gdzie siedzą polacy i ludzie z przełęczy czarnego
ognia ;) No często się walczy PvP a nie farmi wory, na tym polega gra. Chociaż farmerzy
też się zdarzają dość często.


To ma być flamebait?

Burlok jest serwerem low/low, K8P chyba też. Poza tym, przypomnę to jeszcze raz, Burlok jest serwerem ROLE PLAY, czyli oferuje specyficzny typ rozrywki.

Z Przełęczy więcej osób znam z KA niż z K8P, zwłaszcza po przeprowadzkach z K8P, więc ciężko nazywać te miejsca "głównymi". Równie dobrze mógłbym stwierdzić, że Karak-Azgal jest "głównym" polskim serwerem destro, ponieważ jeden polski alians zrzesza około 350-500 osób (na 2.5k zarejestrowanych użytkowników na Przełęczy). A że nie ma ich na Przełęczy, to znaczy, że nie są Polakami? ;o Co do walk, to nie ma dnia bez walki o Fortress. Mam nadzieję, że na tym zakończymy "dyskusję" o głównym polskim serwerze.

Z innej beczki. Pojawiły się pierwsze patch notes odnośnie łatki 1.2 oraz informacje o bonusach dla graczy powracających do WAR.

Link do patch notes 1.2: http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=617
Link do info dla powracających (również trochę o 1.2): http://war-europe.com/#/news/?lang=en&id_news=en361

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 19:46, Deathscythe napisał:

To ma być flamebait?

Burlok jest serwerem low/low, K8P chyba też. Poza tym, przypomnę to jeszcze raz, Burlok
jest serwerem ROLE PLAY, czyli oferuje specyficzny typ rozrywki.

Z Przełęczy więcej osób znam z KA niż z K8P, zwłaszcza po przeprowadzkach z K8P, więc
ciężko nazywać te miejsca "głównymi". Równie dobrze mógłbym stwierdzić, że Karak-Azgal
jest "głównym" polskim serwerem destro, ponieważ jeden polski alians zrzesza około 350-500
osób (na 2.5k zarejestrowanych użytkowników na Przełęczy). A że nie ma ich na Przełęczy,
to znaczy, że nie są Polakami? ;o Co do walk, to nie ma dnia bez walki o Fortress. Mam
nadzieję, że na tym zakończymy "dyskusję" o głównym polskim serwerze.

Z innej beczki. Pojawiły się pierwsze patch notes odnośnie łatki 1.2 oraz informacje
o bonusach dla graczy powracających do WAR.

Link do patch notes 1.2: http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=617
Link do info dla powracających (również trochę o 1.2): http://war-europe.com/#/news/?lang=en&id_news=en361

Pozdrawiam
C.



Nie napisałem, że jeśli nie są na przełęczy to nie są polakami, jednak, przełęcz to z tego co się orientuje największe miejsce, które łączy polską społeczność WAR, K8P napewno nie był low/low, a Burlok w godzinach szczytu med/med kiedy ostatnio grałem (jakieś 2 tygodnie temu). Nie mówię, że na Karak Azgal nie ma polaków, nie wiem też, po co ten sarkazm :). Wracając jeszcze do przełęczy, serwery, które zrzeszają wielu polaków z tego forum mają osobne wątki, jest to Burlok, Dragonback Mountians, Karak Azgal, K8P. Z tego co czytam to forum, to na Eltharionie też trochę ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi pogrywam sobie troche w wara:D
Mój kolega kupi3 warhammer online oko3o dwóch tygodni temu. Wciągne3o go strasznie, ale nie najnowszy komputer(który nied3ugo zmienia) i nawa3 roboty w ostatnich dniach nie dają mu graa. Po?yczy3 wiec gre mnie!:) Przede wszystkim dlatego, abym i ja sie przekona3 do kupna. Planujemy w wakacje troche graa. Choa osobiście wiem, ?e nie chce sie tak wciągnąa jak w WoWa, w którego te? graliśmy ostatnimi czasyxD w tak cie?kich czasach(nawa3 roboty;/).
btw gram zielonoskórym szamanem na Dragonback, mam 7 bąd1 8 lvl. Jak ktoś jest zainteresowany wspólnym graniem przez oko3o 10 dni to czekam w grze:D

Kilka pytan bo zaraz mój plecak wybuchnie:
1/ Gdzie jest najbli?szy dom aukcyjny?! Nie mam serca wywalaa bąd1 sprzedawaa dośa cennych itemów:P
2/ Da sie zwiekszya ilośa toreb?
3/ Od którego lvla bedą insty/dungeon''y? Gdzie one są i jak zbieraa dru?yne?
4/ Jak wy3ączya okno chatu? Nie dośa, ?e brzydkie to strasznie du?e;P
5/ Czy wszystkie talizmany mają określony czas dzia3ania? Osobiście uwa?am to za g3upi pomys3.

Ogólnie rzecz biorąc jestem zachwycony. Gra ma, przynajmniej na razie wszytko to czego brakowa3o mi w WoWie, ale niestety wykonanie najlepsze nie jest. Choaby walka. Zamierzam graa healeram i np. w wow stoje ca3y czas w jednym miejscu i lecze, oni sie naparzają ja lecze, mnie naparzają, lecze itd. w war lecze i walcze na zmiane co sprawia, ?e gra jest bardziej dynamiczna i ciekawsza:) Niestety tu pojawia sie problem bo strasznie trudno wybraa wroga, w którego chcemy rzuci czar. Zwykle jest za zas3oną moich, lub swoich i konkretne wskazanie przeciwnika jest trudne, ale co gorsze zabiera cenny czas;/ Kolejna sprawa grafika. Na sam widok wielkiego tatarka orków ca3y Dalaran mo?e sie schowaa. Wygląda niesamowicie, poza tym sama architektura orków(byle jak przybijane deski, sztandary itp) prezentuje sie wspaniale. Jednak jak przyj?emy sie bli?ej otoczeniu to brak szlifu( du?ego). Brak te? "magicznej" otoczki, którą mi osobiście przyciąga3a w wowie i by3a usprawiedliwieniem robienia kolejnego questa, zabij x potworów:P
Co do samych questów, to jest ich rozsądna ilośa. Oczywiście ka?dy polega prawie ?e na tym samym, ale wykonuje sie je przyjemnie. Zwykle robie kilka i lece na scenerio i tak w ko3o. Czasem public quest, które są niejakim wyzwaniem(choaby niewpadniecie w furie, ?e trzeba zabia 80 mob''ków:P)
Nie wiem jak sprawa wygląda na maksymalnym lvlu, ale na moim scenerio są dośa średnie. Przede wszystkim ma3o ludzi na jednym, jakby nie mogli podnieśa limitu;/ Gra sie te? strasznie chaotycznie, ka?dy sie waha aby sie nie wysunąa itd. Ehh ciekawe czy do?yje przed koncem mojej którtkiem wizyty w świecie warhammer do bitwy o twierdze:P

ps: lol, już od kilku dni coś się na forum chrzani

20090213234757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować