Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Co sadzicie o tej grze .Ja sie interesuje tym tytulem od jakiegos miesiaca ,co prawda na newsletter na www.warhammeronline.com jestem zapisany od dosc dawna ,ale dopiero teraz zainteresowalem sie tym tematem na powaznie i musze przyznac ,ze zapowiada sie super MMORPG ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 21:40, Bagieta napisał:

Oby nie następny mmorpg, ja bym chciał MMORTS :D


Probowałem kiedyś trochę rozkminić jak by taki RTS musiał wyglądać, i powiem że nic ciekawego nie wymyśliłem.

Ja na tego Warhammera czekamod tylu lat od ilu gram w WFRP, czyli od jakiś 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 22:13, Bagieta napisał:

W sumie to nie jestem fanem RTSów i nie umie w nie grać zbytnio. Ale może coś by wyszło

Wiesz gdzie widziałem największy problem? Co zrobić z miastem gracza po wylogowaniu :D

Co do gry, to świetny filmik mają, screeny też niczego sobie, aże premiera dopiero w 2008, to liczę że tego nie schrzanią. Mythic w końcu zrobił Age OF Camelot, a z tego co słyszałem to zła gra nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy klon - inny swiat (cwiercwieczna tradycja) przeniesiona mechanika z systemu RPG - masa na prawde masa oficjalnych dodatkow i przygod pozwala w pelni wykorzystac swiat

nie moge sie doczekac kiedy wyjdzie WH i kiedy bede mogl rozegrac w nim najwazniejsze kampanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 16:41, Wasizi napisał:

Czy jest już pewne, że na WO będzie abonament, czy jedorazowa opłata? Też już się nie doczekam
WO :P.


Na 100% abonament, za duża marka żeby robić jednorazową opłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:37, Wasizi napisał:

No to źle dla mnie, ale dla nich lepiej... Wątpie że zakupię w takim razie WO. Nie stać mnie
na stałą opłatę :D ;(

Mnie też nie stać, ale jeszcze prawie 1,5 roku do premiery, więc możesz trochę oszczędzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:46, PsychoMan napisał:

> No to źle dla mnie, ale dla nich lepiej... Wątpie że zakupię w takim razie WO. Nie stać
mnie
> na stałą opłatę :D ;(
Mnie też nie stać, ale jeszcze prawie 1,5 roku do premiery, więc możesz trochę oszczędzić :P


Nawet nie zacznę. Mam 14 lat :P (tak dla ułatwienia zrozumienia mojej wypowiedzi). Rodzice mi nie pozowlą na abonamencik :P, a na jednorazową opłatę może bym ich jakoś przekonał.

Delis
Z e-mailem też nie najlepiej, teraz do nch chciałęm wysąłć ale firma w której mam, nazwy nie powiem, lecz powiem, że to nooby ;), bo niby jakieś ta umowy nie podpisali i nie moge słać maili, i tak samo obrazkó na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - grałem w niego na GC i wrażenie zrobił dla mnie nienajlepsze.
MMO podobne do Dark Age of Camelot i, jak się dało wywnioskować, przeznaczone generalnie dla fanów świata Warhammera - graficznie cienkie, interfejs mało intuicyjny. W każdym razie Anarchy Online z bodajże 2003 robi na mnie pod oboma tymi względami znacznie lepsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 18:32, Backside napisał:

Powiem tak - grałem w niego na GC i wrażenie zrobił dla mnie nienajlepsze.
MMO podobne do Dark Age of Camelot i, jak się dało wywnioskować, przeznaczone generalnie dla
fanów świata Warhammera - graficznie cienkie, interfejs mało intuicyjny. W każdym razie Anarchy
Online z bodajże 2003 robi na mnie pod oboma tymi względami znacznie lepsze wrażenie.



Kurcze... szkoda, a miałem nadzieje, że to jednak będzie dobra gra. Wiadomo kiedy będzie premiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować