Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2008 o 22:41, Furusu napisał:

Ostrzegam, jestem fanatykiem młotka :P


W takm razie ja ostrzegam, że gra to nie jest bezwzględnie kopia systemu. Z tego co widziałem na forach, niektórzy gracze narzekaja trochę na pewne odstępstwa od oryginału figurkowego. Ale ogólnie więcej jest opinii dobrych niż złych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się wpisać na listę... no a czy się dostaniesz to już inna sprawa.

HumanGhost ... oglądałem wszystkie podcasty, filmiki z videobloga Paula Barnetta i nie zauważyłem nic co by było nie tak (jak już wiele razy pisałem - twórcy gry wszystko konsultują z Games Workshop, Black Industries itp :P)

A dzisiaj sobie pograłem na becie... I jestem baaaaaaaaardzo zadowolony z tego co robią. Tak, jest troche podobieństw mechanicznych do WoWa... ale nie przeszkadza mi to :P

Może jak zaczne spisywać wrażenia z bety to ludzie zaczna na moj gramsajt wbijać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dobrze. Chciałem się skusić teraz na Age of Conan, ale zostałem przy WoWie, w oczekiwaniu na Warhammera i dobrze zrobiłem. Dużo ma jeszcze w WoWie do zrobienia, a to mi umili czas oczekiwania na WARa.:D

PS. Furusu, spisuj, spisuj i to szybko te wrażenia z bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 20:21, Samurai Nobuke napisał:

Jakbyś mógł, to napisz do mnie jak się gra Warrior Priestem, ponieważ na tę klasę czekam
najbardziej :) Kontakt znajdziesz na gramsajcie.



Niestety obecnie testowane są orki vs dwarfy, miesiąc temu było imperium vs chaos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:27, Furusu napisał:


Niestety obecnie testowane są orki vs dwarfy, miesiąc temu było imperium vs chaos :(


Czy dobrze zrozumiałem, że w Open Beta ma się dostęp tylko do fragmentu gry, jaki akurat postanowili potestować? Zastanawiałem się nad kupieniem klienta, ale w takim wypadku niezbyt się opłaca.
Wiadomo może, jak długo OB potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 15:36, pkapis napisał:

Wiadomo może, jak długo OB potrwa?


Na razie to nawet nie wiadomo jak długo potrwa closed beta. W kazdym etapie testują inną rzecz, wszystko inne podobno wyłaczają. Poza tym co za kupno klienta??

marselus -->> Pewnie dlatego, że dostaliśmy mało EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 15:59, HumanGhost napisał:

marselus -->> Pewnie dlatego, że dostaliśmy mało EK.


Ja na szczęście swoją dostałem, a raczej ten pre-order teraz nic tylko czekać, zastanawiającym jest to, czy w sytuacji w której będą 3-4 mmo na rynku nei zacznie się "konkurencja cenowa" polegająca na obniżeniu abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 15:59, HumanGhost napisał:

Na razie to nawet nie wiadomo jak długo potrwa closed beta. W kazdym etapie testują inną
rzecz, wszystko inne podobno wyłaczają. Poza tym co za kupno klienta??


W Dublinie widzę w sklepach pudełka z klientem Warhammer Online. Jest na nich napisane, że kupno gwarantuje miejsce w Open Beta, czyli nie trzeba liczyć na szczęście w losowaniu. Kosztute to jakieś 17 euro (ok. 60 zł), czyli tyle co podstawka WoW. Gdyby Open Beta było wczesną wersją gry i można było w nią trochę pograć bez opłat, to chętnie bym sprawdził czy mi się to w ogóle spodoba i czy będzie chodzić, bo nie chciałbym później wydawać pieniędzy na coś, co rzucę po paru dniach. Ewentualnie pozostaje liczyć na parodniowego triala.

Wydawało mi się, że OB już się rozpoczęła, ale jak rozumiem, ciągle jeszcze trwa CB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:05, marselus napisał:

zastanawiającym jest to, czy w sytuacji w której będą 3-4 mmo na rynku nei zacznie się "konkurencja cenowa" polegająca na obniżeniu abonamentu


Szczerze? Wątpię. Blizz za bardzo lubi pieniążki żeby z nich rezygnować. A Eidos za dużo zainwestował w Conana żeby teraz się szarpnąć na obniżki.
Teoretycznie po wyjsciu takich tytułów jak WH: Reckoning czy Stargate jeszcze w tym roku można by oczekiwac spadku abonamentów w takich WoW, LotR czy właśnie Conan, ale jak mówię, ja w to nie wierzę. Tym bardziej, że Blizz nie zrezygnuje z obecnego abonamentu w związku z wyjściem nowego dodatku. Tak samo Codemasters.
Dodaj do tego, że tak naprawdę to tylko Europa wschodnia odczuwa ten abonament. Przy zarobkach w USA, Europie Zachodniej, takiej Korei Pd. czy Japonii to jest praktycznie nieodczuwalne. A więc nie ma podstaw żeby dla procenta graczy z naszego rejonu obniżać abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:07, Samurai Nobuke napisał:

Czy ktoś wie, gdzie jeszcze mogę dostać EK tego Warhammera? Mówię tu o sklepach na terenie Polski ;)


EK to jeszcze nie ma. Były pre-ordery z pierwszeństwem do zakupu EK. W przypadku kiedy posiadacz pre-ordera nie odbierze swojej EK ze sklepu w ustalonym terminie to pozostałe w ten sposób EK trafią do reszty graczy. Ale.. małe szanse. EK na Allegro będzie sporo kosztować. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci od tego za ile pojdzie EK w normalnej cenie, pewnie cos kolo 200 zlotych minimum, na allegro te gierki pojda za 300 zlotych minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:06, marselus napisał:

W zaleznosci od tego za ile pojdzie EK w normalnej cenie, pewnie cos kolo 200 zlotych minimum, na allegro te gierki pojda za 300 zlotych minimum


Gdzieś czytałem ocenie oscylującej w granicach 270zł. Juz nie pamietam gdzie. W każdym razie tanio nie będzie, bo EK wypaśna. Ciekawe ilu pre-orderowców sobie na nią pozwoli. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja napewno, cóż nie będę jadł przez miesiąc, telewizor dam na miesąc sąsiadom by nie kusił, lodowkę wyłączę a telefon schowam, no i bede oszczędzał, przy dzisiejszych zarobkach w granicach 1200 złotych wydatek 1/4 pensji to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja już zamówiłem EK w Irlandii i razem z przesyłka, kosztowało mnie to jakieś 280zł ale nie żałuje, ponieważ spodziewam się że WAR będzie najlepszą grą MMORPG w jaką będę grał. Z tego co czytałem z opinii beta testerów i z tego co widziałem z podcastów i innych filmików to się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować