Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

A jeśli się założyło konto w trakcie przenosin czyli nieaktywności europejskich serwerów to to coś zmienia czy nie? pytam się ponieważ wpisując w login i hasło wyskakuje mi że jest błędne (zapewniam że wpisywanie już 25 raz chyba oznacza że naprawdę nie zależy to od poprawności a jako dowód informuje że na war-europe.com wpisując to samo mi działa) naturalnie w loginie dopisuje " _eur "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 21:12, EmperorKaligula napisał:

dodajac _eur bez problemu wszedlem wlasnie do gry... daja Ci 2 tygodnie grania za friko,
a Ty juz z ryjem jacy to oni sa hujowi... wiecej cierpliwosci nastepnym razem. Mialo
ruszyc 6 i ruszylo. No i nic nie musialem robic, tylko wpisalem login z _eur i wszytko
piknie dziala.


A Ty od razu "z ryjem" i brakiem kultury do mnie. Pracujesz dla nich? To zrób coś z tym, zamiast się tak wypowiadać. Jak nie, to nie zachowuj się, jakbym Ci rodzinę kroił ;o Poza tym słownik się kłania i znajomość ortografii: "ch" się piszę.

Już działa, ale tłumaczeń ze strony EA/EA Mytihc brak jak zwykle. Support ticket nadal wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 23:08, Deathscythe napisał:

A Ty od razu "z ryjem" i brakiem kultury do mnie.


wypisujesz glupoty i zalisz sie jak jakis no-life, ktory nie moze sobie pograc... gra miala ruszyc 6 lipca i ruszyla - z czym masz jeszcze problem ? Jak masz problem indywidualny to nie zwalaj tego na Mythica tylko na wlasna nieudolnosc, bo w grze bylem, duzo ludzi widzialem i gralem bez problemow. Inne osoby z ktorymi gram tez nie uswiadczyly zadnych problemow.

Dnia 06.07.2010 o 23:08, Deathscythe napisał:

Pracujesz dla nich? To zrób coś z tym,
zamiast się tak wypowiadać.


ja nic nie musze robic, paru innych znajomych co wrocilo na te 2 tygodnie tez zero kombinowania i problemow... no chyba ze dodanie _eur jest dla Ciebie czyms nieosiagalnym. I nie pracuje dla nich - zaprzeczam tylko bredniom wypisywanym przez Ciebie, bo zniechecasz czyms takim ludzi sledzacych temat, a gra dziala swietnie i wszytko w terminie zrobiono.

Dnia 06.07.2010 o 23:08, Deathscythe napisał:

Poza tym słownik się kłania i znajomość ortografii: "ch" się piszę.


foad, nie widze zwiazku z poruszonym przez Ciebie problemem, wiec sobie odpusc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam ten sam problem co Death, na starej stronie EU jestem wstanie się zalogować, na US mogę zmienić hasło ale nie jestem wstanie się zalogować.
Co ciekawe, stare kontro trialowe zostało przeniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 23:24, EmperorKaligula napisał:

wypisujesz glupoty i zalisz sie jak jakis no-life, ktory nie moze sobie pograc... gra
miala ruszyc 6 lipca i ruszyla - z czym masz jeszcze problem ? Jak masz problem indywidualny
to nie zwalaj tego na Mythica tylko na wlasna nieudolnosc, bo w grze bylem, duzo ludzi
widzialem i gralem bez problemow. Inne osoby z ktorymi gram tez nie uswiadczyly zadnych
problemow.


Pudło: gra miała ruszyć dla powracających 28/29 czerwca na serwerach europejskich. Czytaj ze zrozumieniem, to naprawdę nie boli. I faktycznie indywidualny, skoro większość moich znajomych tak miała. Ot, kompletna losowość.

Dnia 06.07.2010 o 23:24, EmperorKaligula napisał:

ja nic nie musze robic, paru innych znajomych co wrocilo na te 2 tygodnie tez zero kombinowania
i problemow... no chyba ze dodanie _eur jest dla Ciebie czyms nieosiagalnym. I nie pracuje
dla nich - zaprzeczam tylko bredniom wypisywanym przez Ciebie, bo zniechecasz czyms takim
ludzi sledzacych temat, a gra dziala swietnie i wszytko w terminie zrobiono.


Widać podobnie, jak dla Ciebie pisanie z kulturą. Odreaguj sobie na siłowni ;o Zaprzeczysz, że GOA/Mythic twierdzili, że wszyscy uzyskają możliwość gry na okres przenoszenia (na serwerach europejskich) oraz po przenosinach 14d (na serwerach US)? Adwokat z Ciebie kiepski. Może przez ten rage.

Dnia 06.07.2010 o 23:24, EmperorKaligula napisał:

> Poza tym słownik się kłania i znajomość ortografii: "ch" się piszę.

foad, nie widze zwiazku z poruszonym przez Ciebie problemem, wiec sobie odpusc.


Ja nie widzę związku Twojego agresywnego zachowania z wystosowanymi przeze mnie postami. Jakieś kompleksy? Problemy z czytaniem? Ze zrozumieniem? Czy po prostu chęć zabłyśnięcia (ortografią też)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak btw poza flame''em, który wznieciliście gra ktoś w ogóle jeszcze w tą grę ? Osobiście grę skończyłem na 40 lvlu szamanem, jako jeden z pierwszych, który wbił max lvl, potem zrobiło się bardzo nudno. Jakieś konkretne zmiany na plus ? WoW''em troszki żygam, przydałaby się jakaś alternatywa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 23:32, Deathscythe napisał:

Pudło: gra miała ruszyć dla powracających 28/29 czerwca na serwerach europejskich. Czytaj
ze zrozumieniem, to naprawdę nie boli. I faktycznie indywidualny, skoro większość moich
znajomych tak miała. Ot, kompletna losowość.


Once the transition has begun on 29 June 2010, access to European servers for WAR will be suspended for half-a-day as the new Mythic Entertainment servers are brought online. After this transition period, the full game will once again be accessible on the GOA servers, and starting 6 July 2010 all current and former European subscribers will receive 14 days of free gameplay on our servers and a 100% bonus to Renown and Experience for 14 days!

czego nie zrozumiales w tym mailu od Mythica ? Nigdzie nie widzalem wiadomosc, ze bede mogl grac od 29 na full grze...

Dnia 06.07.2010 o 23:32, Deathscythe napisał:

Widać podobnie, jak dla Ciebie pisanie z kulturą. Odreaguj sobie na siłowni ;o Zaprzeczysz,
że GOA/Mythic twierdzili, że wszyscy uzyskają możliwość gry na okres przenoszenia (na
serwerach europejskich) oraz po przenosinach 14d (na serwerach US)? Adwokat z Ciebie
kiepski. Może przez ten rage.


dalo sie grac na amerykanskich serverach przed 6 lipca na kontach trialowych, wiec nie wiem o co Ci chodzi... a europejskie ruszyly o czasie...

Dnia 06.07.2010 o 23:32, Deathscythe napisał:

Ja nie widzę związku Twojego agresywnego zachowania z wystosowanymi przeze mnie postami.
Jakieś kompleksy? Problemy z czytaniem? Ze zrozumieniem? Czy po prostu chęć zabłyśnięcia
(ortografią też)?


jak ja gardze takimy jak Ty, nawet sobie nie wyobrazasz... wypisuja glupoty, ktore potwierdzaja ich wlasna nieudolnosc, a potem czepiaja sie wszytkiego (ortografii, kompleksow) tylko nie wlasciwego tematu... foad jak juz mowilem bo szkoda czasu. Moze to i lepiej dla wszytkich ze nie mozesz pograc...

@4ny4

wg mnie warto sciagac tego poteznego updata (po instlacji z plytki gra sciaga ~10gb) i sie przekonac na wlasniej skorze. Ja ostatnio gralem w zeszlym roku - a kompletnie zmieniono stolice, dodano fajny system broni na SCkach, poprawiono land of the dead, zapowiedziano poprawienie setow i wiele wiele innych. 2 tygodnie to masa czasu i mozna naprawde sporo zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 08:20, EmperorKaligula napisał:

Once the transition has begun on 29 June 2010, access to European servers for WAR will
be suspended for half-a-day as the new Mythic Entertainment servers are brought online.
After this transition period, the full game will once again be accessible on the GOA
servers, and starting 6 July 2010 all current and former European subscribers will receive
14 days of free gameplay on our servers and a 100% bonus to Renown and Experience for
14 days!

czego nie zrozumiales w tym mailu od Mythica ? Nigdzie nie widzalem wiadomosc, ze bede
mogl grac od 29 na full grze...



Following this operation, current and former European subscribers will be able to log-in and play the game for a free transitional period on GOA’s servers until July 6th.

Czego nie zrozumiałeś w ogłoszeniu na stronie war-europe.com? Learn to read.

Dnia 07.07.2010 o 08:20, EmperorKaligula napisał:

dalo sie grac na amerykanskich serverach przed 6 lipca na kontach trialowych, wiec nie
wiem o co Ci chodzi... a europejskie ruszyly o czasie...


Patrz wyżej. Czemu odchodzisz od tematu na konta trialowe?

Dnia 07.07.2010 o 08:20, EmperorKaligula napisał:

jak ja gardze takimy jak Ty, nawet sobie nie wyobrazasz... wypisuja glupoty, ktore potwierdzaja
ich wlasna nieudolnosc, a potem czepiaja sie wszytkiego (ortografii, kompleksow) tylko
nie wlasciwego tematu... foad jak juz mowilem bo szkoda czasu. Moze to i lepiej dla wszytkich
ze nie mozesz pograc...


Gardziłbym, gdyby było kim. Niestety, nawet do poziomu pogardzania brak naprawdę dużo. Polecam lekturę newsa na stronie war-europe.com: http://war-europe.com/#/news/?id_news=en770〈=en Po zapoznaniu, możesz płakać, jaki to Ty biedny i pokrzywdzony, jak to po polsku nie umiesz pisać i, nie zapominajmy, jak to nie znasz się na temacie powołując się jedynie na maila.

Na przyszłość nim zaczniesz młodzieńczy rage poczytaj, co obiecują dane firmy, a dopiero później dawaj upust emocjom.

I na przyszłość: żeby rzeczowo, a co ważniejsze RZETELNIE, wypowiadać się w temacie należy zapoznać się chociaż z treścią strony oficjalnej. Do tego czasu idź pokrzyczeć przez okno czy pogardzić osobą przed lustrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:32, Deathscythe napisał:

Po zapoznaniu, możesz płakać, jaki to Ty biedny i pokrzywdzony, jak to po polsku nie
umiesz pisać i, nie zapominajmy, jak to nie znasz się na temacie powołując się jedynie
na maila.


to nie ja zale sie publicznie, ze mi gierka nie dziala... u mnie wszytko OK i wielki plus dla mythica za 2 tygodnie gry

"jedynie na oficialnego maila" zapomniales zaznaczyc.

Dnia 07.07.2010 o 09:32, Deathscythe napisał:

Na przyszłość nim zaczniesz młodzieńczy rage poczytaj, co obiecują dane firmy, a dopiero
później dawaj upust emocjom.


nie sledze strony bo po co ? Dostalem maila, ze gra ruszy 6 i ruszyla. Dla mnie jest wszytko OK. Obietnica spelniona.

Dnia 07.07.2010 o 09:32, Deathscythe napisał:

I na przyszłość: żeby rzeczowo, a co ważniejsze RZETELNIE, wypowiadać się w temacie należy
zapoznać się chociaż z treścią strony oficjalnej. Do tego czasu idź pokrzyczeć przez
okno czy pogardzić osobą przed lustrem.


odezwal sie pan rzetelny, ktory chcial grac "tu i teraz" zamiast cierpliwie czekac az uruchomia servery ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 10:23, EmperorKaligula napisał:

to nie ja zale sie publicznie, ze mi gierka nie dziala... u mnie wszytko OK i wielki
plus dla mythica za 2 tygodnie gry


Fakt - Ty tylko, jak to ładnie określiłeś, wyskakujesz "z ryjem" na kogoś, kto wyraża własne opinie na forum. Zdaje się do tego, że publicznym, na którym jakieś zasady kultury osobistej obowiązują.

Dnia 07.07.2010 o 10:23, EmperorKaligula napisał:

"jedynie na oficialnego maila" zapomniales zaznaczyc.


Dziwne, że nie tknęło Cię, aby sprawdzić to na stronie. Ale w końcu po to są maile, żeby im wierzyć.

Dnia 07.07.2010 o 10:23, EmperorKaligula napisał:

nie sledze strony bo po co ? Dostalem maila, ze gra ruszy 6 i ruszyla. Dla mnie jest
wszytko OK. Obietnica spelniona.


No popatrz. To połowa obietnicy spełniona, a połowa nie. Serwery GOA miały być aktywne od 29 czerwca do 7 lipca. Nie były.

Część osób otrzymała prezenty w postaci banów w trakcie transferu w wyniku "błędów w bazie danych". Czy uważasz, że dla nich też obietnica została spełniona? Czy bierzesz pod uwagę tylko siebie?

Dnia 07.07.2010 o 10:23, EmperorKaligula napisał:

odezwal sie pan rzetelny, ktory chcial grac "tu i teraz" zamiast cierpliwie czekac az
uruchomia servery ^^


Jeżeli aktywna strona war-europe.com pokazuje mi status subskrypcji jako aktywny do dnia 8 lipca, to oczekuję, że będzie działać. Raczej chciałem dokonać aktualizacji, żeby później nie czekać, bo mam lepsze rzeczy do roboty. To jednak jest niemożliwe bez wcześniejszego zalogowania się.

Co do rzetelności, to naprawdę kliknięcie na dwóch linkach, ew. wejście na stronie w celu sprawdzenia informacji, jest zdecydowanie lepsze niż poleganie tylko i wyłącznie na jednym źródle. Zwłaszcza jeśli włączasz się w dyskusji i robisz to w takim tonie.


Inna sprawa: Mythic graczom powracającym aktywował konta od 1 lipca 2010 do 23 lipca 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a jeśli nie chce mi się czekać na powrócenie konta(o ile w ogóle wróci ) to na której stronie WAR''a ma założyć? Czy to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 01:23, 4ny4 napisał:

gra ktoś w ogóle jeszcze w tą grę ?

Tak nie dalej jak 3 dni temu wbiłem renown rank 75 :)

Dnia 07.07.2010 o 01:23, 4ny4 napisał:

Osobiście grę skończyłem na 40 lvlu szamanem, jako jeden z pierwszych, który wbił max lvl, potem
zrobiło się bardzo nudno. Jakieś konkretne zmiany na plus ? WoW''em troszki żygam, przydałaby
się jakaś alternatywa. :)


Zależy kiedy skończyłeś. Jakieś 9 miesięcy temu Mythic udostępnił Land of the Dead, jest to zone nastawiony zarówno pod RvR jak i pod PvE. Dodali jak dotąd najtrudniejszą instancję Tomb of the Vulture Lord, która naprawdę wymaga skoordynowanej drużyny.

Jeżeli zaś chodzi o RvR, to trochę się zmieniło. Najważniejsze zmiany to usunięcie fortec, oraz kilkakrotnie udoskonalano koncepcję inwazji na przeciwną stolicę. Na chwilę obecną atak na miasto jest ciekawy, podzielone zostało na 3 fazy, każda z nich różni się od pozostałej. 1 faza, należy zająć strategiczne pozycje i zniszczyć bramę pałacu (altdorf) lub cytadeli (inevitable city). 2 faza należy zabić dowódców przeciwnego króla, chroniąc przy tym naszych. 3 faza to już walka przywódców frakcji.

Jakiś czas temu dodano system underdog. Polega on na tym że strona słabsza na servie ma szansę coś zdziałać w rvr. Za każdym razem jak skończy się oblężenie miasta strona atakująca otrzymuje -1 underdog, a broniąca underdog +1. Dzięki tym punktom strona słabsza ma dużo łatwiej, chociażby szybciej przejmą dany region (będą potrzebować mniej victory points i krócej będzie trwać domination).

Wypisałem najważniejsze zmiany z okresu 9 miesięcy. Czy warto wracać ? szczerze mówiąc ja nie polecam, chociaż dużo się w grze zmieniło, to nadal dużo pracy przed Mythiciem. Największym minusem war jest brak balansu, i jak dotąd niewiele się zmieniło pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 11:04, likwidator993 napisał:

Ej a jeśli nie chce mi się czekać na powrócenie konta(o ile w ogóle wróci ) to na której
stronie WAR''a ma założyć? Czy to jest możliwe?


Europejska strona WAR zakończyła jakiekolwiek wsparcie, więc, jeżeli chcesz założyć/zmodyfikować konto zaloguj się na stronie usa http://www.warhammeronline.com/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mogę się zalogować tam (oczywiście z dopiskiem _eur) to pozostaje mi czekać? Ewentualniei gdybym założył nowe konto na warhammeronline.com to by działało od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 21:52, Gosu napisał:

Mialo byc lepiej, ale jakos tego nie widze, pogralem moze 20 min, lagi, lagi,lagi i w
koncu DC.



To samo: lagi, lagi, zbugowane skille, DC. I oczywiście FPS drop, co uważałem za niemożliwe ;o Nic się nie poprawiło, a szkoda ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 21:52, Gosu napisał:

Mialo byc lepiej, ale jakos tego nie widze, pogralem moze 20 min, lagi, lagi,lagi i w
koncu DC.


na jakim serverze ?

wczoraj na nornie wieczorem byly problemy bo nie moglem wejsc nawet do ekranu wyboru postaci (nie wiem czemu, tylko z normnem tak mialem), ale przedwczoraj w jakies 5-6 warbandow wparowalismy orderowi do warcampu w reikland i wybijalismy wszystko jak leci (griffony padaly w pare sekund). Przeciwko nam stala podobna liczba orderu i bylem zdziwony plynnoscia gry (samego silnika jak i zerowych lagow). Wczoraj popoludniu byla moja pierwsza nowa stolica, prawie pelniutka - tez zadnych problemow z wydajnoscia (zero lagow!) bylem cholernie zaskoczony.

ostatnio w grze bylem na jesien zeszlego roku, wg mnie naprawde spoooooro poprawiono odnosnie wydajnosci. DC ani jednego a kilkanascie godzin przez te 2 dni zagralem. Problemy ze skillami ? Moj magus castuje az milo, APeki tez sie nie blokuja jak kiedys, doczytywanie postaci znaczaco poprawili (kiedys to mozna bylo we wrogi warband wjechac nie widzac nikogo), nie ma tez lagow przy poruszaniu w grupie (kiedys jak sie przemieszczalo warbandami na rvr to masa teleportow do tylu/przodu byla). Wkurzaja tylko bombsquady... order nic a nic sie nie zmienil... nawet te same BWsy mnie morduja co te 8-9 miesiecy temu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bomb squady były, są i nadal będą. Hehe ja też gram na nornie po stronie destro i pamiętam ten rush na wc orderu :)
Nie jestem zwolennikiem bomb squad''ów, ale by mieć jakieś szanse przeciwko orderowi, ja i moja gildia, sami zorganizowaliśmy jeden stały bomb squad (chociaż ciągle brakuje nam sorc'ów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 13:13, Patryk_R1 napisał:

Nie jestem zwolennikiem bomb squad''ów, ale by mieć jakieś szanse przeciwko orderowi,
ja i moja gildia, sami zorganizowaliśmy jeden stały bomb squad (chociaż ciągle brakuje
nam sorc''ów)


u mnie w gildi sorcek jest od cholery... brakuje ubranych tankow na potege :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować