Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2010 o 09:51, EmperorKaligula napisał:

> Mialo byc lepiej, ale jakos tego nie widze, pogralem moze 20 min, lagi, lagi,lagi
i w
> koncu DC.

na jakim serverze ?


Obojetnie jakim z europejskich, wszedzie to samo...teraz juz wogole zaden nie dziala. Nie bardzo rozumiem polityke firmy ktora wydala Warhammera, skoro przejmowali servery od GOA to ja na ich miejscu sprawdzil bym najpierw jak daja rade z iloscia graczy ktora juz mieli, a dopiero wtedy jesli wszystko by dzialalo organizowal 2 weeks for free, gdzie wpada pewnie kilka tysiecy ludzi w kilka godzin. Sami sobie krzywde zrobili, wyszlo na to ze nic sie nie zmienilo bo nikt nie mial szansy nawet tego sprawdzic, a na chacie w grze ciagle tylko narzekania i wymienianie bledow gry sfrustrowanych ludzi. Troszke to nie przemyslane bylo tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 00:42, Gosu napisał:

Obojetnie jakim z europejskich, wszedzie to samo...


chyba nie ;) wczoraj znowu norn robil mi problemy z wpuszczeniem mnie, a na kazdy inny europejski wchodzilem normalnie

Dnia 10.07.2010 o 00:42, Gosu napisał:

teraz juz wogole zaden nie dziala.


wczoraj wczesnie odpadlem, a rvr sprawdze ponownie dopiero w poniedzialek

Dnia 10.07.2010 o 00:42, Gosu napisał:

Nie bardzo rozumiem polityke firmy ktora wydala Warhammera, skoro przejmowali servery
od GOA to ja na ich miejscu sprawdzil bym najpierw jak daja rade z iloscia graczy ktora
juz mieli, a dopiero wtedy jesli wszystko by dzialalo organizowal 2 weeks for free,
gdzie wpada pewnie kilka tysiecy ludzi w kilka godzin. Sami sobie krzywde zrobili, wyszlo
na to ze nic sie nie zmienilo bo nikt nie mial szansy nawet tego sprawdzic, a na chacie
w grze ciagle tylko narzekania i wymienianie bledow gry sfrustrowanych ludzi. Troszke
to nie przemyslane bylo tak mi sie wydaje.


moze wlasnie te 2 weeks for free to takie "testy maksymalnego obciazenia" ? To by mialo sens. Ide sprawdzic czy nasi jakas zone lockuja ^^ Jedyne na co ludzie bluzgaja (na chatach jest tego od cholery) to prepaidy (wpisali juz i im nie dodalo dni - trzeba dzwonic do stanow) albo zwrot kosztow automatyczej subskrypcji (tez trzeba ze stanami sie kontaktowa i czekac kilka tygoni). Dlatego jak ktos przekonal sie do WARa (np ja, brak mi rozbudowanego pvp po paru miesiach w wowie) po tych paru darmowych dniach to wstrzymajcie sie z prepaidami/wplatami z karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 08:51, EmperorKaligula napisał:

moze wlasnie te 2 weeks for free to takie "testy maksymalnego obciazenia" ? To by mialo
sens. Ide sprawdzic czy nasi jakas zone lockuja ^^ Jedyne na co ludzie bluzgaja (na chatach
jest tego od cholery) to prepaidy (wpisali juz i im nie dodalo dni - trzeba dzwonic do
stanow) albo zwrot kosztow automatyczej subskrypcji (tez trzeba ze stanami sie kontaktowa
i czekac kilka tygoni). Dlatego jak ktos przekonal sie do WARa (np ja, brak mi rozbudowanego
pvp po paru miesiach w wowie) po tych paru darmowych dniach to wstrzymajcie sie z prepaidami/wplatami
z karty.


Mi sie zawsze klimat Wara podobal, szkoda tylko ze nie wiem gdzie podzial sie moj level 40, chyba go usunieto razem z serverem, ale zaczac od poczatku tez by bylo fajnie, martwi mnie tylko brak przeciwnikow na low lv scenariusze, open rvr, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 11:27, Gosu napisał:

Mi sie zawsze klimat Wara podobal, szkoda tylko ze nie wiem gdzie podzial sie moj level
40, chyba go usunieto razem z serverem, ale zaczac od poczatku tez by bylo fajnie, martwi
mnie tylko brak przeciwnikow na low lv scenariusze, open rvr, etc.


wlasnie wyszedlem z T3, rvr bylo, keepy co i rusz zmienialy wlascicieli - ale slabsze niz na T2 czy T1 ;) To najgorszy tier pod tym wzglem.

No i dzis mialem jedno DC w t3, w t4 jeszcze nie mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 15:21, EmperorKaligula napisał:

No i dzis mialem jedno DC w t3, w t4 jeszcze nie mialem.


DC w ciągu godziny: DC podczas ładowania SC, DC podczas użycia Guild Scrolla, DC, podczas keep siege`a, DC podczas używania Book of Binding, DC podczas przelotu, DC podczas walki o BO, DC przy wyjściu z SC. Wymieniać bardziej szczegółowo?

Serwer: Karak Azgal.

Nie mówiąc o zbugowanych skillach, z których nadal obrażenia czasem nie wchodzą, a czasem wchodzą, jak to na przykład M4 Sorca: Soul Stealer. Nie mówiąc o lagach, gdzie WoP tickuje dmg po, teoretycznie, 4-6 sekundach i cały damage chain idzie na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 16:50, Deathscythe napisał:

DC w ciągu godziny: DC podczas ładowania SC, DC podczas użycia Guild Scrolla, DC, podczas
keep siege`a, DC podczas używania Book of Binding, DC podczas przelotu, DC podczas walki
o BO, DC przy wyjściu z SC. Wymieniać bardziej szczegółowo?


sc w ciagu 3 ostatnich dni zrobilem grubo ponad 30, ani razu DC, tylko w T3 mialem jedno DC podczach wchodzenia na SC. Keep siega przezylem: 4-5 warbandow po kazdej stranie bez problemow. BO i Keepy bez zadnych lagow i doczytywan. Bindiga uzywan tylko na alcie w T3, wiec sie za bardzo nie wypowiem. Przeloty takie jak zawsze, czyli dzialaja. Ale co do norna to ma swoje kaprysy i czasem (losowo) kopie i nie wpuszcza.

ale chetnie poczytam o bardziej szczegolowych by porownac z glosami innych czlonkow z gildii - to ze ja nie mam problemow, nie znaczy ze inni nie maja ;)

Dnia 10.07.2010 o 16:50, Deathscythe napisał:

Serwer: Karak Azgal.


NORN FTW~!

Dnia 10.07.2010 o 16:50, Deathscythe napisał:

Nie mówiąc o zbugowanych skillach, z których nadal obrażenia czasem nie wchodzą, a czasem
wchodzą, jak to na przykład M4 Sorca: Soul Stealer. Nie mówiąc o lagach, gdzie WoP tickuje
dmg po, teoretycznie, 4-6 sekundach i cały damage chain idzie na drzewo.


sorcow pare sie teraz lvluje na potege w gildii (rr) i zaden/zadna nic nie mowil/a o niedzialajacych moralkach... magusem wszystko dziala tak jak trzeba i krece dmg prawie taki jak czarki na SCi :]

lagow zadnych na RvR nie uswiadczylem (czy to rvr czy sc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2010 o 16:50, Deathscythe napisał:

DC w ciągu godziny: DC podczas ładowania SC, DC podczas użycia Guild Scrolla, DC, podczas
keep siege`a, DC podczas używania Book of Binding, DC podczas przelotu, DC podczas walki
o BO, DC przy wyjściu z SC. Wymieniać bardziej szczegółowo?


A to dziwne, bo ja dzisiaj tylko 2 razy miałem dc, raz gdy próbowałem polecieć do innego pairingu, a drugi raz gdy wyszedłem z sc. Lagi mam rzadko, nawet przy walkach zerg vs zerg, wygląda to dużo lepiej niż na serwach goa. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to jeszcze bardziej skopany i zlagowany mailbox.
Owszem stabilność na serwerach Mythica nieco ucierpiała z nieznanych mi powodów, ale ogólnie jest dobrze (gram zarówno na nornie jak i na azgalu)

Dnia 10.07.2010 o 16:50, Deathscythe napisał:

Nie mówiąc o zbugowanych skillach, z których nadal obrażenia czasem nie wchodzą, a czasem
wchodzą, jak to na przykład M4 Sorca: Soul Stealer. Nie mówiąc o lagach, gdzie WoP tickuje
dmg po, teoretycznie, 4-6 sekundach i cały damage chain idzie na drzewo.


W mojej gildii nikt nie narzeka na skille, póki co żadnych problemów. Z perspektywy bg/choppa (bo tymi klasami najczęściej gram) wszystko działa tak jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zarówno w piątek, sobotę, jak i dzisiaj w nocy moi znajomi, nie tylko z Polski, narzekali na lagi. Na advice zostało stwierdzone kolektywnie, że do IC nie można wejść bez DC. Podobnie sprawa miała się wczoraj wieczorem z SC: na 5 pop`ów udało mi się wejść na jeden SC, na pozostałych łapałem DC.

Być może zbuggowane skille to wina lagów, być może nie. Na chwilę obecną niemal non-stop występują jakieś problemy i ciężko stwierdzić czy gra jest zbuggowana nadal czy jest to zwyczajnie wina serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 03:09, Patryk_R1 napisał:

A to dziwne, bo ja dzisiaj tylko 2 razy miałem dc, raz gdy próbowałem polecieć do innego
pairingu, a drugi raz gdy wyszedłem z sc. Lagi mam rzadko, nawet przy walkach zerg vs
zerg, wygląda to dużo lepiej niż na serwach goa.


zgadzam sie w pelni

Dnia 11.07.2010 o 03:09, Patryk_R1 napisał:

Jedyne do czego mogę się przyczepić,
to jeszcze bardziej skopany i zlagowany mailbox.


nie przesadzajmy ;) przynajmniej na nornie wiadomosci dochodza w chwili wyslania, laguje tylko system odbioru przedmiotow (kilka sekund sie czeka po "take items", zanim bedzie odglos i przedmioty trafia do plecaka)

@Deathscythe

ja bym powiedzial, ze ani tego ani tego ;) Moze tak dobrze sie bawie i nie zwaracam uwagi na te problemy ? Watpie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 12:48, Ektherion napisał:

niech to szlag nie da sie sciagnac tych plikow bo wolaja o rejestracje a na link aktywacyjny
czekam drugi tydzien


Zauważyłem, że do WAR najlepiej jest używać gmaila (odpowiedź otrzymuje niemal natychmiastowo). Na wp mogłem czekać nawet kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 08:53, EmperorKaligula napisał:

@Deathscythe

ja bym powiedzial, ze ani tego ani tego ;) Moze tak dobrze sie bawie i nie zwaracam uwagi
na te problemy ? Watpie :]



W przypadku WoPa jest to błąd w opisie skilla: debuff trwa 5 a nie 10s i po takim czasie tickuje damage. Sprawdzone, ale aż dziwne, że tego nie poprawili ;o W przypadku morale 4, czyli Soul Stealera, problem zgłaszałem jeszcze przed przerwą w grze (tj. brak obrażeń czasami, chociaż pasek morale jest zerowany i włącza się CD). Zdaje się, że tego nadal nie poprawili, bo logi nadal milczą momentami o obrażeniach po rzuceniu, jak zresztą paski HP przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pograłem troche na trialu i bardzo się wciągnąłem. Uwielbiam stary świat i z chęcią pograłbym w pełną wersję. Ale mam pytanie- jak wygląda obecnie sytuacja- czy serwery żyją, jak jest ze wsparciem gry itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 20:25, Szczur22 napisał:

Ostatnio pograłem troche na trialu i bardzo się wciągnąłem. Uwielbiam stary świat i z
chęcią pograłbym w pełną wersję. Ale mam pytanie- jak wygląda obecnie sytuacja- czy serwery
żyją, jak jest ze wsparciem gry itd?


Serwery żyją i mają się dobrze. Mythic dosyć często wypuszcza hotfixy, oraz większe patche, także nie ma co narzekać na brak wsparcia dla gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 20:35, Patryk_R1 napisał:

> Ostatnio pograłem troche na trialu i bardzo się wciągnąłem. Uwielbiam stary świat
i z
> chęcią pograłbym w pełną wersję. Ale mam pytanie- jak wygląda obecnie sytuacja-
czy serwery
> żyją, jak jest ze wsparciem gry itd?

Serwery żyją i mają się dobrze. Mythic dosyć często wypuszcza hotfixy, oraz większe patche,
także nie ma co narzekać na brak wsparcia dla gry.


A jak z liczbą graczy? W początkowych krainach jest sporo ludzi, a jak dalej? Nie będzie sytuacji że nie moge gdzieś pójść bo nie ma chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2010 o 21:01, Szczur22 napisał:

A jak z liczbą graczy? W początkowych krainach jest sporo ludzi, a jak dalej? Nie będzie
sytuacji że nie moge gdzieś pójść bo nie ma chętnych?


Z tym może być problem, ponieważ najgęściej zaludnione są tiery 1 i 4. Pozostałe często są dosyć martwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 21:01, Szczur22 napisał:

A jak z liczbą graczy? W początkowych krainach jest sporo ludzi, a jak dalej? Nie będzie
sytuacji że nie moge gdzieś pójść bo nie ma chętnych?


w przypadku servera Karak-Norn: t1 maasa ludzi, t2 duzo ludzi, t3 malo ludzi, t4 nieustajaca wojna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 21:20, EmperorKaligula napisał:

> A jak z liczbą graczy? W początkowych krainach jest sporo ludzi, a jak dalej? Nie
będzie
> sytuacji że nie moge gdzieś pójść bo nie ma chętnych?

w przypadku servera Karak-Norn: t1 maasa ludzi, t2 duzo ludzi, t3 malo ludzi, t4 nieustajaca
wojna :]


A gdzie znajdę jakieś w miare przyjazne gildie polskie po stronie destruction? Bo coraz bardziej się przekonuje do kupienia subskrypcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w międzynarodowej Alpha Legion jest to jedna z pierwszych gildii, które powstały na Nornie. Co do polskich gildii na Nornie to jest ich kilka, chociażby Chłopi Chaosu, Fresh Meat ale nie jestem w stanie się o nich wypowiedzieć, czy są przyjazne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 22:12, Szczur22 napisał:

A gdzie znajdę jakieś w miare przyjazne gildie polskie po stronie destruction? Bo coraz
bardziej się przekonuje do kupienia subskrypcji


gram po stronie destro na nornie i sa 3 duze polskie gildie w alliance, po stronie orderu nie wiem - nigdy mnie to nie interesowalo. Sytuacji na innych serverach tez nie znam

edit: w sumie teraz to codziennie gram z Chłopi Chaosu i Fresh Meat ;) Zadnych problemow czy dzieciarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować