Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2010 o 22:25, EmperorKaligula napisał:

> A gdzie znajdę jakieś w miare przyjazne gildie polskie po stronie destruction? Bo
coraz
> bardziej się przekonuje do kupienia subskrypcji

gram po stronie destro na nornie i sa 3 duze polskie gildie w alliance, po stronie orderu
nie wiem - nigdy mnie to nie interesowalo. Sytuacji na innych serverach tez nie znam

edit: w sumie teraz to codziennie gram z Chłopi Chaosu i Fresh Meat ;) Zadnych problemow
czy dzieciarni


Zależy mi na tym głównie dlatego żeby poznać mechanikę gry itd (ciężko mi się przestawić z WoWa :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, z racji powrotu do WAR-a wprowadziłem wszystkie potrzebne zmiany, transfernąłem sobie moje postacie na inny serwer, zmieniłem potrzebne dane, nawet zmieniłem hasło, i tak, przy próbie zalogowania się na konto dostaję informację zwrotną Authentification failed.......

Jak długo trzeba czekać na jakąś reakcję i możliwość zagrania w WAR-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 00:34, Malcollm napisał:

Witam, mam takie pytanie, z racji powrotu do WAR-a wprowadziłem wszystkie potrzebne zmiany,
transfernąłem sobie moje postacie na inny serwer, zmieniłem potrzebne dane, nawet zmieniłem
hasło, i tak, przy próbie zalogowania się na konto dostaję informację zwrotną Authentification
failed.......

Jak długo trzeba czekać na jakąś reakcję i możliwość zagrania w WAR-a?


1. dopisujesz _eur do nicka ?

2. https://accounts.eamythic.com/ czy tutaj mozesz sie zalogowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście dopisuję końcówkę _eur do nicka, tak samo jak i mogę zalogować się na stronie internetowej, zmienić dane, wybrać rodziaj subskrypcji, przeniosłem sobie nawet postacie na nowy serwer - tam mogę zrobić wszystko przy próbie wejścia do gry - Authentication Failed - i koniec - a konto ma status Active...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 12:10, Malcollm napisał:

Tak, oczywiście dopisuję końcówkę _eur do nicka, tak samo jak i mogę zalogować się na
stronie internetowej, zmienić dane, wybrać rodziaj subskrypcji, przeniosłem sobie nawet
postacie na nowy serwer - tam mogę zrobić wszystko przy próbie wejścia do gry - Authentication
Failed - i koniec - a konto ma status Active...


no to chyba patchera masz zlego (starego) ja musialem podmienic, zrobic updata i gra dziala jak zloto:

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=329657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem podmieniłem i tak to nic nie dało stale mnie wywala, osobiście nie chce mi się z tym już męczyć, cóż napisałem do supportu prosząc o wyjaśnienie całej sprawy, na resztę będzie trzeba poczekać, że mi się chciało do WAR-a wrócić ..... :/ wybrałem sobie zły okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i skonczyl sie darmowy czas w warku... po tych 2och tygodnaich stwierdzam jednoznacznie ze wracam do gry, ale dopiero jak sie ze studiami uporam. W grze same zmiany na lepsze, stabilnosc marzenie, kolejny spory patch w drodze - wiecej mi do szczescia nie trzeba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 00:35, EmperorKaligula napisał:

no i skonczyl sie darmowy czas w warku...


Cudownie. Dokladnie na caly ten okres zepsul mi sie komputer... i w sumie nadal jeszcze go nie odzyskalem >:[

Dnia 24.07.2010 o 00:35, EmperorKaligula napisał:

po tych 2och tygodnaich stwierdzam jednoznacznie
ze wracam do gry, ale dopiero jak sie ze studiami uporam. W grze same zmiany na lepsze,
stabilnosc marzenie, kolejny spory patch w drodze - wiecej mi do szczescia nie trzeba
:]


Brzmi zachecajaco. Grasz w czwartym akcie? Jest balans? Granie postaciami innymi niz aoe ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 00:54, Astropath napisał:

Brzmi zachecajaco. Grasz w czwartym akcie? Jest balans? Granie postaciami innymi niz
aoe ma sens?


jasne ze ma, gardze BWki/czarkami bo to zabija fun z gry i sprowadza sie do bezmyslnego bombienia. Polecam blackguarda bo fajnie nim sie zabija druga linie orderu (sciezka atymagic) i ewentualnie zealota/szamana jako healera - dokow jest od cholery a oni nic poza aoe healem nie maja... co do DPSu - przynajmniej na karak nornie, po stronie destro jest go bardzo duzo. W pierwszej kolejnosci brakuje heala, potem tankow. underdogi zapewniaja balans w orvr. A do klas nie mam zastrzezen, po obu stronach sa lekkie przegiecia. Jedyny zarzut: to ze order istnieje tylko gdy ma bombsquad, bez niego sa zalosni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 07:50, EmperorKaligula napisał:

jasne ze ma, gardze BWki/czarkami bo to zabija fun z gry i sprowadza sie do bezmyslnego
bombienia


Mi to zabilo tak fun, ze sobie gre odpuscilem. I to nie z powodu zlosci na oponentow, ale z zazenowania wlasna sila. Bo kiedy sorca na 25 lvl zadaje wieksze aoe obrazenia na osobe niz moj ulubiony WH na 35lvl, to cos jest nie tak :/
Niech no mi tylko komputer zwroca z serwisu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 09:25, Astropath napisał:

Mi to zabilo tak fun, ze sobie gre odpuscilem. I to nie z powodu zlosci na oponentow,
ale z zazenowania wlasna sila. Bo kiedy sorca na 25 lvl zadaje wieksze aoe obrazenia
na osobe niz moj ulubiony WH na 35lvl, to cos jest nie tak :/
Niech no mi tylko komputer zwroca z serwisu :]


ja bardzo czesto robie magusem top dmg na sc, tylko ten dmg rozklada sie na prawie wszystkie targety i malo mam killingblowow ;/ WH/WE to bardzo fajna klasa, ale jak wszystko przeciwko premadowi przeciwnika nie ma szans (bo wtedy pilnuja swoich healerow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.warhammeronline.com/trial/index.php?WHFB9F-PNAIU-3XRWI-E6BRD-TRPTI

jest wielgachny napis "Forever. For free." Nie miałem do czynienia z tą grą, ale podobno jest dosyć popularna, jeśli ktoś (np. z ekipy gram.pl) zweryfikuje te informacje i faktycznie można grać za free w pełnoprawną grę, to się chyba skuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące nowych zasad wersji trial. O co chodzi z tym, że dotyczy tylko wersji amerykańskiej? Czym się różni wersja amerykańska od europejskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 18:13, Reffanov napisał:

Hmmm... takie pytanie - na którym realmie gra najwięcej polaków? Bo szykuję się do kupienia
WHO i dobrze byłoby wiedzieć.


strzal ze: karak norn - czyli norn + stary dobry k8p :) Jak teraz gralem tam (2 tygodnie za free) to spokojnie wystawialismy alliancowy warband codziennie - sami polacy.

ale poczekaj lepiej na wypowiedzi innych, bo nie znam sytuacji na innych serverach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem na WARa po prawie dwoch latach i muszę stwierdzić że zmiany naprawdę wyszly tej grze na dobre. Powinna być znacznie bardziej popularna, niz ten plus minus 300 000 uzytkowników. No i w końcu pojawią się skaveny jako grywalna rasa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłaby bardziej popularna, gdyby nie skopany support. Owszem teraz to wygląda o wiele lepiej, Mythic wreszcie wziął się do roboty. Co do tych skaven''ów, z tego co zrozumiałem mają być dostępni zarówno dla Orderu, jak i Destruction i ciekawi mnie, jak twórcy z tego wybrną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować