Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Pytanie do zorientowanych... Ściągnąłem klienta, licząc na darmową rozrywkę (WAR miało iść w ślady DDO i zrezygnować z przymusowego abonamentu). Wszystko super, ale gra jakoś dziwnie często proponuje mi wykupienie tego właśnie abonamentu, twierdząc, że postaci z triala nie mogą awansować powyżej 10 poziomu. To skoro moja wersja to trial (dopiero zacząłem grać, raptem lvl 2), to co zrobić, by grać w pełną wersję? Trochę się w tym wszystkim pogubiłem...

20100913182108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:26, wilczyn napisał:

No nie wiem... może... kupić grę? A potem płacić abonament? Tak najlepiej by od tego
zacząć.


o_O

Nie ma to jak pomocna sugestia... Wiesz, w Warhammerze jest coś takiego, jak opcja, którą reklamują jako Play Forever for Free. Tego dotyczy moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:30, Ring5 napisał:

Nie ma to jak pomocna sugestia... Wiesz, w Warhammerze jest coś takiego, jak opcja, którą
reklamują jako Play Forever for Free. Tego dotyczy moje pytanie.


Play forever, ale tylko do 10 poziomu. Taki niekończący się trial. WAR niestety nie przeszedł do f2p, aby wybić się poza 10 czy tam 11 level trzeba zakupić pełną wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:33, Wintesun napisał:

Play forever, ale tylko do 10 poziomu. Taki niekończący się trial. WAR niestety nie przeszedł
do f2p, aby wybić się poza 10 czy tam 11 level trzeba zakupić pełną wersję gry.


Ot, i wszystko jasne :) Dzięki za info. Trochę szkoda, liczyłem na to, że pójdą w ślady DDO, któremu przejście na darmową rozgrywkę nie wyszło na złe (wprost przeciwnie). Tak trochę pustawo na tych serwerach jest, może udostępnienie gry za darmo coś by tu pomogło... Nic to, Baśka... Poczekamy na LotRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mythic rozdaje 14 dniowe klucze dla graczy, którzy założyli kiedykolwiek pełne konto, ale już nie grają. Ot chcą pokazać dawnym graczom jak to gra się zmieniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 02:06, Patryk_R1 napisał:

No i zaczęło się dojenie krowy:
http://www.warhammeronline.com/vermin/
Jak tak dalej pójdzie, to na dobre zrezygnuje z WAR.


Podobnie jest na EA Store, gdzie możesz zakupić: "pakiet do levelowania (+1 level za użycie)", mounta dla postaci na 2 levelu czy adoptować snotlinga ;o

Ceny wahają się od 15 złotych za zestaw trinketów, poprzez 27-30 za mounta i "trening" aż do 60 zł za transfer postaci ;o

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 02:06, Patryk_R1 napisał:

No i zaczęło się dojenie krowy:
http://www.warhammeronline.com/vermin/
Jak tak dalej pójdzie, to na dobre zrezygnuje z WAR.


za przeproszeniem... co Ty pitolisz ?

ogroooomne zmiany w mechanice rvr, +20 lvl rr do zdobycia, skaveni, nowe sety i bronie - czyli pelnoprawny dodatek za kilka zlotych... rzeczywiscie wielki wydatek... zapewne nawet minuty nie spedziles na test serverze i nie widziales tego co bedzie... ale ponarzekac trzeba... tfu!

ja dodatek biore w ciemno, jedyne dobre pvp/rvr trzeba trzymac przy zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 04:58, Deathscythe napisał:

Ceny wahają się od 15 złotych za zestaw trinketów, poprzez 27-30 za mounta i "trening"
aż do 60 zł za transfer postaci ;o


te oferty tez widzialem, jedyne co odstaje od reszty to mount +15% dla 2go lvlcow... niby nie za szybko, ale niesmak pozostaje ;) Reszta ofert kompletnie nieprzydatna i zbedna a co najwazniejsze nie niszczaca balansu placacy extra/nieplacacy extra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 11:26, EmperorKaligula napisał:

> No i zaczęło się dojenie krowy:
> http://www.warhammeronline.com/vermin/
> Jak tak dalej pójdzie, to na dobre zrezygnuje z WAR.

za przeproszeniem... co Ty pitolisz ?

ogroooomne zmiany w mechanice rvr, +20 lvl rr do zdobycia, skaveni, nowe sety i bronie
- czyli pelnoprawny dodatek za kilka zlotych... rzeczywiscie wielki wydatek... zapewne
nawet minuty nie spedziles na test serverze i nie widziales tego co bedzie... ale ponarzekac
trzeba... tfu!

ja dodatek biore w ciemno, jedyne dobre pvp/rvr trzeba trzymac przy zyciu!


Aż bym Cię mógł zacytować z Twoim pierwszym zdaniem.

A czy Ty w ogóle przeczytałeś? ;o Czy piszesz, żeby się flejmić? Dodatek jest ZA DARMO. Owe RvR Packs to content dodatkowy, zbliżony do tego, o którym pisałem w poprzednim poście i dostępny właśnie via EA Store. Cały content dodatku, czyli Skaveni, itemy i co tam jeszcze wprowadzą jest określony jako FREE patch (wyjątkiem jest RR cap i wszystko co z nim związane czyli sprzęt rr 80+). Chyba, że z góry nastawiasz się na easy mode levelowanie i od razu chcesz cały pakiet wykupić... W końcu nie można żyć bez fryzjera za 10 USD!

Natomiast +20 RR za 10 dolarów to kpina i gracze ich zjedzą za to. Nie licząc fanboyów. Na takie akcje to raczej pozwalają sobie gry w modelu F2P, a nie gry, za które co miesiąc płacisz niemały abonament. Chcesz przykład? Idź na stronę DDO albo LotRO i zobacz, że posiadają taką ofertę, jaką wraz z dodatkiem otrzymasz od EA/Mythic. Tylko że tamte gry są w modelu F2P.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 11:48, Deathscythe napisał:

Natomiast +20 RR za 10 dolarów to kpina i gracze ich zjedzą za to. Nie licząc fanboyów.


Zapewne wiesz ile czasu sie bilo 1-80 ? Analogicznie: te 20 kolejnych rankow (+ lockouty na sety + emblemy/cresty) tez nie wpadnie w miesiac, oj nie... content na dlugo za 10 dolcow - to straszne! ;]

ja przymuje ten dodatek z pocalowaniem reki i za podobnej jakosci zmiany (rr, itemki, sety) jestem w stanie placic co pol roku bez mrugniecia okiem ;) Calosc (duzo darmowych rzeczy o ktorych wspomiales + platne +80rr) za 10 dolarow ekstra, a Tobie zle... no to wydaj 130 na cata jak sie nie podoba ;) Jego tez kupie ale jak opadnie hype i bedzie luzniej na serverach ;)

Dnia 06.11.2010 o 11:48, Deathscythe napisał:

Na takie akcje to raczej pozwalają sobie gry w modelu F2P, a nie gry, za które co miesiąc
płacisz niemały abonament.


http://allegro.pl/show_item.php?item=1271759684

rzeczywiscie... 30pln za miesiac to istne kokosy ;)

nie widzialem ze skaveni, atrakcje +65rr, odmienione RVR sa jako darmowy patch - calosc trakowalem jako jedno. Ale nie zmienia to mojego maxymalnie pozytywnego nastawienia i tego ze dodatek biore w dniu premery. WAR to dla mnie jedyne warte uwagi pvp na rynku MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 11:26, EmperorKaligula napisał:

za przeproszeniem... co Ty pitolisz ?

ogroooomne zmiany w mechanice rvr, +20 lvl rr do zdobycia, skaveni, nowe sety i bronie
- czyli pelnoprawny dodatek za kilka zlotych... rzeczywiscie wielki wydatek... zapewne
nawet minuty nie spedziles na test serverze i nie widziales tego co bedzie... ale ponarzekac
trzeba... tfu!


A to plucie jadem potrzebne było ?

Odpowiadając na twoje pytanie to spędziłem na PTS kilkanaście godzin i wiem jakie zmiany patch ma wprowadzić.
Nie opowiadaj mi tu bajek, że to jest "dodatek". To większy patch, którego połowę dostajesz za friko, a drugą musisz zakupić. Poza tym nie zamierzam im płacić jeszcze więcej i tak starczy, że opłacam abonament.
Ze wszystkich zmian jedynie te dotyczące zdobywania pairing''ów są niezłe oraz zmiany w rr points reszta to crap. Skaveni są ciekawym urozmaiceniem, ale pożytku z nich dużego nie będzie chyba, że zwiększą ich cap (i nie tylko ja tak sądzę, ale większość moich znajomych z gildii też - Orz mam nadzieję że ta nazwa coś ci mówi). Nowy dungeon jest nudny, a zabicie bossów zajmuje wieki. Dostęp do lepszego sprzętu i więcej rr za kasę ? gg a co z tymi którzy progression pack nie zakupią ? chrzanić ich ? niech rr 100 mają ich na 1 hita ?
Gdyby to był pełnoprawny dodatek to bym go zakupił, a tak kasy nie wydam za połowę patcha.

BTW żeby zapobiec flame war który wisi w powietrzu zapraszam na GG, jeżeli dalej chcesz kontynuować tą dyskusję.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 22:44, Patryk_R1 napisał:

Poza tym nie zamierzam im płacić jeszcze więcej i tak
starczy, że opłacam abonament.


patrz za dodatki do wara placa, ba ja tez place - i nie widze w tym nic zlego jesli content jest adekwatny do ceny - a w tym przypadku wg mnie jest.

Dnia 06.11.2010 o 22:44, Patryk_R1 napisał:

Orz mam nadzieję że ta nazwa coś ci mówi).


jestem z Royal Legionu

Dnia 06.11.2010 o 22:44, Patryk_R1 napisał:

Dostęp do lepszego sprzętu i więcej rr za kasę
? gg a co z tymi którzy progression pack nie zakupią ? chrzanić ich ? niech rr 100 mają
ich na 1 hita ?


nie potrafie tego powiedziec grzeczniej: pieprze tych ktorzy nie kupia ;) Ja sie ciesze ze sa nowe rr i nowy sprzet.

Dnia 06.11.2010 o 22:44, Patryk_R1 napisał:

Gdyby to był pełnoprawny dodatek to bym go zakupił, a tak kasy nie wydam za połowę patcha.


wg mnie cena adekwatna do produktu - majatek to nie kosztuje, a przedluza zywotnosc produktu ;)

Dnia 06.11.2010 o 22:44, Patryk_R1 napisał:

BTW żeby zapobiec flame war który wisi w powietrzu zapraszam na GG, jeżeli dalej chcesz
kontynuować tą dyskusję.


sorry za naskok w pierwszym poscie, bez flejmu tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż owszem tu muszę się zgodzić, że cena nie jest wygórowana, ale sam fakt, że sprzedają patch jest dla mnie nie na miejscu. Ale szanuję tych co chcą kupić progression pack oferuje sporo ciekawego contentu. Póki Soge nie wymaga od nas zakupu, póty się w niego nie zaopatrzę xD

Nie chowam urazy za ten pierwszy post, wręcz cieszę się, że udało się to rozwiązać pokojowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 06:59, Patryk_R1 napisał:

http://www.warhammeronline.com/call_to_arms/re-enlist.php
Na skaveny jeszcze za wcześnie. Z tego co wiem to trwają jeszcze testy.

Tak z ciekawości zapytam, mimo, że w grę nie gram (ale Skaveni to jednak moja ulubiona rasa z tego uniwersum), jak ci Skaveni zostaną wprowadzeni do tej gry? Dojdą po stronie Destruction czy jako niezależna frakcja? Bo nigdzie tam takiej informacji nie znalazłem a widząc, że nie ma żadnej dodatkowej rasy, która mogła by się znaleźć po stronie Order, co stwarza nierówność. Jak to rozwiążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skaveni będą dostępni zarówno dla destro, jak i orderu. Podczas walki rvr na jednej z map pojawi się nowy rvr dungeon do którego mają dostęp obydwie strony konfliktu. Wewnątrz walczy się zarówno z innymi graczami jak i bossami Skavenów.
Gracze, którzy uczestniczyli w walce o nowy rvr dungeon będą mieli możliwość "transformacji" swojej postaci w Skavena (4 klasy do wyboru). Niestety liczba dostępnych Skavenów jest ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 19:43, Patryk_R1 napisał:

Skaveni będą dostępni zarówno dla destro, jak i orderu. Podczas walki rvr na jednej z
map pojawi się nowy rvr dungeon do którego mają dostęp obydwie strony konfliktu. Wewnątrz
walczy się zarówno z innymi graczami jak i bossami Skavenów.
Gracze, którzy uczestniczyli w walce o nowy rvr dungeon będą mieli możliwość "transformacji"
swojej postaci w Skavena (4 klasy do wyboru). Niestety liczba dostępnych Skavenów jest
ograniczona.

Czyli będą wcielali się w moby w instancji czy taka transformowana postać będzie mogła normalnie sobie biegać po świecie? Przyznam, że trochę dziwny pomysł aby Skaveni mogli być także po stronie Orderu, jeśli mamy do czynienia z tym drugim. Lepiej już chyba aby wprowadzili ich jako normalnie funkcjonującą rasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować