Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to 6 grudnia. Oczywiście nabywcy kolekcjonerskiej zaczynają grę od początków Open Beta czyli jakieś 2 miesiące wcześniej i ich postacie nie zostaną skasowane po premierze. Tak więc można rzec że kolekcjonerską są już wliczone 2 miesiące gry za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:35, Fenrisulfr napisał:

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to 6 grudnia. Oczywiście nabywcy kolekcjonerskiej
zaczynają grę od początków Open Beta czyli jakieś 2 miesiące wcześniej i ich postacie
nie zostaną skasowane po premierze. Tak więc można rzec że kolekcjonerską są już wliczone
2 miesiące gry za darmo :)


To nieprawda. Postacie z tzw. "open beta" (nie jest to prawdziwa "open", bo tylko dla zaproszonych, ale nie ma NDA) BĘDĄ skasowane. Po becie będzie możliwość wcześniejszego rozpoczęcia gra przez tych co kupili CE i tylko postacie z tego wcześniejszego startu nie będą kasowane. Jak długo to potrwa nie wiadomo, ale zapewne kilka dni (nie więcej niż tydzień, ale raczej 2-4 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hymm częściowo masz racje, a przynajmniej w tym że nie wiadomo ile dadzą Head Startu. np. w Pirates of the Burning Sea był to tydzień. Ale grać będzie można prawdopodobnie około dwóch miesięcy wcześniej. Już teraz się mówi że obecny Beta Guild Test jest ostatnią fazą beta przed tzn. Open Beta. Tak więc to już tak długo nie potrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wybieram się do Niemiec teraz i gdzieś słyszałem, że za granicą można jeszcze w sklepach kupić Pre-Order boxy i czy w Niemczech można jeszcze w sklepach je dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podano już ceny abonamentu tylko coś mam z czcionką nie tak..:/ bo mam krzaczki ale pewnie chodzi o euro i o funty

Another news, the subscription pricing for Warhammer Online: Age of Reckoning was announced today. Players looking forward to journeying into a world of perpetual conflict for non-stop RvR action will have several subscription options to choose from:

* Monthly Subscription: �12.99/£10.31
* 3-Month Subscription: �35.97/£28.55 (�11.99/£9.51 per month)
* 6-Month Subscription: �65.94/£52.34 (�10.99/£8.72 per month)

Pre-Paid Game TimeTM Cards will be available at many game retailers. Stay tuned for more information about pre-paid cards in the August newsletter. You will also find full payment details on our website soon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:35, Fenrisulfr napisał:

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to 6 grudnia.


Teraz wiemy, że to nie prawda zaplanowana data premiery to 18 września. Więc Open Beta nie potrwa długo, teraz tylko czekac na możliwość pre-orderów!

Oficjalne oświadczenie: http://www.war-europe.com/#/pressrelease/?lang=en&press=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... PC mam słaby (ale to się zmieni! ^^) więc gry z serii Warhammer były mi obojętne, ale WAR się świetnie zapowiada. Czy to prawda, że głównie będzie polegał na walce PvP niż na grindzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy będą jakieś informacje n.t możliwości zamówienia edycji kolekcjonerskiej. Mam pre order boxa, do czasu premiery pozostało raptem 5 tygodni a na gram.pl cisza. Halo, pobudka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 10:25, Galadin napisał:

Proszę państwa, beta już trwa, może ktoś opisać wrażenia z gry? :)

Jak wiesz, wrażeń nie wolno opisywać pod groźbą spaczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 12:02, flymar napisał:

> Proszę państwa, beta już trwa, może ktoś opisać wrażenia z gry? :)
Jak wiesz, wrażeń nie wolno opisywać pod groźbą spaczenia:D


Galadinowi nie chodziło przypadkiem o Open Beta? Informacje z niej wolno już ujawniać. Open oznacza właśnie, że nie obowiązuje klauzula zachowania tajemnicy, a nie - jak w przypadku innych gier - że dostęp jest otwarty dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 13:38, pkapis napisał:

> > Proszę państwa, beta już trwa, może ktoś opisać wrażenia z gry? :)
> Jak wiesz, wrażeń nie wolno opisywać pod groźbą spaczenia:D

Galadinowi nie chodziło przypadkiem o Open Beta? Informacje z niej wolno już ujawniać.
Open oznacza właśnie, że nie obowiązuje klauzula zachowania tajemnicy, a nie - jak w
przypadku innych gier - że dostęp jest otwarty dla wszystkich.

Ja tam przy każdym logowaniu potwierdzam, że nikomu ani słówka, ani piędzi skrina. Więc mi się wryło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jak na razie gram w WoWa, ale TBH nie miałbym nic przeciwko drobnej zmianie klimatów. ;-)
Dlatego też rozważam możliwość zakupu Warhammera online, tym bardziej że (jak już wiadomo) najpewniej będą dostępne pre-paidy (kartą płacić nie zamierzam).
Tylko jest jedno małe ale. Mianowicie zupełnie nie interesuje mnie PvP. W WoWa gram tylko i wyłącznie w PvE i tylko na serwerach PvE, czyli: instancje, questy, raidy itd. - TAK. BG, Areny i inne PvP eventy - NIE.
I teraz pozostaje pytanie, czy Warhammer online pod względem PvE zapewni mi co najmniej tyle samo możliwości działania i radości z gry drużynowej, co WoW ?
Pytam się, bo chodzą słuchy, że mimo wszystko gra nastawiona ma być głównie na PvP. Jeśli to prawda, to raczej nie będzie wtedy sensu owej wspomnianej na początku wypowiedzi zmiany dokonywać.
Z góry dziękuję za wszelkie konstruktywne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 10:05, m1szer napisał:

Ciekaw jestem kiedy będą jakieś informacje n.t możliwości zamówienia edycji kolekcjonerskiej.
Mam pre order boxa, do czasu premiery pozostało raptem 5 tygodni a na gram.pl cisza.
Halo, pobudka! :)


Powiem ci ze ja tez jestem bardzo zaniepokojony co z tym zrobic - bo przeciez juz w empiku i na gram.pl mozna juz kupic WARa ale zwykla edycje, moglby ktos z Gram.pl powiedziec/uspokoic nas =)?

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Z tego co dotychczas wyczytałem, to PvP jak PvP, ale jakieś instancje czy tym podobne rozwiązania dla potrzeb PvE w Warhammerze Online również mają się znaleźć.
Także w sumie, zmęczony i znudzony już WoWem do granicy możliwości (nawet nadchodzący "Lish King" nie robi na mnie takiego wrażenia) postanowiłem dać tej grze szansę. Widzę już nawet w takiej Ultimie pack Gra + Pre-paid ;-), więc z game cards nie powinno być chyba problemów.
Teraz tylko pre-order, albo lepiej poczekam do dnia permiery... nie spieszy mi się nigdzie przecież.
Miejmy nadzieję, że gra chociaż częściowo spełni moje oczekiwania. W sumie żadnych rewolucji nie oczekuję, co najwyżej takiego WoWa x2 z nowym klimatem. ;-) A jeśli nie, to cóż .. zapewne powrócę do WoW-farmy. :-/
Ale zobaczymy jak będzie, pieniądze na grę już odłożone. ;-P


PS. Mam już nawet upatrzoną klasę, którą zamierzam zagrać od samego początku, a jest nią "White Lion". Nie to żebym kiedykolwiek grał w WoWie hunterem (bo TBH nigdy nim nie grałem ;-), zawsze jakimiś casterami), ale jak tylko zobaczyłem koncept arty War Lions, od razu wiedziałm, że chcę mieć takiego Lwa za kompana doli i niedoli. ;-) Bo początkowo miałem grać elfim magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już "chyba" upatrzyłem sobie klasę. Elficki Swordmaster. Nie chce grać po stronie chaosu bo zauważyłem, że naprawdę sporo ludzi "jara się" graniem tymi złymi. Mnie to już nie kręci. Poza tym zawsze gram po mniej liczebnie stronie.Dlaczego Swordmaster? Po pierwsze - wygląd. Hes awesome! Gdy stoi w miejscu trzyma miecz w bardzo charakterystyczny sposób, no i ta fajna Elficka ciężka zbroja. Dużo bardziej "kolorowa" od tych ludzkich i krasnoludzkich. Tarcze też bardzo mi się podobają (bardzo duże). Po drugie - umiejętności. Grałem w wiele gier mmorpg - zwykle grałem tankami i znudziłem się trochę zwykle niskim dmg i rolą "wsparcia" dla casterów. Później starałem się przerzucić właśnie na coś innego. Niestety, granie casterami/rangerami jest dla mnie strasznie nudne. Tak więc teraz wracam do sprawdzonego sposobu prowadzenia walki. Dobrze, że swordmaster w przeciwieństwie do takiego Ironbreakera nie jest mega-tankiem który może przyjąć na klatę wszystko. Jest to bardziej urozmaicona klasa. Swordmaster może używać magii wiatru (?) - czyli rzucić na siebie tarczę anty-magiczną albo anty-fizyczną, albo jakiś enchant na swój miecz który wtedy zaczyna zadawać obrażenia magiczne. W "prezentacji" tej klasy developerzy mówili, że jest to tank który nastawiony jest głównie na walkę z casterami. Może on zadawać naprawdę spory dmg - i to mi się właśnie podoba. Po trzecie - wydaje mi się (przynajmniej mam taką nadzieję), że będzie to klasa mało popularna. W świecie black orków, arcymagów, inżynierów i Warrior Priestów kto zwróci uwagę na małą szarą klasę której głównym zadaniem jest machanie mieczem? ;) Boję się tylko jednego - wygląda na to, że to bardzo uniwersalna klasa. Mam nadzieję, że znajdę gildię kierując tym "Jack of All Trades". Chociaż z drugiej strony - każda klasa w grze ma bardzo szeroki wachlarz zastosowań, i to jest piękne!

Pytanie do tych którzy bawili się klasą podczas bety - fajnie się gra? Popularna klasa?

http://pl.youtube.com/watch?v=I9Ua6g80r7E --> polecam filmik o klasie :)

20080821173620

20080821173706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować