Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2008 o 13:00, oOreVenOo napisał:

L2 to przesada, natomiast enchanty "WoWowskie" są jak najbardziej ciekawe i ładnie wyglądające,
więc nie miał bym nic przeciwko gdyby i takowe wystąpiły w WAR.


Co niektóre enchanty z WoWa również są przesadzone, np. ten lodowy. Malutki mieczyk, a blask taki, że prawie całą postać przysłania. ;-) Porażka.
Wiem, że ludzie się tym rajcują, i już od najniższych leveli "beggują" o "red glow on my 2h sword plix". Mnie jednak bardziej to irytowało niż cieszyło.
Wystarczy chyba, że będzie można swój strój pokolorować wedle uznania, żeby jako tako wyróżniać się z tłumu ;-), jeśli komuś na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat prawda Icy Weapon oraz Fiery są znacznie przesadzone... Natomiast Soulfrost, Sunfire, Executioner, Mongoose bardzo ciekawie wyglądają i nie jeden wygląd broni został zmieniony na lepsze dzięki nim, ale prawda jest również taka, iż tego typu enchanty to nic innego jak kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enchanty na broń będą z tego co widziałem i słyszałem, jednak nie wiadomo jeszcze jak to będzie zrobione. Bo w becie ludzie mówili o "bajerach na broń" jednak nie były jeszcze zaimplementowane. Od tamtego czasu coś mogło się zmienić więc to co piszę może być już lekko przeterminowane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:02, Terrorite napisał:

jak ktos chce to http://warvideo.pic.fi/destruction.avi Wszystkie klasy i ich destruction
w HD. Tyle ze 500mb do zassania. No to milego ogladania :)


najs, dzieki :)
obejrzalem sobie chwilke i powiem ze sciagam calosc :)

Tak w ogole to zamierzasz grac po "dobrej" czy "złej" stronie?

serwer mysle ze wybierzesz RP, zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:10, Onybic napisał:

> jak ktos chce to http://warvideo.pic.fi/destruction.avi Wszystkie klasy i ich destruction

> w HD. Tyle ze 500mb do zassania. No to milego ogladania :)

najs, dzieki :)
obejrzalem sobie chwilke i powiem ze sciagam calosc :)

Tak w ogole to zamierzasz grac po "dobrej" czy "złej" stronie?

serwer mysle ze wybierzesz RP, zgadza sie?



Core RP i oczywiscie CHAOS FTW!!!111oneoneone :) Ale zapewne i tak trzeba bedzie zobaczyc tych dobrych. Wiesz, wroga trzeba poznac ;)

@EmperorKaligula Szukam jakichs caly czas, jak cos znajde to ofc. wrzuce linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 10:55, Terrorite napisał:

Core RP i oczywiscie CHAOS FTW!!!111oneoneone :) Ale zapewne i tak trzeba bedzie zobaczyc
tych dobrych. Wiesz, wroga trzeba poznac ;)


a no trzeba trzeba,
ja zamierzam grac Witch Elf ^^ ale jeszcze nie wiem gdzie do konca, pewnie tez core rp wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 11:45, Skwarek pl napisał:

Czyli jednak decydujesz się na zakup Warhamka ?


No juz zrobilem preordera. W cos trzeba siec a ze AoC jaki jest to wszyscy wiemy a od LoTRO zrobilem sobie dluuuugi urlop to co zostaje innego? Btw. Jak macie ochote to sie zapisujcie na bete Darkfalla. Tu watek z namiarami.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=40710&u=4
Trzeba to tez sprawdzic bo moze sie okazac calkiem calkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 12:09, Terrorite napisał:

> Czyli jednak decydujesz się na zakup Warhamka ?

No juz zrobilem preordera. W cos trzeba siec a ze AoC jaki jest to wszyscy wiemy a od
LoTRO zrobilem sobie dluuuugi urlop to co zostaje innego? Btw. Jak macie ochote to sie
zapisujcie na bete Darkfalla. Tu watek z namiarami.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=40710&u=4
Trzeba to tez sprawdzic bo moze sie okazac calkiem calkiem :)

Heh, no ja też jeszcze troche poczekam z AoC, mam nadzieje, że podzielisz się wrażeniami po wypróbowaniu Warhama, sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 12:12, Skwarek pl napisał:

Heh, no ja też jeszcze troche poczekam z AoC, mam nadzieje, że podzielisz się wrażeniami
po wypróbowaniu Warhama, sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie.


Wiesz, ja Ci powiem ze nie nastawiam sie na jakis super uber pro mmorpg. Z tych filmow widac ze jest to podobne troche do LoTRO. W sumie LoTRO tak mogloby wygladac gdyby Turbine zdecydowalo sie na implementacje obu stron konfliktu jako grywalnych od 0. Na pewno ta gra nie bedzie WoW killerem ale wcale tez do tego miana nie pretenduje. Bedzie kolejny mainstreamowy MMO, tym razem w swiecie Warhammera. Mam nadzieje ze bedzie porzadnie zrobiony , bez takich kwiatkow jak szare mapy czy moby na 5 levelu bijace po 2k dmg i pozwoli na spedzenie czasu na rozrywce a nie stresowaniu sie czy przy kolejnym zoningu zawiesi sie gra czy nie. A przeciez o to chodzi w grach, zeby miec fun z rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 12:40, oOreVenOo napisał:

Mi ten link nie działa do tego filmu. Może ktoś zamieścić poprawkę ?


chyba usuniety z serwera, wczoraj normalnie sie sciagal a teraz 404, niestety mam zaslaby upload (32) aby upowac 500mb plik, moze ktos inny gdziesz wrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 12:20, Terrorite napisał:

Z tych filmow
widac ze jest to podobne troche do LoTRO. W sumie LoTRO tak mogloby wygladac gdyby Turbine
zdecydowalo sie na implementacje obu stron konfliktu jako grywalnych od 0.


Wyszłoby raczej coś w stylu WoWa, czyli gra nastawiona głównie na PvE z dwoma stronami konfliktu, między którymi interakcja jest niewielka. W WAR przecież już na samym wstępie wiemy co jest głównym daniem (zdecydowanie nie grindowanie na mobach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować