Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Z lekkiej irytacji powoli zaczynają doprowadzać mnie do szału :/.

USA może sobie normalnie grać, a całą Europę mają tam gdzie światło nie dochodzi... Jak gra będzie wyglądała tak jak system rejestracji to nadal WOW będzie niepodzielnie dzielił i rządził rynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ubaw :)
czytam wasze posty i się śmieję. Sam mam cały czas 414, ale poprawiacie mi humor wypowiedziami ;P
Faktycznie spieprzyli sprawę...

"Błądzić to rzecz ludzka, ale żeby naprawdę coś spierdolić potrzebujesz komputera"
- nieznany autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:40, hangman napisał:

"Błądzić to rzecz ludzka, ale żeby naprawdę coś spierdolić potrzebujesz komputera"
- nieznany autor.


Hahahahaha... +1 dla nieznanego autora, niezłe. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:40, hangman napisał:

"Błądzić to rzecz ludzka, ale żeby naprawdę coś spierdolić potrzebujesz komputera"
- nieznany autor.

wiesz, do czego jak do czego, ale do czegos takiego powinni byc rpzygotowani, wyobraz sobie co by bylo gdyby takie cos stalo sie w dniu premiery... jak mawiają gimnazjaliści żal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... w Stanach wszystko poszło bez żadnych problemów i już ludzie grają a ja nadal nie mogę przejść przez trzeci krok rejestracji :S Ale i tak jakie to ma znaczenie. Serwery miały być uruchomione po 15 a nadal leżą (niektórzy szczęśliwcy przeszli już przez zakładanie konta i patchowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:40, hangman napisał:

"Błądzić to rzecz ludzka, ale żeby naprawdę coś spierdolić potrzebujesz komputera"
- nieznany autor.


Jak to się mówi "sad, but true..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:55, JaMES` napisał:

wiesz, do czego jak do czego, ale do czegos takiego powinni byc rpzygotowani, wyobraz
sobie co by bylo gdyby takie cos stalo sie w dniu premiery... jak mawiają gimnazjaliści
żal :)


po to sie robi testy, by byc przygotowanym na premiere... widocznie strasznie ciezko to zrozumiec. Wszyscy oczekuja niewiadomo czego a to przeciez beta test. Zapewne jakbysmy przebrneli rejestracje i aktywacje kluczy to bysmy mieli co 10 minut DC - takie zycie :D

ja tez mam niezly ubaw z komentarzy, czy cos sie stanie jak zagramy jutro ? Albo pojutrze ? Jeste niedzielne popoludnie, obiadek juz był, mozna przyciac komara, a pograc w nocy (chyba ze ktos pracuje na nocke) jesli juz cos z tym zrobia. A jak nie to sa inne rzeczy do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 17:56, T34 napisał:

Są w ogóle jakieś różnice w mechanice gry od WOWa? Czy to czysta kalka tak jak w przypadku
tej archaicznej już grafiki?


Świeża to owszem nie jest, ale bez przesady z tą kalką WoWa. Mechanika? Patrząc po skillach i filmikach nie sądzę, by walka zbytnio się różniła. Sama rozgrywka skupiona na RvRm więc w tej kwestii całkiem inna od WoWa.

Dnia 07.09.2008 o 17:56, T34 napisał:

Jak wygląda crafting?


4 profesje do pozyskiwania surowców, 2 do craftowania (alchemia i tworzenie talizmanów). Wybierasz jedną do zbierania, jedną do tworzenia. Nie ma żadnych przepisów. Wrzucasz główny składnik, dodajesz parę pobocznych składników (które wzmocnią lub zmienią trochę działanie) i masz nadzieję, że wyjdzie coś dobrego.

Dnia 07.09.2008 o 17:56, T34 napisał:

Świat otwarty czy wczytywanie lokacji?


Otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 17:56, T34 napisał:

Jak wygląda crafting?


wejdz na gametrailers.com i trailery z WARa, masz tam blisko 15 minutowy wykład jednego z tworcow na temat craftowania - jak to dziala itp.

co do reszty wyzej masz odpowiedz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło słanie maili, w ciągu 5 min dostałem na gmail i tlen (wp ciągle nie). Jak tak dalej pójdzie to może nawet dzisiaj zagramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 18:36, Selv napisał:

Ruszyło słanie maili, w ciągu 5 min dostałem na gmail i tlen (wp ciągle nie). Jak tak
dalej pójdzie to może nawet dzisiaj zagramy.


Ta, jasne. Ja to konta nawet nie mogę stworzyć :C Póki co, open beta dla eurofagów prezentuje się wysoce nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 18:11, Astropath napisał:

> Są w ogóle jakieś różnice w mechanice gry od WOWa? Czy to czysta kalka tak jak w
przypadku
> tej archaicznej już grafiki?

Świeża to owszem nie jest, ale bez przesady z tą kalką WoWa. Mechanika? Patrząc po skillach
i filmikach nie sądzę, by walka zbytnio się różniła. Sama rozgrywka skupiona na RvRm
więc w tej kwestii całkiem inna od WoWa.

> Jak wygląda crafting?

4 profesje do pozyskiwania surowców, 2 do craftowania (alchemia i tworzenie talizmanów).
Wybierasz jedną do zbierania, jedną do tworzenia. Nie ma żadnych przepisów. Wrzucasz
główny składnik, dodajesz parę pobocznych składników (które wzmocnią lub zmienią trochę
działanie) i masz nadzieję, że wyjdzie coś dobrego.

> Świat otwarty czy wczytywanie lokacji?

Otwarty


Dzięki za odpowiedź.
Czyli crafting ubogi podobnie jak grafika, mechanika bez zmian.
Chciałem się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:25, T34 napisał:

> > Są w ogóle jakieś różnice w mechanice gry od WOWa? Czy to czysta kalka tak
jak w
> przypadku
> > tej archaicznej już grafiki?
>
> Świeża to owszem nie jest, ale bez przesady z tą kalką WoWa. Mechanika? Patrząc
po skillach
> i filmikach nie sądzę, by walka zbytnio się różniła. Sama rozgrywka skupiona na
RvRm
> więc w tej kwestii całkiem inna od WoWa.
>
> > Jak wygląda crafting?
>
> 4 profesje do pozyskiwania surowców, 2 do craftowania (alchemia i tworzenie talizmanów).

> Wybierasz jedną do zbierania, jedną do tworzenia. Nie ma żadnych przepisów. Wrzucasz

> główny składnik, dodajesz parę pobocznych składników (które wzmocnią lub zmienią
trochę
> działanie) i masz nadzieję, że wyjdzie coś dobrego.
>
> > Świat otwarty czy wczytywanie lokacji?
>
> Otwarty

Dzięki za odpowiedź.
Czyli crafting ubogi podobnie jak grafika, mechanika bez zmian.
Chciałem się upewnić.



ubogi ? mnie sie wydaje ze wlasnie swietny i uzyteczny, a grafika tez ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:32, Lukas1992 napisał:

czy komuś udało się konto założyć?


Konto założone, problem z tym, że potwierdzenia jego założenia ani widu, ani słychu na mejlu ;) Nie mówiąc już o dostępie do wprowadzenia klucza do bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:34, lordfett napisał:

> czy komuś udało się konto założyć?

Konto założone, problem z tym, że potwierdzenia jego założenia ani widu, ani słychu na
mejlu ;) Nie mówiąc już o dostępie do wprowadzenia klucza do bety...


nie martw sie, ja mam konto od dawna i juz probowalem swoj klucz wprowadzic okolo 20 razy xD caly czas fail. no coz trzeba poczekac najwidoczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować