Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

te informacje posaiadam od dawna:) ale wielu forumowiczow nie :) wiec chwala Ci za nie :)

tw- zauwazyliscie ze Burning Crusade przelozono by wyszedl dziwnie blisko Warhammera:Online ?:D ciekawe dlaczego :D czyzby blizzard bal sie ze mu ludzie odplyna od Wowa ?:) jestem przekonanyz e conajmniej polowa graczy zmieni swiat na " lepszy" (wg mnie swiat wh jest o wiele lepszy i bardziej dopracowany niz swiat WoW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 19:07, Full Wypas napisał:

Czy gra będzie płatna? Jaka jest jej dokładna data? Pozdrawiam


Gra będzie płatna. Dokładnej daty premiery chyba nie ma. Ma być w przyszłym roku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 19:10, HumanGhost napisał:

Gra będzie płatna.


Szkoda...chętnie grałbym krasnalem(Będą zapewne pirackie serwery,znając MMO...ale nie będę się zniżał do poziomu pirata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:39, szweider napisał:

ale nie będę się zniżał do poziomu pirata;)


No i bardzo słusznie. Pirackie serwery może i sa darmowe, ale obiektywnie patrząc oferują tyle co demo w porównaniu do wersji pełnej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główne obawy o los tej gry to to, że palce macza w tym również EA, a wszyscy chyba wiedzą jakimi pomysłami oni lubią "zaskakiwać". Nie wiadomo na razie jak będzie z grywalnością tej gry. Z drugiej strony wolałbym się miło rozczarować i zobaczyć konkurenta WoW do tytułu jednej z najpopularniejszych gier sieciowych. Sam bym chętnie pokierował Witch Hunterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę Magiem Chaosu zagrać (Magus) zwłaszcza że dostępni są tylko poplecznicy Tego Który Zmienia Drogi :D. A co do pomysłów EA to oni w sumie wiele nie mają do gadania ale pojawiła się pewna rzecz która mi się nie podoba, bitwy. Zdobędziesz stolice przeciwnika i wszystko się respawnuje. Nie podoba mi się ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie postacie dostępne w grze są mocno ze spersonalizowanych armii. Np. orkowie, którymi będzie można grać to badna Bloody Sun Boyz sprzymierzona z goblinami, a Imperium - jedynie wyznawcy Sigmara (brak np. wyznawców Ulryka). Szkoda, że Chaos ma tylko Tzeentcha. Lepiej by zrobili Undivided i każda z 4 klas od innego boga (np. Berserker od Khorne''a, a Magus byłby jedynie od Tzeentcha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiążę duże, bardzo duże nadziej z Warhammer online:) Najbardziej interesujący wydaje się sytem rozwoju postaci (...ah te mutacje!). Planuję grać po stronie Chaosu-> Magusem (...zmiażdżyć imperium!)
Premiera zbliażą się...i to bardzo szybko, 4kwartał 2007.
Zniszczyć WoW!
Pewnie zabrzmi to jak reklama ale właśnie dodałem wpis poświęcony tej grze:p |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:06, Czedwik napisał:

Ogólnie postacie dostępne w grze są mocno ze spersonalizowanych armii. Np. orkowie, którymi
będzie można grać to badna Bloody Sun Boyz sprzymierzona z goblinami, a Imperium - jedynie
wyznawcy Sigmara (brak np. wyznawców Ulryka). Szkoda, że Chaos ma tylko Tzeentcha. Lepiej by
zrobili Undivided i każda z 4 klas od innego boga (np. Berserker od Khorne''a, a Magus byłby
jedynie od Tzeentcha).


Masz rację, że trochę ogranicza to możliwości personalizacji bohatera, ale widzę w tym politykę Mythic oraz EA. Moim zdaniem wszystko to jest tylko argumentem do wydawania kolejnych pudełkowych dodatków. Jak znam życie to będą w nich nowe frakcje wewnątrz ras,nowe klasy(prestiżowe np)itd.itp. To by było w stylu Mythic(patrz liczba dodatków do DAoC) oraz EA(liczba dodatków do The Sims??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cztery nowe screenshot''y z Warhammer Online: Age of Reckoning. W sam raz na rozruszanie tematu bo coś zastygł w miejscu. :) Wszystkie w rozdzielczości 1500x938.

20070703094746

20070703094833

20070703094914

20070703095004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:55, Vormulac napisał:

Cztery nowe screenshot''y z Warhammer Online: Age of Reckoning. W sam raz na rozruszanie tematu
bo coś zastygł w miejscu. :) Wszystkie w rozdzielczości 1500x938.


Beta jest otwarta?
Jeżeli tak, to gdzie klucze mozna znaleźć, bo ja mam jak zwykle niefarta w zapisach...
Pytam starego wyjadacza kluczy, który mi podesłał link do klucza bety LOTRO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 23:34, T34 napisał:

Beta jest otwarta? Jeżeli tak, to gdzie klucze mozna znaleźć, bo ja mam jak zwykle niefarta w zapisach... Pytam starego wyjadacza kluczy, który mi podesłał link do klucza bety LOTRO;)

Zamknięta. Zapisy na oficjalnej stronie. Europejska beta jest od ponad miesiąca. Jak na dzień dzisiejszy z kluczami jest to nawet nie wiem. Zobacz oficjalną stronę, może znajdzie się klucz dla Ciebie. :)
http://www.warhammeronline.com/english/home/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 07:52, Kogamin napisał:

Czy do tej gry będą udostępnione karty pre-paid do opłacania abonamentu?

Nie wiadomo na razie nic na temat kart pre-paid, ani czy będą one dostępne także w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować