Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Knight - patch do wersji na PC już w fazie testów

21 postów w tym temacie

Długo to trwa. Widocznie wersja piecowa jest bardzo zepsuta i żadne hotfixy by nie pomogły. Kupię GOTY, bedzie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do tej pory jednak jej nie przywrócono, choć prace nad aktualizacjami idą pełną parą." Serio? A w pewnym sklepie widziałem w sprzedaży wersję na PC. Sklep olał zalecania WB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Firma Warner Bros. w końcu jednak ugięła się pod naporem krytyki i wycofała wadliwą wersję ze sprzedaży

Bzdura totalna. Trzeba powiedzieć sobie wprost dlaczego wycofali grę. Nie z powodu błędów, gdyż ONI na pewno WIDZIELI jak to wygląda i powiedzieli sobie jakoś to będzie, połatamy w trakcie.
Wycofali produkt z jednego powodu - masą negatywnych ocen i komentarzy na steam. Gra miała w zasadzie w okolicu 2 punktów od tysięcy osób. Co to oznacza? A to, że patchami nie naprawili by tej "oceny". Dlatego gra została nie tylko wycofana ze sprzedaży ALE i znikneła ze steama? Odpowiedź jest prosta - aby po wydaniu "poprawionej" wersji mieć "czystą" kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 21:19, KannX napisał:

Długo to trwa. Widocznie wersja piecowa jest bardzo zepsuta i żadne hotfixy by nie pomogły.
Kupię GOTY, bedzie najlepiej :)


Ja już nawet zapomniałem kiedy grę ukończyłem ;0 miałem tylko jedną porządną zwiechę, więc da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2015 o 12:18, lis_23 napisał:

Ja już nawet zapomniałem kiedy grę ukończyłem ;0 miałem tylko jedną porządną zwiechę,
więc da się grać.

Jeśli grasz na sprzęcie z opisu to raczej oczywiste, że Ci działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 12:43, Snafu napisał:

Jeśli grasz na sprzęcie z opisu to raczej oczywiste, że Ci działało.

To raczej kwestia losowa niż mocy sprzętu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 12:46, Kadaj napisał:

> Jeśli grasz na sprzęcie z opisu to raczej oczywiste, że Ci działało.
To raczej kwestia losowa niż mocy sprzętu. ;p

Nie wierzę, że moc nie miała tutaj żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 13:20, Snafu napisał:

> > Jeśli grasz na sprzęcie z opisu to raczej oczywiste, że Ci działało.
> To raczej kwestia losowa niż mocy sprzętu. ;p
>
Nie wierzę, że moc nie miała tutaj żadnego znaczenia.

Nie miała, jednym na 980 chodziło w 70+ fpsach innym chodziło w 20-30 ;/.

Swoją drogą to kpina gra miała premiere w czerwcu a patch wychodzi 2 miesiące później, niemalże nawet trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 13:28, Illidian_Stormrage napisał:

Swoją drogą to kpina gra miała premiere w czerwcu a patch wychodzi 2 miesiące później,
niemalże nawet trzy.

Tak jak niektórzy powiedzieli patch dopiero wszedł w fazę testów. Przez co znając WB które po ostatnich dokonaniach dostało bardzo zobowiązującą ksywke "Why Bother". I teraz na forach większość obstawia, że patch wyjdzie w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2015 o 14:34, Numenpl napisał:

Tak jak niektórzy powiedzieli patch dopiero wszedł w fazę testów. Przez co znając WB
które po ostatnich dokonaniach dostało bardzo zobowiązującą ksywke "Why Bother".
I teraz na forach większość obstawia, że patch wyjdzie w listopadzie.


Była mowa że patch wyjdzie w sierpniu, więc testy będą pewnie krótkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niektórych komentarzy graczy wynika, że "Grywalność" jest dziełem przypadku, a nie jakości sprzętu :P
WB już dużo wcześniej wiedziało, że wersja na PC jest spieprzona po całości, ale i tak nie miało zamiaru rezygnować z jej wydania... bo liczy się tylko haj$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 14:40, lis_23 napisał:

Była mowa że patch wyjdzie w sierpniu, więc testy będą pewnie krótkie ;)

Mowa była o tym, że dopiero pod koniec sierpnia to zaczną testować tego patcha, bo przecież premiera fall 2015 na steam zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > Jeśli grasz na sprzęcie z opisu to raczej oczywiste, że Ci działało.
>
> > > To raczej kwestia losowa niż mocy sprzętu. ;p
> > >
> > Nie wierzę, że moc nie miała tutaj żadnego znaczenia.
> Nie miała, jednym na 980 chodziło w 70+ fpsach innym chodziło w 20-30 ;/.
>
> Swoją drogą to kpina gra miała premiere w czerwcu a patch wychodzi 2 miesiące później,
> niemalże nawet trzy.
Co ty koleś gadasz gra u wszystkich miała max 30fps na tyle była ustawiona blokada nie ważne czy grałeś na kompie za 3tyś czy 8 tyś. Dopiero jak sam sobie odblokowałeś blokadę klatek na sekundę mogłeś mieć powyżej 30fps. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nymenpl
Premiera jesienna dotyczyła wersji na Linuxa oraz MacOS, wersja na Windowsa miała być równolegle z XOne i PS4.

@NemoTheEight
Rocksteady nie jest w pełni odpowiedzialne za problemy z wersją PC. Na PC gra była portowana przez Iron Galaxy, które zgłaszało szereg problemów do wydawcy, tylko Warner raczył to zignorować. Tak więc, jeśli polityka Warnera się nie zmieni to zostaniemy niedługo zalani portami gorszymi niż te oferowane przez EA czy Ubi.

@Renchar
Co to za różnica czy trzeba było coś odblokowywać w plikach. Niezależnie od tego czy coś się zmieniało, to gra i tak była jedną wielką ruletką. Poza tym, były też doniesienia o mocnych kompach gdzie gra bez żadnych modyfikacji praktycznie nie działała, więc, jak już wspomniałem, ruletka, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować