Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taśma #51 - Hannibal w Gwiezdnych wojnach, Zorro niczym Mad Max?

6 postów w tym temacie

To jednak T-Virus nie powstał w Raccoon City, tylko wynalazł go Victor Frankenstein ;)

Transporter bez Jasona Stathama ?? Jakoś dziwnie to wygląda.

Jak zobaczyłem Emily Blunt w mundurze, pierwsze skojarzenia miałem z Na skraju jutra, a tutaj jest pani agent, zobaczy się ;)
Seria w mundurach, jakaś słabość do mundurków ? ;))

Matt Damon.
Na ziemi, jako super agent, osiągnął już wszystko, ba nawet był już wyzwolicielem na orbicie, teraz przyszedł czas na Układ Słoneczny ;)
Jak się leci na Marsa, można się zgubić, ale trochę trudniej "złapać stopa" niż Robinson Crusoe czy nawet jak Chuck Noland ( Tom Hanks ) w Cast Away ;))

Mesut Özil jako Enzo Ferrari..., to nie złośliwość, to po prostu podobieństwo.
Nie wiem jak ze zdolnościami aktorskimi Mesuta Özila, może nie byłoby źle ?

Zorro jako bohater akcji, w świecie post apokaliptycznym ?
Zorro jako Mad Maks ?
O co kaman ?
Może być jakiś bohater w tym stylu, ale wykorzystywać do tego Zorro ?
Mówią, że papier wszystko przyjmie, jak widać taśma filmowa, czy też inny nośnik, również.
Czy warto na coś takiego dawać kasę ?
Kto bogatemu zabroni ? ;))

Pogromczynie duchów, tego nie skomentuję, bo nie chcę się źle wyrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowi Piraci! i sam kapitan Jack Sparrow ;-).... mam nadzieję że film będzie trzymał poziom produkcji Gore Verbinski''ego bo niestety "Czwórka" wypadła średnio.... Orlando Bloom ma powrócić hmmm.. Ciekawe co kapitan Latającego Holendra będzie miał do powiedzenia w kwestii wydarzeń nadchodzącej fabuły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ssseth - dzięki za newsa. Nawet jeśli projekt żyje, to prawdopodobnie jest teraz w zaawansowanej śpiączce. Wielka szkoda.

Co do reszty ogłoszonych sequeli/rebootów. Mam zasadę, że nie mówię o nich nic złego, dopóki nie zobaczę ukończonego filmu. Pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować