Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skradanie popłaca - nowy gameplay z Rise of the Tomb Raider

11 postów w tym temacie

> Aż musiałem sobie obejrzeć dla równowagi gameplay z TR Legend z Boliwii i Nepalu, żeby sobie przypomnieć prawdziwą Larę.

Jak się cieszę, że nie jestem sam. TR z 2013 jest dobrą grą, ale to nie jest Tomb Raider. Tęsknię za TLR, Legend, Underworld. TR zrobił się "modny" i mamy wspinaczkę, skradanie, ciche zabójstwa. Przypomina Wam to coś...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Aż musiałem sobie obejrzeć dla równowagi gameplay z TR Legend z Boliwii i Nepalu,
> żeby sobie przypomnieć prawdziwą Larę.
>
> Jak się cieszę, że nie jestem sam. TR z 2013 jest dobrą grą, ale to nie jest Tomb Raider.
> Tęsknię za TLR, Legend, Underworld. TR zrobił się "modny" i mamy wspinaczkę, skradanie,
> ciche zabójstwa. Przypomina Wam to coś...? ;)
Rany, czy wszystko musi mieć "tru fanów", którym podoba się tylko to co jest w 100% jak oryginał? DmC - be. Bo to remake i nie jest jak poprzednie. Nowy TR - be, bo nie jest jak poprzednie. Assassin''s Creed? Od IV jest be, bo to już nie prawdziwi Asasyni. RANY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy w tej grze są faktycznie strasznie głupi, samemu grając nawet bym nie wpadł na to, że da się ich tak łatwo omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowych grach często przy skradaniu jest ogromnie wielka tolerancja wykrycia - czasami można wręcz pod nosem przejść wrogom. Może twórcy myślą, że to buduje napięcie - przemknąć strasznie blisko przeciwnika... kiedy w rzeczywistości po jednym czy dwóch takich przejściach i rozgryzieniu mechaniki staje się to sztuczne i śmieszne.
Zamiast takiego skradania lepiej zrobić dobre rambo-style.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gram obecnie w Dishonored, więc skradanie tutaj wydaje mi się banalnie proste. ;) Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, bo zawsze wybieram cichą eliminację wrogów.

@NemoTheEight
No wg mnie w porównaniu do tych dwóch Tomb Raider przeszedł najmniej drastyczne zmiany. Chociaż w AC IV grało mi się bardzo dobrze (a narzekałem na niego najbardziej ze wszystkich Assassin''s Creedów zanim zagrałem) i mimo wszystko był "asasyński", ale za bardzo odbiegł od pozostałych części klimatem. O DmC się nie wypowiadam, bo poleciałyby bluzgi, a tego nie chcę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 21:59, sosniasty napisał:

> Aż musiałem sobie obejrzeć dla równowagi gameplay z TR Legend z Boliwii i Nepalu,
żeby sobie przypomnieć prawdziwą Larę.

Jak się cieszę, że nie jestem sam. TR z 2013 jest dobrą grą, ale to nie jest Tomb Raider.
Tęsknię za TLR, Legend, Underworld. TR zrobił się "modny" i mamy wspinaczkę, skradanie,
ciche zabójstwa. Przypomina Wam to coś...? ;)


A ja mam nadzieję, że stare już nie wróci.
Pierwszy Tomb Raider był dla mnie b. dobrą gier, a wcześniejszych odsłon ( poza Legend 0 po prostu nie dzierżę i juiz nie mogę się doczekać na RotTR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cóż, gram obecnie w Dishonored, więc skradanie tutaj wydaje mi się banalnie proste. ;)
> Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, bo zawsze wybieram cichą eliminację wrogów.
>
> @NemoTheEight
> No wg mnie w porównaniu do tych dwóch Tomb Raider przeszedł najmniej drastyczne zmiany.
> Chociaż w AC IV grało mi się bardzo dobrze (a narzekałem na niego najbardziej ze wszystkich
> Assassin''s Creedów zanim zagrałem) i mimo wszystko był "asasyński", ale za bardzo odbiegł
> od pozostałych części klimatem. O DmC się nie wypowiadam, bo poleciałyby bluzgi, a tego
> nie chcę. :P
W sumie każda część AC odbiega klimatem od pozostałych. Black Flag najbardziej, bo twórcy chcieli odświeżenia. Ironicznie zresztą przeciwnicy maja rację, bo Edward nie bł Asasynem przez większość gry :)
Co do DmC to mnie się podobało, ale faktycznie stary Dante był jakiś lepszy. Ten "nowy" był taki trochę niedorobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować