Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kosmiczne wyniki serii GTA

9 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2015 o 13:34, DODO1992 napisał:

A ja dalej nie rozumiem fenomenu tej serii. GTA5 przeszedłem raz, sprzedałem i tyle w
temacie. Nawet mi się do tego wracać nie chce.


Bo GTA V to akurat nie jest część do której chce się wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 14:40, SplitGrave napisał:

Bo GTA V to akurat nie jest część do której chce się wracać.


Niestety, mimo tego, że gra jest bardzo udana to muszę przyznać rację. Na nowo przejdę ją tylko jak dostanę się do wersji na XBO. Nawet jakoś nie mam chęci na przechodzenie jej na 100%. Już nie wspominając o tym, że (w porównaniu do poprzedniczek) trochę wyprali ją z klimatu. Misje są ciekawe, ale to nie wszystko. Tak czy siak prędzej przeszedłbym GTA IV trzeci raz, niż V drugi. Ale GTA Online to już inna para kaloszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem o co Wam chodzi.
V przeszedłem na X360 (i dla tej gry w ogóle kupiłem tą konsolę), potem przeszedłem ją na PS4 (również tylko dla tej gry kupiłem konsolę i po dziś dzień to moja jedyna gra na PS4) i mimo, że przeszedłem ją 2 razy, gram dalej, latam, jeżdżę, latam, chodzę bez celu; po prostu zwiedzam i napawam się widokami i ucieczkami przed policją.
Jedyne czego mi brakuje to modelu zniszczeń z poprzedniczki bo tu jest o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 13:34, DODO1992 napisał:

A ja dalej nie rozumiem fenomenu tej serii. GTA5 przeszedłem raz, sprzedałem i tyle w
temacie. Nawet mi się do tego wracać nie chce.

Nie rozumiem co masz na myśli. Ja nie wracam do większości gier które przejdę, nawet tych które uważam za genialne bo granie znowu w to samo jest zwyczajnie nudne. GTA V według mnie jest najlepsze z całej serii i nie zamierzam do niego wracać po przejściu.
Seria GTA to jedne z najlepiej dopracowanych sandboxów. Nie ma się co dziwić jej fenomenowi, zajadłym fanem tych gier nie jestem ale zdecydowanie dobrze się bawiłem grając w V. Fajny klimat, dobre lokacje i ogólnie wszystko lepsze (nie licząc systemu zniszczeń aut, ale na to są mody) od szarej, brzydkiej i nudnej IV osadzonej w paskudnym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 15:23, Citkowsky napisał:

ciach

Ja też nie rozumiem. V to dalej GTA, tylko że po tylu latach doświadczeń również i produkcja panów z R dojrzała. Ja przy niej bawiłem się dobrze i nadal czasem sobie pogram, baa ja ją przeszedłem 2 razy i mam 100%. Zamówiłem jako pre-order i czekałem z niecierpliwością na swój egzemplarz i kolejną część też zakupię od razu. GTA jest zdecydowanym przodownikiem tego typu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować