Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Dishonored: Definitive Edition ukazuje piękno gry

15 postów w tym temacie

Pięknem bym tego nie nazwał. Wygląda przeciętnie. Mogli bardziej podnieść rozdzielczość tekstur, może wtedy by coś z tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu jest odświeżone? Wydaje mi się, że na tym filmiku wygląd gorzej niż w oryginale, chociaż dawno nie grałem. W każdym razie dupy nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co tu jest odświeżone? Wydaje mi się, że na tym filmiku wygląd gorzej niż w oryginale,
> chociaż dawno nie grałem. W każdym razie dupy nie urywa.

Coś tam poprawili, ale szału nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przeszedłem się do sklepu i kupiłem. Grałem kiedyś na PC i bardzo mi się ta gra podobała. A tu w Kanadzie nie mam póki co dobrego kompa, ale mam za to PS4. Pograłem chwilkę i... znowu się wciągnąłem. Ta gra jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że to jedna z najlepszych gier ostatnich lat, zwłaszcza razem z dodatkami :) Przede wszystkim niesamowity klimat inspirowany wiktoriańskim Londynem oraz swoboda gry - mnie Dishonored urzekło i czekam na "dwójkę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej, nie grałem w Dishonored, więc dla mnie nie jest ważne jak wyglądała na jakiejś innej platformie, ani czy jest różnica.
Liczy się to, że gra jest świetna, przy okazji ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra jest znakomita, ale szczerze mówiąc nie wiem, po co jej definitywna edycja. Widać, że "słaba" grafika to zamierzony efekt, to po co ją ulepszać? Mimo, że bardzo się z Dishonored polubiłem, to tej wersji raczej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2015 o 15:49, Henrar napisał:

Zmodowana wersja -> odpada. Pokaż screeny z oryginału.


Wiesz, dokładnie o to chodziło, bo z wersją wyglądającą podobnie raczej konsola by sobie poradziła. A tak, cóż - łatwiej ''odświeżyć'' w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować