Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zaszalał - Tomb Raider: Definitive Edition i Crysis 3 we wrześniowym Games with Gold

19 postów w tym temacie

> Ale zaszaleli! 2 starocia za darmo! Powaznie?
>
>

Heh ciekawe jakie gry musieli by dać żebyś był zadowolony. Pewnie jakieś sprzed miesiąca.

Tomb Raidera mam ale Crysisa 3 bym łyknął. Ale muszę się zadowolić jakimiś dziwadłami od Sony. Ci to sobie polecieli w kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 20:42, Ssseth napisał:

Heh ciekawe jakie gry musieli by dać żebyś był zadowolony. Pewnie jakieś sprzed miesiąca.


Tu nie chodzi o moje zadowolenie, a bardziej o pisanie bzdur jakie to jest MEGA ze strony Microsoftu, ze dali dwie gry ktore u mnie w sklepie sa warte razem kolo 8 euro.

Dnia 25.08.2015 o 20:42, Ssseth napisał:

Tomb Raidera mam ale Crysisa 3 bym łyknął. Ale muszę się zadowolić jakimiś dziwadłami
od Sony. Ci to sobie polecieli w kulki.


Tu sie zgodze, Sony to juz kompletna porazka, od roku mam PS plus i nigdy jeszcze nie zainstalowalem gry ktora dali, same jakies badziewne indyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze ze ja tam wole te gry od Sony. Wszystkie duże tytuły staram sie zaliczać w najbliższych miesiącach po premierze wiec takie gry mi nie są potrzebne, a takich gier w które z chęcią bym zagrał kolejny raz jak the last of us czy gta V i tak nie dadzą. Dobry indyk nie jest zły, do tego za 5€?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 20:46, Cykada85 napisał:

> Tomb Raidera mam ale Crysisa 3 bym łyknął. Ale muszę się zadowolić jakimiś dziwadłami

> od Sony. Ci to sobie polecieli w kulki.

Tu sie zgodze, Sony to juz kompletna porazka, od roku mam PS plus i nigdy jeszcze nie
zainstalowalem gry ktora dali, same jakies badziewne indyki.


Crysis 3 był w ciągu ostatniego roku w PS Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 20:46, Cykada85 napisał:

> Heh ciekawe jakie gry musieli by dać żebyś był zadowolony. Pewnie jakieś sprzed
miesiąca.

Tu nie chodzi o moje zadowolenie, a bardziej o pisanie bzdur jakie to jest MEGA ze strony
Microsoftu, ze dali dwie gry ktore u mnie w sklepie sa warte razem kolo 8 euro.


Przecież nigdy nikt nie da ci za darmo gry AAA z bieżącego roku. I na jakie platformy masz te gry warte łącznie 8 euro, bo chyba nie na XONE/PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 21:45, Makoko napisał:

Przecież nigdy nikt nie da ci za darmo gry AAA z bieżącego roku. I na jakie platformy
masz te gry warte łącznie 8 euro, bo chyba nie na XONE/PS4?


Crysis 3 jest na stare konsole i kosztuje w GameStopie uzywka kolo 2,99 euro. Tomb Raider ok zgodze sie bedzie wiecej jak 8 euro bo kosztuje 10 e. To masz 12, 99. Pytanie ile osob ktore lubi ta gre w nia nie gralo jeszcze? I ponownie napisze, mi chodzilo o to ze napisanie ze Microsoft zaszalal jest przesadne, bo wcale az takich super tytulow to nie dal. Sony to samo, od roku na PS4 nic ciekawego, mogli dac chociaz Knacka ktory i tak okazal sie nie wypalem. A tak same Indyki pokroju gier na Amige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle, zważając na to, że Crysisa 2 ukończyłem stosunkowo niedawno, ale jakoś nie było mi śpieszno do 3. Battlestations Pacific już dawno planowałem obadać, chociaż nie ciągnęło mnie do niej (m.in. dlatego, że wpierw chciałem zagrać w Midway). Odświeżony TR przyjmę chętnie, bo kupić bym go nie kupił, a jak dają za darmo to się nie obrażę. :P A The Deer God? Cóż, nigdy nie myślałem o byciu jeleniem. XD
No oferta GwG w tym miesiącu bije na głowę tą z PS+, ale daleki jestem od zachwytów. Jak nie będę miał na co wydać 30 zł w tym miesiącu, to wydam na Golda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 22:34, Cykada85 napisał:

Crysis 3 jest na stare konsole i kosztuje w GameStopie uzywka kolo 2,99 euro.


Używka. Euro. GameStopie. Pokaż mi, gdzie w POLSCE dostanę Crysisa 3 za te 12 zł w co najmniej dobrym stanie, bo GameStopa w naszym kraju to nie uświadczysz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2015 o 23:23, Skelldon napisał:

najmniej dobrym stanie, bo GameStopa w naszym kraju to nie uświadczysz. ;P


No dobra ale Polska nie jest wyznacznikiem PS Plus bo akurat konsole az tak u nas popularne nie sa, z tad tez brak GameStop sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2015 o 22:34, Cykada85 napisał:

Crysis 3 jest na stare konsole i kosztuje w GameStopie uzywka kolo 2,99 euro. Tomb Raider
ok zgodze sie bedzie wiecej jak 8 euro bo kosztuje 10 e. To masz 12, 99. Pytanie ile
osob ktore lubi ta gre w nia nie gralo jeszcze? I ponownie napisze, mi chodzilo o to
ze napisanie ze Microsoft zaszalal jest przesadne, bo wcale az takich super tytulow to
nie dal.


Jeżeli mam za 27 złotych gry za ponad 2 razy tyle (przyjmując te twoje zagraniczne ceny, bo w Polsce to pewnie za tyle co najwyżej używanego crysisa 3 można dostać, no i nie liczę jeszcze tych 2 pozostałych gier), to chyba dobry interes. Powiem ci w sekrecie, że jeszcze nie grałem w najnowszego Tomb Raidera, ani Crysisa, a obie serie lubię, więc jak dla mnie to wypada kolejny świetny miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale zaszaleli! 2 starocia za darmo! Powaznie?
>
>

Gry owszem może nie są nowe ale trzeba za nie zapłacić i za każdą w Polsce nową (bo taką dostajesz w edycji cyfrowej) zapłacisz więcej niż za miesięcznego Golda. Dodatkowo w porównaniu do Ps4 to faktycznie szaleją. Chociaż na Ps4 fajne promocje cyfrówek są że używek się nie opłaca kupować. Jestem z graczy co lubią do nie których pozycji wrócić.

Na poważnie zajrzyj na Ps+, tam dopiero śmira że ciastek nawet by nie zajrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zakupił Golda gdyby dawali wersje pudełkowe, a tak niestety nie jest... Nienawidze wersji cyfrowych, co mi z gry jak jest tylko na dysku... Jeßli chodzi o Tomb Raidera to zakupiłem niedawno na X360(wersja pudełkowa) i polecam jak najbardziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2015 o 14:48, Picasso22 napisał:

co mi z gry jak jest tylko na dysku...

No wiesz...
Możesz w nią grać! Niesamowite, prawda? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem tego wybuchu radości. TRa jeśli ktoś nie ma to warto warto warto i z tego się cieszyć powinien. Jednak Crysis 3? Meeh, jakoś tak kicha znowu, a posiadanie, bo tanio, mnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować