Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - aktualizacja 2.3.0 została wprowadzona w Europie

21 postów w tym temacie

Jak już wspominałem na swoim Gramsajcie - nie mogę się już doczekać kolejnej zarwanej nocki w piątek (startuje sezon 4). Nawet specjalnie przychodzi do mnie kumpel i będzie grał obok na drugim kompie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrócić na pewno wrócę - już nawet jestem ustawiony ze znajomymi w piątek od 17-tej, ale... na jak długo? W sezonie 3 nie docisnąłem nawet jednej postaci do maksymalnego poziomu. Tym razem być może będzie lepiej choćby ze względu na samą kostkę, która przyniesie trochę świeżości. Niestety nie podoba mi się zmiana w Adventure Mode, gdzie aktywne będzie tylko jedno zadanie, a po jego wykonaniu aktywuje się kolejne - to był najlepszy i najszybszy sposób zdobywania poziomów: wybierało się takie zadanie, które dawało najwięcej doświadczenia przy najmniejszym nakładzie sił lub w najkrótszym czasie - teraz będzie trzeba kosić kolejne - IMO zmiana na minus. Za to zmiana w systemie GR wydaje się być dobra: mniej czasu będzie trzeba poświęcić, by wspiąć się na kolejny poziom. Mam nadzieję, że zmiany u Kowala wreszcie będą znaczące, bo przecież miał być lepszy już kilkukrotnie, a co z tego wyszło chyba każdy wie... Żałuję też, że nowy set Monka już na PTR dostał potężnego nerfa i z czegoś co zapowiadało się bosko ostatecznie dostaniemy wielkie "gunwo". :(

@luQ_89 - dzięki za info o GD: ta gra jest boooska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Niestety nie podoba mi się zmiana w Adventure Mode, gdzie aktywne będzie tylko
> jedno zadanie, a po jego wykonaniu aktywuje się kolejne - to był najlepszy i najszybszy
> sposób zdobywania poziomów: wybierało się takie zadanie, które dawało najwięcej doświadczenia
> przy najmniejszym nakładzie sił lub w najkrótszym czasie - teraz będzie trzeba kosić
> kolejne - IMO zmiana na minus.

Ktoś wprowadził Cię w błąd, wszystkie zadania są aktywne tak jak było do tej pory, z tym że nagrodę w postaci skrzyneczki dostaje się dopiero po ukończeniu wszystkich zadań w danym akcie. W tej chwili jest tak, że w danej rozgrywce losowy akt ma przyznaną premię, kolejny akt staje się premiowany dopiero, gdy wykonamy wszystkie zadania w poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2015 o 16:46, Inferno0009 napisał:

Muszę jak najszybciej kupić dodatek. Bez niego nie idzie się cieszyć Battle.net''em.

to kup na cdpl za 99.99 = 15% rabatu za zakup paypalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2015 o 18:47, Carter napisał:

Wprowadzać jakieś pierdoły to oni potrafią ale naprawić błąd związany z kartami ati to
już nie.


Oni mają to gdzieś nawet na swoim forum to zlewają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2015 o 19:52, Isildur napisał:

Oni mają to gdzieś nawet na swoim forum to zlewają...

Widzę,że kolega też ma radeona problem rozwiąałem intalując sterowniki 12.1 ale to oznaczało powrót do 7 bo w w W10 tylko stery 15.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2015 o 17:35, Pajonk78 napisał:

Wrócić na pewno wrócę - już nawet jestem ustawiony ze znajomymi w piątek od 17-tej, ale...
na jak długo? W sezonie 3 nie docisnąłem nawet jednej postaci do maksymalnego poziomu.
Tym razem być może będzie lepiej choćby ze względu na samą kostkę, która przyniesie trochę
świeżości. Niestety nie podoba mi się zmiana w Adventure Mode, gdzie aktywne będzie tylko
jedno zadanie, a po jego wykonaniu aktywuje się kolejne - to był najlepszy i najszybszy
sposób zdobywania poziomów: wybierało się takie zadanie, które dawało najwięcej doświadczenia
przy najmniejszym nakładzie sił lub w najkrótszym czasie - teraz będzie trzeba kosić
kolejne - IMO zmiana na minus. Za to zmiana w systemie GR wydaje się być dobra: mniej
czasu będzie trzeba poświęcić, by wspiąć się na kolejny poziom. Mam nadzieję, że zmiany
u Kowala wreszcie będą znaczące, bo przecież miał być lepszy już kilkukrotnie, a co z
tego wyszło chyba każdy wie... Żałuję też, że nowy set Monka już na PTR dostał potężnego
nerfa i z czegoś co zapowiadało się bosko ostatecznie dostaniemy wielkie "gunwo". :(

@luQ_89 - dzięki za info o GD: ta gra jest boooska. :)


Ojojoj słabo chyba śledziłeś PTR. Tak jak już ktoś wspomniał, zadania są aktywne wszystkie, tylko bonus za akt przeskakuje na inny, kiedy zrobisz 5 bounties w obecnym. Zmiany u kowala to tylko drobne QoL. Prawdziwy crafting będzie teraz przy użyciu kostki. Nie wiem o jakim nerfie mówisz, ale w sezonie czwartym, nowy set monka, czyli Uliana''s, to jeden z dwóch najmocniejszych buildów. Drugi to build w oparciu o generatory. Obydwa dają możliwość zrobienia solo griftow 70+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2015 o 18:47, Carter napisał:

Wprowadzać jakieś pierdoły to oni potrafią ale naprawić błąd związany z kartami ati to
już nie.

Co się dzieju na Radeonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 08:50, LaplaceNoMa napisał:

> Wprowadzać jakieś pierdoły to oni potrafią ale naprawić błąd związany z kartami
ati to
> już nie.
Co się dzieju na Radeonach?

Problem jest na bezludnych piaskach tylko wkraczasz do lokacji i następuje zwis. czarny ekran ale gra się toczy słychać odgłosy walki. Blizard pisze by poprosić kogoś by za ciebie zrobił lokacje a ty poczekaj w mieście. Zwis występuje tak kampanii jak i w trybie przygody.Problem jest od pacza 2.1 i sterów powyżej 14.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Wprowadzać jakieś pierdoły to oni potrafią ale naprawić błąd związany z kartami
>
> > ati to
> > > już nie.
> > Co się dzieju na Radeonach?
> Problem jest na bezludnych piaskach tylko wkraczasz do lokacji i następuje zwis. czarny
> ekran ale gra się toczy słychać odgłosy walki. Blizard pisze by poprosić kogoś by za
> ciebie zrobił lokacje a ty poczekaj w mieście. Zwis występuje tak kampanii jak i w trybie
> przygody.Problem jest od pacza 2.1 i sterów powyżej 14.1
U mnie sterach 15.7.1 (oraz wcześniejszych) nic takiego się nie dzieje ani nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 15:21, Kirg napisał:

U mnie sterach 15.7.1 (oraz wcześniejszych) nic takiego się nie dzieje ani nie działo.



To chyba jesteś wyjątkiem, zobacz oficjalne forum Polskojęzyczne i Anglojęzyczne - jest masa zgłoszeń z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2015 o 15:21, Kirg napisał:

U mnie sterach 15.7.1 (oraz wcześniejszych) nic takiego się nie dzieje ani nie działo.

Gra działa normalnie w momencie gdy pojawia się Horadrim w misji z krwią następuje zwis .
Wielu graczy olało tryb kampani bądź robiło go na początku(wspomiałem o paczu 2.1)tylko gra w tryb przygody.Nie wybierzeż piasków problem nie wystąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować