Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Wasza znienawidzona gra?

322 postów w tym temacie

Czy ktoś z osób które krytykują Tibię grał nią kiedyś? W sumie ciekawa kwestia. Ja nie grałem to się nie wypowiadam.
Ja tu dam Sapera - mam na komórce i na kompie a do dziś nie wiem co te cyferki oznaczają ;)
Commandos 3 - zawiodłem się na sterowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 13:13, ziomal1234 napisał:

Baldurs gate


Toż to herezja :D Nawet jeśli tylko nie spodobała się... Ale co człowiek, to gust...

Ja nienawidzę Simsów... ZŁO w czystej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 13:26, Unser Fuhrer napisał:

Ja tu dam Sapera - mam na komórce i na kompie a do dziś nie wiem co te cyferki oznaczają ;)


Od czego jest pomoc systemu Windows? Wbrew pozorom jest to tam wyjaśnione, jako że to gra windowsowa ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2007 o 13:23, ziomal1234 napisał:

Może nie nienawidze tylko jej nie lubie nie spodobała mi się


No dobra chyba, że tak. W końcu jednemu podoba sie miecz, drugiemu łuk.

Unser Fuhrer- ja grałem z 3 miesiące i wiem co mówie ;) Tibia to gra dla której nie warto tracić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2007 o 13:26, Unser Fuhrer napisał:

Ja tu dam Sapera - mam na komórce i na kompie a do dziś nie wiem co te cyferki oznaczają ;)

Te cyferki mówią o tym, ile min jest przylegających do zaznaczonego pola :) Sprawdź ;)

Znienawidzona gra... Worms 3? Głupie wszystko :P Nawet na padzie nie można pograć, bo broń można zmieniać tylko myszką. Ale sterować padem można... chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem tibię u kumpla - mówił że całkiem fajne to postanowiłem sprawdzić.... I nie. Po prostu nie. Dla mnie tibia jest najgorsza grą, która z ludzi (nie wszystkich oczywiście) robi bezmózgie zombie.
W sumie to nie ma gier których naprawdę nienawidzę - bo jeśli coś mi się nie podoba to po prostu nie gram/nie kupuję i koniec, zapominam o niej i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 13:39, BoloMaster napisał:

Guild Wars-nie lubię gier które próbują konkurować z WoWem a do tego robią to tak nieudolnie;)

Nieudolnie? xD To ciekawe czemu GW jest drugim zaraz za WoW najpopularniejszym MMO na świecie... pewnie przypadek. ;) Chociaż nie do końca można porównywać WoW''a do GW, ponieważ mimo iż są z tego samego gatunku to rozgrywka jest prawie całkowicie inna.

Gra, która mnie najbardziej zawiodła to Tibia. Nasłuchałem się w szkole jaka to ona wspaniała, genialna, a tu uruchamiam, gram z 1h żeby zobaczyć "jak to się je" i od razu usuwam z dysku. Nie chcę już nigdy więcej patrzeć na tą grę. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taka, która najbardziej mnie zaskoczyła, ale negatywnie. Obecnie nic nie przebije gry "Paradise". Dla ułatwienia dodam, że pudełku gry widnieje nazwisko Benoita Sokala. Tego samego gościa, który zrobił obie części Syberii. Po dwóch częściach tej wspaniałej gry oczekiwałem czegoś na równie wysokim poziomie. Niestety "Paradise" okazał się nie dorastać do pięt poprzednikom. Dzięki temu dziesięć razy zastanowię się, czy kupić jakąś grę Sokala. Oczywiście grałem w większe gnioty, ale od nich nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA każdy sie nia podnieca a jest beznadziejna. Grfa do kitu, sterowanie badziewne choć przejrzyste, nie ma trickóew. Ogolnie to EA nie lubie. Sa tylko bogaci nic wieccej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy będą chcieli skończyć mój żywot za to, co powiem. Nienawidzę Morrowinda! Oblivion był super ale jego poprzednik jakoś do mnie nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 13:55, JayL napisał:

> Guild Wars-nie lubię gier które próbują konkurować z WoWem a do tego robią to tak nieudolnie;)

Nieudolnie? xD To ciekawe czemu GW jest drugim zaraz za WoW najpopularniejszym MMO na świecie...
pewnie przypadek. ;) Chociaż nie do końca można porównywać WoW''a do GW, ponieważ mimo iż są
z tego samego gatunku to rozgrywka jest prawie całkowicie inna.

Gra, która mnie najbardziej zawiodła to Tibia. Nasłuchałem się w szkole jaka to ona wspaniała,
genialna, a tu uruchamiam, gram z 1h żeby zobaczyć "jak to się je" i od razu usuwam z dysku.
Nie chcę już nigdy więcej patrzeć na tą grę. ;/

Tibia jest jak katolicyzm/taka gra dla ogółu. Jednak intelektualiści nie zadowolą sie nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Obka, ale powiem Ci, że miałbym chyba takie samo zdanie... Obek wydaję mi się bardziej przyjaźniejszy niż Morrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Guild Wars nigdy nie konkurował z WoW-em xD To poprostu fani WoW-a starają się na siłę porównać oba tytuły, z korzyścią dla Warcrafta... Ja tam nie cierpię Age of Pirates - Opowieści z Karaibów i Obliviona (kiepska fabuła głównego wątku, tytułowe Otchłanie, skalowanie postaci, po prostu mnie to nie podchodzi, nie wiem za co ta gra dostała nagrody poza grafą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować