Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt podsumowuje półrocze – sprzedano 6 mln kopii Wiedźmina 3

11 postów w tym temacie

Sprawdzilem wlasnie notowania gieldowe i strasznie sie zasmucilem.

Od 3 lat korci mnie zainwestowanie w CD Projekt ale oczywiscie nie robie tego z braku funduszy ;/ rodzina, budowa domu i codzienne zycie nie pozwolilo na inwestycje.

Od stycznia b.z. z 16zl wskoczylo na 25zl .... a urosnac moze jeszcze dosc duzo gdyz firma preznie sie rozwija, GOG idzie dobrze, a i niedlugo rozwiaze sie sprawa z Optimusem (wrzesien, moze dostana 70mln).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzilem wlasnie notowania gieldowe i strasznie sie zasmucilem.
>
> Od 3 lat korci mnie zainwestowanie w CD Projekt ale oczywiscie nie robie tego z braku
> funduszy ;/ rodzina, budowa domu i codzienne zycie nie pozwolilo na inwestycje.
>
> Od stycznia b.z. z 16zl wskoczylo na 25zl .... a urosnac moze jeszcze dosc duzo gdyz
> firma preznie sie rozwija, GOG idzie dobrze, a i niedlugo rozwiaze sie sprawa z Optimusem
> (wrzesien, moze dostana 70mln).
Sprawa (chwilowo) się zakończyła i sąd przyznał CDP odszkodowanie, ale nie 70 mln zł, a tylko 1 mln zł. Nie wiem, czy ostatecznie spółka się odwołała, ale nawet jeśli to zrobi to na dużo większą sumę bym nie liczył. Przy takiej kasie jaką mają obecnie 1 mln zł to wręcz śmieszna suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I aż się miło czyta, jak polska firma się rozwija. W tym przypadku dobre, nie tylko dlatego że polskie, ale dlatego że poprostu to solidna ekipa z dobrym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 306mln złotych budżetu... To 10 razy tyle co najdroższe Polskie filmowe produkcje.
6 mln kopii. Mniej-więcej tyle ile obywateli liczy sobie małe państwo. Szwajcaria ma 8 mln. Monako 37 mln, ale obywateli. Z tego może 1/5 mieszka tam na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować