Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Syndicate trafi na PC w listopadzie

12 postów w tym temacie

Panowie, po co to bezsensowne gadanie? Nie rozumiem, dlaczego jak ludziom nie podoba się, w jaką stronę idzie jakaś marka (lub że w ogóle gdzieś jeszcze idzie), to zamiast po prostu nie kupić egzemplarza (co jest najlepszą według mnie formą buntu wobec wydawcy), wymyślają wcale nie odkrywcze krytyki. Żebyście przynajmniej potrafili coś nowego powiedzieć, to nie.

Ubi jest złe. Ubi jest nudne. To brzmi prymitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lepsze to niż powtórka sytuacji z Batmanem.
Tak jakby ACIII, czy Unity były do końca spatchowane. Naprawili już buga ze sprzętem blokującym się po zdobyciu? Bo chciałbym pograć, a nie wiem, czy mogę bezpiecznie to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2015 o 16:23, NemoTheEight napisał:

Tak jakby ACIII, czy Unity były do końca spatchowane. Naprawili już buga ze sprzętem
blokującym się po zdobyciu? Bo chciałbym pograć, a nie wiem, czy mogę bezpiecznie to
zrobić.


W Unity nic mi się nie blokowało ( choć nie przeszedłem jeszcze większości zadań pobocznych ) ale w trójce notorycznie znikał mi tomahawk z wyposażenia oraz miecz z DLC dostępnego w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 16:30, lis_23 napisał:


> Tak jakby ACIII, czy Unity były do końca spatchowane. Naprawili już buga ze sprzętem

> blokującym się po zdobyciu? Bo chciałbym pograć, a nie wiem, czy mogę bezpiecznie
to
> zrobić.

W Unity nic mi się nie blokowało ( choć nie przeszedłem jeszcze większości zadań pobocznych
) ale w trójce notorycznie znikał mi tomahawk z wyposażenia oraz miecz z DLC dostępnego
w EK.

No mnie zablokował się Master Phantom Coat. Dwa razy. Drugi pod koniec gry, jak miałem wszystko prawie na 100% ze wszystkimi prawie pobocznymi i skrzyniami włącznie. Już III mniej mi się bugowało. Przy 2. przejściu tylko mi się 2. pistolet zmieniał, ale tylko przy alternatywnych strojach. Jak chodziłem w domyślnym to było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować