Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda edycja kolekcjonerska Rise of the Tomb Raider

13 postów w tym temacie

I tak, nie kupiłbym takiego wydania.
Dla mnie, najważniejsze pozostaje pytanie o termin oraz zawartość wydania Rise of the Tomb Raider na PS4 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 11:46, Gohan1989 napisał:

Figurka? Naprawdę nie stać ich na nic oryginalnego?


A co może być oryginalnego w EK? Figurka jest jak najbardziej ok, tylko cena EK już nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 11:53, elmartin napisał:

I tak, nie kupiłbym takiego wydania.
Dla mnie, najważniejsze pozostaje pytanie o termin oraz zawartość wydania Rise of
the Tomb Raider
na PS4 ;))


Spokojnie jak zapowiedzieli tak zrobią i do konca 2016 sie wyrobią i wyjdzie na Ps. Bardziej mnie ciekawi kiedy na PC bo jak niewielki odstęp miedzy XO a PC będzie to może łyknę na PC zeby gozgrzac kartę graficzna troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2015 o 12:37, boruto napisał:


Spokojnie jak zapowiedzieli tak zrobią i do konca 2016 sie wyrobią i wyjdzie na Ps. Bardziej
mnie ciekawi kiedy na PC bo jak niewielki odstęp miedzy XO a PC będzie to może łyknę
na PC zeby gozgrzac kartę graficzna troszkę :)


Na PC ponoć w pierwszym kwartale 2016 r. ( styczeń-marzec ) a na PS4 ponoć dopiero w grudniu 2016 r. Przynajmniej takie są plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż znając mnie to nie wytrzymam i będzie na XO tak samo jak z Gyrosami najpierw mówiłem ze oo pogram na PC w 2k na Full będzie piknie a od pn mam pre-order na xo xd chociaż z drugiej strony darmowe wszystkie czesci z 360tki której nie mialem za free oraz przyzwoita cena hmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieźle, ale cena trochę nieadekwatna do naszego rynku. Może te 450 zł byłoby ok, ale my dostaniemy cenę z euro, więc 600 zł. A tyle to już przesadyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Figurka? Naprawdę nie stać ich na nic oryginalnego?
>
> A co może być oryginalnego w EK? Figurka jest jak najbardziej ok, tylko cena EK już nie
> ;)
No wiesz. Dawano już zapalniczki, replikę woreczka z narkotykami, pozytywkę, pajacyka wyskakującego z pudełka, pudełka różnej formy, spinki do mankietów, formy na kostki do lodu, noktowizor, drona, maski naturalnej wielkości, talie kart, książki, filmy, pióra do pisania (takie ptaków,z montowana stalówką), w pełni sprawne maski przeciwgazowe... A tu mamy ceną 140 Euro, figurkę (średnio ładną) i replikę dziennika (pewnie nie oprawioną w prawdziwą skórę i na papierze kredowym, zamiast normalnego, więc czar replikowatosci pryska zostawiając tylko tekst). I replikę naszyjnika, bynajmniej nie jadeitową. Za 140 Euro spodziewałbym się przynajmniej jeszcze artbooka, soundtracka i koszulki. Kiedyś je dawali do takich za 150, nie takich w cenie 4 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie 250 zzl, nie wiecej,. To juz jest przegiecie, ze ludzie wydaja gry i robią wszystko by zabrac jak najwiecej kasy. Tu juz nie chodzi o gry i przygode z nia, wyludza sie kase na zywca ...za 800 zł przeżyje 3 osobowa rodzina na samo jedzenie na miesiąc, a tu 560 zł za SHIT! sorry taki w Polsce mamy klimat!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co może być oryginalnego w EK? Figurka jest jak najbardziej ok, tylko cena EK już nie
> ;)

Odkąd zaczęli figurkować EK, to ceny szlag trafił. Pamiętam jeszcze jak BioShock 2 w EK dorwałem z cudownymi dodatkami za śmieszne 160zł. I to bez szukania po aukcjach czy hipermarketach. Po prostu, w zwykle jakże drogim EMPiK-u.

Poza tym dla mnie nie ma soundtracku, nie ma EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A co może być oryginalnego w EK? Figurka jest jak najbardziej ok, tylko cena EK
> już nie
> > ;)
>
> Odkąd zaczęli figurkować EK, to ceny szlag trafił. Pamiętam jeszcze jak BioShock 2 w
> EK dorwałem z cudownymi dodatkami za śmieszne 160zł. I to bez szukania po aukcjach czy
> hipermarketach. Po prostu, w zwykle jakże drogim EMPiK-u.
>
> Poza tym dla mnie nie ma soundtracku, nie ma EK.
Kiedyś to była podstawa EK. Soundtrack, artbook i koszulka. Czasem dodawali breloczek, czy coś tam. Cena? 150-160 zł. 200 w porywach jak ktoś dał coś ekstra i podbiło cenę. DLC nie dawano, bo ich nie było. Teraz firmy liczą sobie kupę kasy za grę z jedną figurką, a do tego jeszcze 8 dych za SP, bo DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować