Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Turok i Turok 2 doczekają się wznowionych edycji

11 postów w tym temacie

Turok to, obok Mortal Kombat 4, jedna z moich dwóch pierwszych gier na PC, więc wersję odświeżoną brałbym z pocałowaniem ręki, ale na screenach nie widzę żadnych zmian względem oryginału. Jeżeli zamierzają tylko podbić rozdziałkę i dostosować działanie gry do nowych systemów, to ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Turok to, obok Mortal Kombat 4, jedna z moich dwóch pierwszych gier na PC, więc wersję
> odświeżoną brałbym z pocałowaniem ręki, ale na screenach nie widzę żadnych zmian względem
> oryginału. Jeżeli zamierzają tylko podbić rozdziałkę i dostosować działanie gry do nowych
> systemów, to ja podziękuję.

Ale Night Dive Studios właśnie to zamierza zrobić, czyli podbić rozdziałkę i dostosować do nowych systemów. Nigdy się z tym nie kryli, zarówno przy System Shock 2, Wizardry, czy teraz. Zależy im na tym, żeby gry, które teraz właściwie są nie do dorwania legalnie (np. No One Lives Forever, o którego walczą już kupę czasu), były dostępne dla współczesnego użytkownika bez żadnych zmian czy kombinowania jak to odpalić na dzisiejszym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że Turoka 2 dostałem w gratisie do Rivy TNT2 Ultra. Nie spodziewałem się tak przyjemnej gierki (wtedy chyba panował Half Life). Sporo "znajdziek" co wymagało powtarzanie poziomów z nowo poznanymi umiejętnościami. Nie spodziewałem się re-edycji. Jak dla mnie świetna wiadomość, kupię na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał port z teksturami w wysokiej rozdzielczości i lepszymi modelami postaci. To by mi wystarczyło w zupełności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny są chyba z oryginalnych wersji, wygląda, że "pożyczone" stąd:

http://www.pcgamer.com/turok-dinosaur-hunter-remasters-are-in-the-works/

tamże:

"this is a remaster and not a remake"

&

"There''s no release date on the Turoks at this point, although a rep said the studio is aiming to have them out by the end of the year."

Ja tam nie będę narzekał, o ile gry nie wylądują wyłącznie na Steam :). O ile Turok 2 posiadam w kilku kopiach (uparcie dawali go na covery do czasopism, które kupowałem :D), to Dinosaur Huntera w ani jednej, chętnie dorzuciłbym go na swoją półkę na GOG :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Turok to, obok Mortal Kombat 4, jedna z moich dwóch pierwszych gier na PC, więc wersję
> odświeżoną brałbym z pocałowaniem ręki, ale na screenach nie widzę żadnych zmian względem
> oryginału. Jeżeli zamierzają tylko podbić rozdziałkę i dostosować działanie gry do nowych
> systemów, to ja podziękuję.

A mnie właśnie taka taktyka pasuje. Żeby to było jak najbliższe oryginałowi, ale działało bez problemów na jak najnowszym sprzęcie i sofcie. Lepsze wrogiem dobrego - czasem w tę złą stronę.

Choć oczywiście idealnie byłoby, żeby móc przy odpalaniu gry wybrać wersję, no ale gdzieś trzeba przyciąć koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować