Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thunderbird 2.0 Alpha 1 już jest!

20 postów w tym temacie

Fett

Klient pocztowy Mozilla Foundation pozostał poniekąd w cieniu Firefoksa. Przeglądarka tej firmy zyskuje sobie coraz większą popularność, a newsy na jej temat to dość częsty widok. Jednak sytuacja ulega powoli zmianie, gdyż udostępniona została pierwsza wersja testowa nowego wydania Thunderbirda.

Przeczytaj cały tekst "Thunderbird 2.0 Alpha 1 już jest!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 09:58, Gol Galad napisał:

może to przebije popularnościa Firefoxa - ale tego nikt nie wie ;/

to w przeciwieństwie do firefoksa jest klient pocztowy, wiec porównywanie ich popularności nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno to jest bezpieczniejsze od przestarzałego Outlocka wole to choć nie iwem jak skonfigurować żeby odbierać poczte z o2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filip jaki masz problem ? ustawiasz pop3 i smtp na poczta.o2.pl, a reszta w konfiguracji jest banalna, nic tam trudnego nie ma ;)

Thunderbird przebija Outlooka, dużo łatwiej da się go przystosować do własnych potrzeb i to właśnie najbardziej lubie w Mozilli czy to Firefoxie czy Thunderbirdzie :) Rownie dobre jest to że jest dużo wtyczek, które samemu można sobie instalować według potrzeb, a można znaleście wiele pożytecznych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 11:20, PioTRaS napisał:

Filip jaki masz problem ? ustawiasz pop3 i smtp na poczta.o2.pl, a reszta w konfiguracji jest
banalna, nic tam trudnego nie ma ;)

Thunderbird przebija Outlooka, dużo łatwiej da się go przystosować do własnych potrzeb i to
właśnie najbardziej lubie w Mozilli czy to Firefoxie czy Thunderbirdzie :) Rownie dobre jest
to że jest dużo wtyczek, które samemu można sobie instalować według potrzeb, a można znaleście
wiele pożytecznych rzeczy :)

AAA zrobiłem sobie jużdziała jak nalezy. Super jest Thunderbird

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam na codzień Outlooka, tego pełnego, z pakietu Office, i jakoś się na nim nie zawiodłem jeszcze - stabilnie i szybko działa, Thunderbird wcale go nie przebija. A The Bat! jakoś nie przypadł mi do gustu, nie wiem czemu... Może jestem fanboyem Microsoftu? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo, bardzo cieszy, że gram.pl tak ciepło wypowida się w newsach o Thunderbirdzie i Firefoksie. Nie są to aplikacje bez wad, ale miło jest, jak ktos tak lubi FF i Thunderbirda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam na codzień Thunderbirda, Firefoxa/Operę i do wszelkich zamówień i rejestracji Internet Explorera. Żadnych problemów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować