Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Wymyśl hasło zagrzewające do walki z Szarańczą i wygraj Gears of War: Ultimate Edition Deluxe!

50 postów w tym temacie

Jeszcze dodatkowa informacja - celowo w osobny poście, do potencjalnie kolejnych "śmieszków".
Róbcie dalej trzodę, to polecą perm bany, bo jest jednak pewien poziom "przeginania pały" którego się nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dołącz do nas i poczuj jak potężny jesteś"

"Nadszedł dzień gdzie karabin to jedyny dobry argument"

"Pokój nadejdzie wraz z ostatnim martwym truchłem szarańczy"

"Poczujcie krew swych wrogów na końcu ostrej broni, pamiętajcie że wróg nie zna litości"

"Tego dnia i Ty jesteś bohaterem!"

"Nie pozwól by takie robactwo żyło w kosmosie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To jest szarańcza, a to jesteśmy my, albo ona przyjdzie do nas, albo my do niej, więc czemu jeszcze stoicie?!"
PS nagrody mnie nie interesują (nie mam XBOX ONE), więc nawet jeśli wam się hasło spodoba, to nagrodę dajcie komuś, komu się gra przyda, a ja po prostu chcę tylko napisać swoją propozycję hasła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szarańcza splugawiła twą planetę wyrwij to zielsko krwią zalej ich gęsto !

Jakieś ścierwo tobą pomiata pod ręką masz karabin chwyć za gnata !

Krwią spowiela się twoje miasto amunicji jest wiele zrób masakrę wesprza cię i przyjaciele !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja do wszystkich: jeśli już podajecie więcej haseł to pogrubcie to, które jest Waszym zgłoszeniowym, ponieważ zadanie konkursowe mówi o jednym, a nie wielu zdaniach pojedynczych. Dlatego też proszę, abyście się do tego stosowali, bo kolejne tego typu zgłoszenia będziemy musieli niestety odrzucić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować