Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Trine 3: The Artifacts of Power przepraszają za stworzenie zbyt krótkiej gry

12 postów w tym temacie

Przejście z 2D do 3D również nie zostało entuzjastycznie przyjęte przez wszystkich.

Ta takie myki czasem bolą to tak samo jak ja zapomniałem o seri Red Faction gdy seria poszła w widok TPP z klasycznego dobrego FPP. Nie mniej czemu oni przepraszają ta gra i tak jest dłórzsza niż the Order :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tak na serio? ;D Dali dupy więc olewają tę serię i mówią o tym w filmiku ze śmietnikiem w tle? :D Jeszcze ten kolo wywalający stand z Trine, no genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przejście z 2D do 3D również nie zostało entuzjastycznie przyjęte przez wszystkich.
>

>
> Ta takie myki czasem bolą to tak samo jak ja zapomniałem o seri Red Faction gdy seria
> poszła w widok TPP z klasycznego dobrego FPP. Nie mniej czemu oni przepraszają ta gra
> i tak jest dłórzsza niż the Order :D

Nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 17:48, Adan napisał:

Oni tak na serio? ;D Dali dupy więc olewają tę serię i mówią o tym w filmiku ze śmietnikiem
w tle? :D Jeszcze ten kolo wywalający stand z Trine, no genialne.


Z tego co zrozumiałem nie olewają serii tylko zarzucają obecne plany i będą się pochylać jeszcze raz nad przyszłością serii, skoro ich obecny koncept nie przypadł ludziom do gustu. Ot niefortunne przekazanie swoich myśli. A tłumaczenie an gramie też jest mocno mylące. Zwróć uwagę co jest powiedziane na samym końcu filmiku (ostatnia minuta myślę że zawiera wszystko co chcieli powiedzieć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 18:50, Nufiko napisał:

Zwróć uwagę co jest powiedziane na samym końcu filmiku (ostatnia minuta myślę
że zawiera wszystko co chcieli powiedzieć).

Faktycznie, myślałem, że po prostu chcą się wziąć za coś nowego. To przez ten wyrzucany stand, ja już nie wierzyłem w to co się dzieje na tym filmiku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przejście z 2D do 3D również nie zostało entuzjastycznie przyjęte przez wszystkich.
>
> >

> >
> > Ta takie myki czasem bolą to tak samo jak ja zapomniałem o seri Red Faction gdy
> seria
> > poszła w widok TPP z klasycznego dobrego FPP. Nie mniej czemu oni przepraszają ta
> gra
> > i tak jest dłórzsza niż the Order :D
>
> Nie jest.
A no faktycznie the order to okolice 6-7 godzin w przejściu bez zbytniego wysiłku jak czytam na innych stronach ludzi co grali :D Przepraszam mój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Skoro wszyscy nas nienawidzą, całkowicie porzucamy plany kontynuowania prac nad serią, gdyż nie ma to teraz najmniejszego sensu".

Ojojoj, jacy oni biedni, niewinni, pokrzywdzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Gra jest krótsza od poprzednich części, kosztuje tyle samo, albo i więcej, a oni się dziwią że graczom się to nie spodobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały nakład wyprzedany, to tera przepraszają. "Nie wińcie nas, autorów, wińcie marketing za nie powiedzenie wam, że robimy krótką grę". A potem zrobią kolejny bubel, wszyscy to kupią, zawiodą się, oni przeproszą po sprzedaży całego nakładu, wydadzą kolejny syf, a wy znowu to kupicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować