Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare zapowiada ostatnie DLC do Dragon Age: Inkwizycji, Intruz

20 postów w tym temacie

No już myślałem, że go nie pokażą w tym dodatku. Kto przeszedł grę, ten wie, o kogo chodzi. :)
W końcu będę miał powód, by przejść grę jeszcze raz. Gdyby tylko wydali zbiorcze DLC z wszystkimi wcześniejszymi, byłoby idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to troche pozno z tym DLC wychodza - ja juz dawno gre przeszlam i odinstalowalam. Gdyby to DLC wyszlo tak maksymalnie trzy miesiace po premierze to pewnie by mnie bardziej interesowalo, a tak to historia Inkwizycji jest dla mnie juz raczej zamknieta. Sam fakt powrotu znanych postaci (i podjecie jednego watku, ktory tak specjalnie zostawili niedokonczony) mi nie wystarcza. Nie wiem czy kupie, jezeli to DLC na 10-20 godzin to pewnie sobie daruje zakup i ogladne na Youtube albo przeczytam tresc zakonczenia na jakiejs wiki. Jezeli jednak dodatek jest na np z 50 godzin to moze byc warto wrocic do gry (i nawet przejsc ja ponownie). W DA:I gralo sie calkiem przyjemnie, ale male DLC to zbyt malo jak dla mnie by na nie wybulic kase, a pewnie 10 zloty to kosztowac ono nie bedzie;).

To, ze jest to platny epilog pomine milczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje, że dodatek będzie czymś w rodzaju Przebudzenia, które również dodawało nowe zakończenie, i jakoś nie pamiętam aby taki hejt był wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No mam nadzieje, że dodatek będzie czymś w rodzaju Przebudzenia, które również dodawało
> nowe zakończenie, i jakoś nie pamiętam aby taki hejt był wtedy.
Bo przebudzenie to była prawie odrębna gra - typowy dodatek/rozszerzenie, jak w starych cRPG (jak np. Tron Bhaala). Tutaj zrobili to samo, co w ME2 - niby skończysz grę, a potem masz DLC, w którym masz "prawdziwe zakończenie". Oczywiście DLC na 2 godzin ;) DA:I bardzo mi się podobało, ale polityka DLC w grach EA/Bio nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus że robi to inny odział Bioware odpowiedzialny za Cytadele.Więc może być śmiesznie. Reszta nie ma co się oszukiwać zamiast ciekawej fabuły mamy zbieractwo.Co teraz będziemy zbierali - 20 kamyków (było mozaika koła kubki) jako sztuczny wydłużacz czasu. I zgadnę i znowu Boss jako smok....... co za totalne zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Śmiało, kupujcie płatne zakończenia. Branża może upaść jeszcze niżej :)

Ktoś mi wytłumaczy jakim cudem DLC rozgrywające się dwa lata po zakończeniu kampanii i pokonaniu głównego "złego" jest zakończeniem? Bo ja tu widzę po prostu kontynuacje i wprowadzenie do kolejnej części. Bezmyślny hejt i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2015 o 16:20, sprite23p napisał:

Bezmyślny hejt i tyle.


Bo to EA. Gdyby coś takiego zrobiła dowolna inna firma, np. Blizzard, nikt by nawet okiem nie mrugnął. Ale skoro robi to EA, to znaczy, że trzeba to zjechać, zmieszać z błotem i zkrytykować (wiem, powinno być "skrytykować", ale Z mi bardziej pasowało, ładna aliteracja z tego wyszła :) ).

Rozumiałbym krytykę, gdyby okazało się, że to jakieś alternatywne zakończenie czy coś w tym rodzaju. Ale to przecież kompletnie nowa (w pewnym sensie) historia, ulokowana w innych czasach i przedstawiająca nowe wydarzenia. Jeśli ktoś ukończył grę, to, siłą rzeczy, poznał zakończenie. Kolejne DLC tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Śmiało, kupujcie płatne zakończenia. Branża może upaść jeszcze niżej :)
>
> Ktoś mi wytłumaczy jakim cudem DLC rozgrywające się dwa lata po zakończeniu kampanii
> i pokonaniu głównego "złego" jest zakończeniem? Bo ja tu widzę po prostu kontynuacje
> i wprowadzenie do kolejnej części. Bezmyślny hejt i tyle.
"Do gry niezbędna będzie postać z podstawowej wersji DA: I. "To rozszerzenie jest naszym pożegnaniem z Inkwizycją. Mam nadzieję, że wam się spodoba" - dodaje Laidlaw." Jasna sugestia, że to epilog gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Śmiało, kupujcie płatne zakończenia. Branża może upaść jeszcze niżej :)
> >
> > Ktoś mi wytłumaczy jakim cudem DLC rozgrywające się dwa lata po zakończeniu kampanii
>
> > i pokonaniu głównego "złego" jest zakończeniem? Bo ja tu widzę po prostu kontynuacje
>
> > i wprowadzenie do kolejnej części. Bezmyślny hejt i tyle.
> "Do gry niezbędna będzie postać z podstawowej wersji DA: I. "To rozszerzenie jest naszym
> pożegnaniem z Inkwizycją. Mam nadzieję, że wam się spodoba" - dodaje Laidlaw." Jasna
> sugestia, że to epilog gry.

Za wikipedią, epilog jest to "końcowa część utworu dramatycznego lub epickiego, w której informuje się odbiorcę o dalszych losach bohaterów po zakończeniu wypadków opisanych we właściwej części fabuły. "

Sorry, przegrałeś ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wydadzą zbiorowe DLC, w co wątpię, to będzie cena z kosmosu. Jakoś mnie nie ciągnie już do DAI po Wiedźmin 3, więc raczej nie kupie tych DLC także ze względu na cenę która jest dla mnie śmiesznie wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem tego placzu nad DLC. Nie chcesz - nie kupuj. Przeciez nikt nikogo nie zmusza, DA:I mialo swoje zakonczenie wiec nie jest tak ze nagle trzeba kupic cokolwiek zeby je zobaczyc. Naszczescie PS Store ma swoje promocje i DLC tez sie do nich zaliczaja. Ja chetnie kupie jak potanieje albo wyjdzie pakiet wszystkich dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować