Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda beta Call of Duty: Black Ops III w rozdzielczości 4K

11 postów w tym temacie

> Czy tylko mnie wnerwiają te gigantyczne modele broni?
Zależy jak na to patrzeć, jak oglądam obrazek w pełnym rozmiarze, to broń zajmuje praktycznie cały ekran. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewaga 4k jest bardzo prosta nie udziela sie zjawisko aliasingu jakość tekstur jest porownywalna. Ogólnie 4k ma sens jak sie gra na 40 calowym tv i to blisko bo wtedy ma sie malusio zabkowania a mnie to właśnie zabkowania drażnią jak gra z konsoli w fullHD jest gladzona fxaa ogólnie po screnach nie widac różnicy ale jak sie ma duży tv i dość blisko sie siedzi to wtedy. Osobiście wole dać 2k i msaa x4 dla tego samego efektu fullHD i z msaa x8 dodatkowo myk kart graficznych jest spoko ze wystarczy tv fullHD i robi wirtualnie wyzsza rozdzialke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to wygląda w ruchu, ale ze zdjęć grafika absolutnie nie robi na mnie wrażenia. Powiem więcej, wydaje mi się, jakby twórcy cofnęli się w czasie. Od Modern Warfare 3 nie grałem praktycznie w żadnego CoD''a i ten z pewnością nie kusi, by wrócić do tej serii. A i MW 3 skończyłem, żeby dokończyć wcześniej zaczętą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To samo jak co roku, naprawdę dziwię się, że ludzie nie mają dość i co roku kupują to
> samo. Mam to samo tylko z serią Fifa. W CoDzie chociaż próbują udawać że wprowadzają coś nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować