• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
AngelusPL

NWN1 i patch 1.68 PL

Pytanie

Dzień dobry,

Czy CDProjekt zamieża dokonać polonizacji patcha i 1.68, gdy ten przejdzie z wersji beta na oficjalną, pełną? Pytanie tyczy się też zapowiadanej już na forum Bioware łatki 1.69 która podobno ma być finalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

158 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Są odpowiednie patche updatowujace do zywszych wersji bez koniecznosci pobierania tez wczesniejszych ale maja wieksza wage Najlepiej odpalic autoudpate i czekac, a jesli cos sie zepsuje dopiero wtedy recznie zainstalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to mamy czwartek wieczór :) Ciekawe czy jutro pojawią się jakieś nowinki na temat bety łatki. Już nie mogę się doczekać. Zawsze lepsza oficjalna niż te małe szachrajstewka z anglojęzyczną wersją ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Piątek rano. Jak na razie nic. Ech.. ja też bym chciał, żeby się już ta łata pojawiła. W końcu nasze serwery by zaktualizowały grę i można było na nich grać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2006 o 14:25, Akashi napisał:

Poprawka 1.68 powinna pojawić się w wersji BETA do końca tego tygodnia, czekamy jeszcze na
potwierdzenie ze strony producenta.


No cóż jeżeli "czekają na potwierdzenie producenta" to może cza by się garnąć na strone Bioware i ich popytać co tak złazi długo z tą polską łatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiem wam, że nie do końca jestem zadowolony z CDP, patch wyszedl juz jakis czas temu, więc mozna by go sciagnac, spolszczyć i wrzucić na serwer. Chyba, ze przepisy czy umowa na to nie pozwalają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi się też to nie podoba, żeby tak długo czekać (dobry miesiąc) i jeszcze nie było spolszczonej łaty. :evil: Jakby sami nie mogli ściągnąć tej łaty beta i ją spolszczyć. Ktoś chyba za późno z nich się obudził. Mogli wcześniej poprosić o tą łatę Bioware jak im przepisy na więcej nie pozwalały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Proces łatania jest bardziej złożony-CDP dostaje łate w kawałkach, spolszcza je, następnie wysyła spolszczone kawałki do Bioware, następnie Bioware składa łate do qpy po czym odsyła łate do CDP; jeżeli łata działa jak należy CDP musi czekać na zezwolenie na wydanie (pisząc skrótowo).

Proces łatania to nie takie hop siup jak się niektórym wydaje a spora część spowolnienia idzie ze strony Bioware a nie CDP (moderator ci napisał wyraźnie że czekają na bete) tak że jak chcesz żeby szybciej było to na forum Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.09.2006 o 21:06, grandmasterhex napisał:

Proces łatania jest bardziej złożony-CDP dostaje łate w kawałkach, spolszcza je, następnie
wysyła spolszczone kawałki do Bioware, następnie Bioware składa łate do qpy po czym odsyła
łate do CDP; jeżeli łata działa jak należy CDP musi czekać na zezwolenie na wydanie (pisząc
skrótowo).

Proces łatania to nie takie hop siup jak się niektórym wydaje a spora część spowolnienia idzie
ze strony Bioware a nie CDP (moderator ci napisał wyraźnie że czekają na bete) tak że jak chcesz
żeby szybciej było to na forum Bioware.


Mi tam gila. Ja i tak mam zaktualizowaną grę do tej łaty odkąd się ukazała. Prawda jest taka, że CDP nawaliło, bo mogli wcześniej poprosić Bioware o tą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

12 września Akashi napisał : W chwili obecnej czekamy na wersje BETA patcha, jak tylko otrzymamy poprawkę po jej sprawdzeniu umieścimy ją na stronie gram.pl

mamy 23 września - i beta jeszcze niedoleciała-jak chcesz kogoś winić za opuźnienie to na http://nwn.bioware.com/ wal niech się streszczają.

Btw nie mówie że CDP nie przyczynia się do spowolnienia ale również nie twierdze że to robi-ani ty ani ja nie wiemy kiedy CDP zaczęło prace spolszczeniowe tak że nie ma co moim zdaniem wysnówać pochopnych wniosków (no chyba że państwo z CDP raczą sie jakimiś oficjalnymi info na ten temat podzielić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NO i co teraz?
Jak mam zaktualiozwać NEVErwintera?
Chce sobie pograć przez sieć, a tu takie kur**** gów*** Je*** Mać

I pomyśleć że taki ze mnie kretyn, że kupuje oryginały, żeby potem nie mieć problemów z patchami itd.
Takie coś sie zdarza tylko w Polsce. Olewanie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ech… nie to bym samemu nie czekał na tego patcha i nie męczły w tej kwestii Lokalizacji o odpowiedz z BioWare ;(

Postaram się wam troszeczkę przybliżyć jak to wygląda z tymi poprawkami, w momencie otrzymania z BioWare informacji na temat, że robią nową poprawkę, proszą nas także o tłumaczenia do nowych rzeczy itp. my (lokalizacja) wysyla im rzeczy, o które prosili i wówczas BioWare składa poprawkę, czasami zdarza się, że w między czasie następuje jakaś zmiana np. nowe teksty czy potrzebny readme itp. wówczas proszą o kolejne tłumaczenia itd. BioWare posiada wszystkie dane o które nas prosił, a w chwili obecnej czekamy na tzw. „składanie” poprawki. Po złożeniu poprawki wysyłają ją do nas. Następnie, kiedy dotrze do nas beta sprawdzamy czy wszystko jest w porządku. Dalszą drogę to chyba już znacie.

W chwili obecnej można powiedzieć, że od czasu przekazania materiałów jedynie, co nam zostaje to przypominanie się BioWare jak stoją sprawy z poprawką.


A i jeszcze 1 uwaga: nie jestem Moderatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli nie dostaniemy naprawdę bardzo szybko poprawki 1,68 to w Diamentowej edycji będzie gra w wersji 1.67 tyle bynajmniej mi wiadomo w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety zasmóce mówiąc, że takie informacje syszę od 13 :( No dobra, tak jak obiecałem jak tylko beta będzie u nas dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2006 o 16:22, Akashi napisał:

Niestety zasmóce mówiąc, że takie informacje syszę od 13 :( No dobra, tak jak obiecałem jak
tylko beta będzie u nas dam znać.

W końcu jakieś konkretne info :) Czekamy z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować