• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
AngelusPL

NWN1 i patch 1.68 PL

Pytanie

Dzień dobry,

Czy CDProjekt zamieża dokonać polonizacji patcha i 1.68, gdy ten przejdzie z wersji beta na oficjalną, pełną? Pytanie tyczy się też zapowiadanej już na forum Bioware łatki 1.69 która podobno ma być finalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

158 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 09.09.2006 o 09:10, SoulShot napisał:

a co to ma wpsólnego z latą 1.68..?


Lol facet to jest efekt chaupniczego spolszczania-od zarana dziejów łaty do nwn spuźnione były i do zarana dziejów ludzie je ładali recznie i ot jakie bugi z tego powstają.

To samo sie dzieje z każdą łatą - brak minimalnych zmian w tlk które wprowadza każda nowa łata do właśnie tego prowadzi- TO NIE SĄ BŁEDY 1.66 (wiem bo go betatestowałem)-tylko tego jak łate spolszczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten temat nie jest o łacie 1.66 :D To już stare dzieje :P Łata 1.68 mało rzeczy wprowadza. Po podmianie dialogu z łaty 1.67 na PL ma się polską wersję. Nic tam nie trzeba wcale tłumaczyć. Gram już od samego początku na niej jak się ukazała oficjalna wersja i żadnych błędów z nią nie zauważyłem. Z tego co widzę to wygląda to tak, że albo nasi czekają na ukazanie się 1.69 o której już też były słuchy i wtedy wydadzą spolszczenie, albo dali sobie z tym całkowity spokój, bo i tak nie długo ukaże się NWN 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po długim zastanawianiu zdecydowałem się zainstalować tego patcha. I muszę przyznać, że jestem oczarowany płaszczami :) Jedynym mankamentem jest to, że w sklepach wszystkie mają ten paskudny płócienny kolor. Jedynie znajdowane w pojemnikach i innych miejscach mają swoje właściwe kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W chwili obecnej czekamy na wersje BETA patcha, jak tylko otrzymamy poprawkę po jej sprawdzeniu umieścimy ją na stronie gram.pl

Jak tylko otrzymam jakieś informacje, czy daty opublikowania poprawki dam znać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.09.2006 o 10:08, Akashi napisał:

W chwili obecnej czekamy na wersje BETA patcha, jak tylko otrzymamy poprawkę po jej sprawdzeniu
umieścimy ją na stronie gram.pl

Chodzi tu o wersję beta patcha 1.69? Nie wypadałoby najpierw wypuścić spolszczonej łatki 1.68? Wiadomo że mało kto instaluje wersję beta z powodu niestabilności i błędów, tak więc nie lepiej poczekać na finalną wersję patcha 1.69? Ale najpierw miło by było, gdybyście wypuścili 1.68pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.09.2006 o 23:28, Zakochany napisał:

Chodzi tu o wersję beta patcha 1.69?


Chodzi o betę ale polskiej wersji patcha 1.68. CDP patcha nie składa, musi najpierw poczekać, aż dostaną betę, przetestować ją, a jak wszystko będzie dobrze to się pojawi. Przecież wiadomo, że nie będą bawić się z 1.69 jak nie ma 1.68...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.09.2006 o 00:21, Daimon_Frey napisał:

> Chodzi tu o wersję beta patcha 1.69?

Chodzi o betę ale polskiej wersji patcha 1.68...


Nie każdy musi wiedzieć jak to działa i że jest betka dla każdego języka.. (na to wychodzi :P)

Trzeba czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystko by było pięknie i ładnie z płaszczami gdyby nie to, że na polskiej wersji gry są wszystkie jednokolorowe. Nie można im zmienić koloru nawet barwnikami. Cały czas tylko jeden mają. :( Dobrze by było gdyby CDP to uwzględniło i w naszej polskiej wersji łaty te płaszcze mialy również różne kolory. Tym bardziej, że się i tak z jej wydaniem opóźniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Post nie na temat, ale nie chciałem zakładać nowego... a więc wygrzebałem z kąta Neverwinter Nights w wersji 1.26, ściągnałem patch aktualizujący grę z wersji 1.26 do 1.67 - http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1264 . Otóż moje pytanie jest takie, jak go zainstalować? W archiwum znajdują się pliki NWNv167.txt, patch.txt, Safe2DALines.txt, 2dasource.zip i nwn_pc_polish_from1266743_to1678093.rtp i kompletnie nie wiem co mam z nimi zrobić...
Z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kopiujesz patcha do katalogu glownego z plikami NWN i tam odpalasz automatyczna aktualizacje, powinna sama spatchowac ci gre za pomoc tego pliku. Tak przynajmniej jest z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2006 o 16:01, sir Alfred napisał:

Post nie na temat, ale nie chciałem zakładać nowego... a więc wygrzebałem z kąta Neverwinter
Nights w wersji 1.26, ściągnałem patch aktualizujący grę z wersji 1.26 do 1.67 - http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1264
. Otóż moje pytanie jest takie, jak go zainstalować? W archiwum znajdują się pliki NWNv167.txt,
patch.txt, Safe2DALines.txt, 2dasource.zip i nwn_pc_polish_from1266743_to1678093.rtp
i kompletnie nie wiem co mam z nimi zrobić...
Z góry dziękuje za pomoc ;)


Ściągnąłeś patcha. W postaci archiwum zip (nie wolno rozpakowywać jak właśnie to zrobiłeś) wrzucasz do głównego folderu gry. Następnie odpalasz autoupdate. Powinno pójść bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Płaszcze są w porządku i kolorowe. Miałem z bratem pewien plik 2da w katalogu "override", który blokował nam ich kolorowanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.09.2006 o 15:59, nico5 napisał:

Płaszcze są w porządku i kolorowe. Miałem z bratem pewien plik 2da w katalogu "override", który
blokował nam ich kolorowanie. :P


Ale czy po jego usunięciu, w sprzedaży pojawiły się też kolorowe wersje? Bo, nie wiem jak z barwieniem ich, ale u mnie tylko te znajdywane miały kolory - te sklepowe (włączając nawet Gwiaździsty Płaszcz ze Skrytowieży) miały domyślny płócienny kolor. Jeśli to o czym napisałem, było obecne też u Ciebie, podaj, proszę, nazwę tego pliku :)

A wspomniany Gwiaździsty Płaszcz dałem sobie w ubarwionej wersji w skrzyni w zmodyfikowanym modzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.09.2006 o 20:15, Napek napisał:

> Płaszcze są w porządku i kolorowe. Miałem z bratem pewien plik 2da w katalogu "override",
który
> blokował nam ich kolorowanie. :P

Ale czy po jego usunięciu, w sprzedaży pojawiły się też kolorowe wersje? Bo, nie wiem jak z
barwieniem ich, ale u mnie tylko te znajdywane miały kolory - te sklepowe (włączając nawet
Gwiaździsty Płaszcz ze Skrytowieży) miały domyślny płócienny kolor. Jeśli to o czym napisałem,
było obecne też u Ciebie, podaj, proszę, nazwę tego pliku :)

A wspomniany Gwiaździsty Płaszcz dałem sobie w ubarwionej wersji w skrzyni w zmodyfikowanym
modzie ;p


Tak, w sprzedaży pojawiły się kolorowe płaszcze i można im zmieniać kolory barwnikami. Jeśli chodzi o te płaszcze. To u mnie wyglądało tak, że nie miałem na żadnym modzie, serwerze ich kolorowych. Tylko były cały czas w jednym kolorze. Który plik był odpowiedzialny za blokowanie kolorów? Na to pytanie nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, bo ja usunąłem parę plików 2da z katalogu override.
Jeśli chcecie widzieć kolorowe płaszcze również na modach z CEP''em to koniecznie musicie tą łatę do CEP''a ściągnąć: http://nwvault.ign.com/View.php?view=hakpaks.Detail&id=6974 i dodać do moda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poprawka 1.68 powinna pojawić się w wersji BETA do końca tego tygodnia, czekamy jeszcze na potwierdzenie ze strony producenta. Jak tylko otrzymamy poprawkę w wersji BETA dam znać. Proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować